Editörler : Pangaea
10 Mayıs 2018 19:59

Ptt alımı güncellendi

Gişe ve büro görevlisi diye ayrı bir ilan yeri çıkmış. Orda daha önce olmayan bölümler de var. Yeni gelmiş o kısım. Başka ne değişmiş ne farkettiyseniz paylasalım

10 Mayıs 2018 20:05

ikematgah şartı duruyor. yeni açılan gişe ve büro görevlisi kısmındaki alım sayılarına bi bakın :) Hep 2 kişi 2 kişi sıralamış.. En fazla 10 var o da Ankara ve İstanbul illeri. Ne diyelim hayırlısı
10 Mayıs 2018 20:07

1 yil ikamet yerine basvurdugu tarihteki mernis adresi diye bi sey daha gelmis. Yani nereye basvurmak istiyosaniz basvurudan once ikametinizi oraya alacaksiniz. Is icinden is cikmis ama bi nebze olsun duzelmis. Yine de ikametini baska ile alamayan benim gibiler basvuramayacak cunku basvuru suresi kisa.
10 Mayıs 2018 20:09

Peki simdi sadece su gise ve buro gorevlisi yazana kamu yonetimi basvurabiliyo mu? Anladigim kadariyla basvuruyo demi?
10 Mayıs 2018 20:13

Evet aynen. İstanbul Ank 10 izmir 8 geri kalan iller 2 kişi alıyo. Diğer kadrolardan kişi mi aldılar yoksa yeni mi.. nasıl oluşturmuşlar bu listeyi, anlayan??
olmazlarolur, 6 yıl önce
Peki simdi sadece su gise ve buro gorevlisi yazana kamu yonetimi basvurabiliyo mu? Anladigim kadariyla basvuruyo demi?

Syyhbhr
Aday Memur
10 Mayıs 2018 20:17

Şimdi biz Mernis adresimizin olduğu ilin dışında başka bir ili tercih edemiyor muyuz.

Atillatgba
Şef
10 Mayıs 2018 20:42

çok şükür iibf programlar inin hepsini almislar

10 Mayıs 2018 20:54

Şimdi gişe görevlisi için 4001 başvurabilecek mi? Kendi çalışanı olmayan
10 Mayıs 2018 21:07

hocam gise ve buro gorevlisi(pazarlama) bolumu icin alinacak kisi sayisi onceki ilanda 750 kisiydi.simdi ise 600 kisiye dusmus.yani ordan alip buraya vermisler
dortbinbesyuzuc, 6 yıl önce
Evet aynen. İstanbul Ank 10 izmir 8 geri kalan iller 2 kişi alıyo. Diğer kadrolardan kişi mi aldılar yoksa yeni mi.. nasıl oluşturmuşlar bu listeyi, anlayan??
10 Mayıs 2018 21:10

2 ser kisi 2 ser kisi hocam.binlerce işsiz var hocam!!
Atillatgba, 6 yıl önce

çok şükür iibf programlar inin hepsini almislar

Nickname123
Aday Memur
10 Mayıs 2018 21:27

Arkadaslar iktisat bölümü mezunuyum. Bulundugum ile ekim ayi gibi taşınmıştım simdi basvuru yapabilirmiyim. Aciklama kismini okudum ama karisik geldi

10 Mayıs 2018 21:30

Evet basvurabilirsiniz.
Nickname123, 6 yıl önce

Arkadaslar iktisat bölümü mezunuyum. Bulundugum ile ekim ayi gibi taşınmıştım simdi basvuru yapabilirmiyim. Aciklama kismini okudum ama karisik geldi

10 Mayıs 2018 21:47

yani bunu böyle yapacaklarına birleştir tüm gişeyi tek başlık altında..yüksek sayılarda alım yap gitsin. ordan al buna ekle sonuç yine 2 kişi 2 kişi olmuş.
ıssızgucsuz, 6 yıl önce
hocam gise ve buro gorevlisi(pazarlama) bolumu icin alinacak kisi sayisi onceki ilanda 750 kisiydi.simdi ise 600 kisiye dusmus.yani ordan alip buraya vermisler
10 Mayıs 2018 22:08

Kamu Yönetimi Bölümüde başvurabiliyor şükürler olsun işletme ile bi farkımız yoktu hakkımız yenilecekti Şükürler olsunki farkına vardılar bunun.
10 Mayıs 2018 23:55

Hangi ildensiniz?
80Osmaniyeli80, 6 yıl önce
Kamu Yönetimi Bölümüde başvurabiliyor şükürler olsun işletme ile bi farkımız yoktu hakkımız yenilecekti Şükürler olsunki farkına vardılar bunun.
11 Mayıs 2018 09:01

İstanbul
dortbinbesyuzuc, 6 yıl önce
Hangi ildensiniz?

Nickname123
Aday Memur
11 Mayıs 2018 09:22

Verdiginiz cevap icin cok tesekkurler...

Peki hocam şimdi 14 ile 18 mayis arasi basvurduktan sonra sinav tarihini beklicez...

Sınav nasil olur zorluk derecesi olarak?

PTT nin ansayfasindn girmek istedigimiz sinav vs vs alani doldurup sinavi beklicez?

Alimlar cok uzun surer mi 1 yil denmis o kadar beklerlermi?

Sınava girmek istedigimiz ili yazicaz degilmi?

Kusura bakmayin kafanizi yordum affola..

Hayirli cumalar

Nickname123
Aday Memur
11 Mayıs 2018 09:24

Hocam bide iktisat bolumu mezunuyum dedim ya gişe memurlugu (pazarlama) 3213 iktisat basvuru boyle yapilacak degil mi

11 Mayıs 2018 10:33

Arkadaslar 'Baska kurumlara karşı sorumluluk olmayacak ibaresi ' tam olarak neyi kastediyor.

Iyi gunler

denizveliman
Memur
11 Mayıs 2018 12:52

arkadaşlar yine ikametgahın bulunduğu ile tercih yapıyoruz ama 1 yıl ikametgah zorunluluğu kalktı..özel şartlar madde 1 de bu değişti..ehliyet alacaklar için süre esnetildi..bide bazı bölümler eklendi..ama mantık aynı benim anladığım bu

glshherl
Aday Memur
14 Mayıs 2018 18:04

Pazarlama başvurusu için İİBF yurtiçi denkliği ( eşdeğerliği) olanlar da başvurabiliyor mu ? İstatistik mezunuyum İİBF eşdeğerliğim var. Bşvuru koşullarında yurtdışı eşdeğerliği şartı var fakat yurtiçi ile ilgili herahngi birşey yazılmamış. Bilmeden başvuru yapmak istemiyorum. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi