Editörler : Pangaea
01 Ağustos 2009 01:08

Kasım ataması bekleyen spor yöneticileri buraya

arkadaşlar kasım ataması için çalışmalarımızı burdan yönlendirelim...lütfen katılım gösterin arkadaşlar

fıratyönetici
Daire Başkanı
01 Ağustos 2009 01:15

arkadaşlar bakanlar kurulundan GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜD.KARARNAMESİ çıkması bekleniyo bazı kurumların çıktı ve şu an bizim kurumumuz bekleniyo eğer bu kararname imzalanırsa eylül ayında bize kadro verilip verilmeyeceği ve sayı kesinlik kazanacak ve inşallah müjdeyide ben burdan szilere verecem.

25 kadro açıklanmadan önce 58 kadro kesin olarak çıktı ama 33 kadroda derece problemi olduğundan sayı 25 e düştü şuan bile gsgm nin spor uzmanı talebi olduğu duyumlarını alıyoz.mantık olarak açıklanacak bir kadroda olası kadro 33 ve üzeri olacak diye tahmin ediyoz birde bu 25 yerleşmeden 1 yada 2 kadro boş kalacak diye düşünüyom yani 35-40 arası kadro kendi adıma bekliyom.inşallah tahminlerimiz ve temennilerimiz tutar...

Ama arkadaşlar gsgm ye faks atmaya başlayalım aynı zamanda bakanlığa

Unutmayalım ki arkadaşlar SON ŞANSIMIZ

fıratyönetici
Daire Başkanı
01 Ağustos 2009 01:20

arkadaşlar şuan benim bidiğim atanamayan arkadaşların puanları

oktay ELAZIĞ 70.356 143.SIRA

cihan ELAZIĞ 70,402 141.SIRA

ahmat ELAZIĞ 70,552 136.SIRA

bu arada olurda kasımda atama olursa şu an yanımızda olmayan hiç kimse o zamanda yanımızda olmasın tabi askere gidecek olan arkadaşlarımız var sergen_on bu arkadaşlarımız hariç bunlar geldikten sonra inşallah atanırlar çünkü yapılması gerekenleri yapptılar şidi vatani görevini yapmaya gidecekler

fıratyönetici
Daire Başkanı
01 Ağustos 2009 01:24

atanan veya atanamayan arkadaşlar aşağıda yazmış olduğum puanların kime ait olduğunu yazarsanız atanamayan spor yöneticiliği yani bizer için olası kasım atamasında çok faydalı olacaktır.

72,118

72,040

71,084

71,376

71,233(poli)bu arada artık polis olarak bildiklerimizede güvenemiyoz 3 tane ppoli tercih yaptı

71,233

70,908 Hemoayn

70,746

70,764

70,735

70,627 lov42

70,606

70,597 legosal

70,560

70,552 Ahmet

70,546

70,472

70,472

70,469

70,402 Cihan

70,375

70,356 fıratyönetici70.278 144

70.241

70.231

70.206

70.144

70.141 sergen_on

70.086

evet arkadaşlar yazmış olduğumuz karşısında ismi olmayan ve polis olanı tercih yapmayacak olanları lütfen yazalım

gnc_85
Aday Memur
01 Ağustos 2009 11:06

slm arkadasım benim puanım 69.817 eski sıralamaya göre 155.sıraydaydım suan 33e dustum inş kasımda atama olurda bizlerede sıra gelirr hç ümidim yk bizim kurumdan ama hayırlısı:((

fıratyönetici
Daire Başkanı
01 Ağustos 2009 11:34

arkadaşım kadro konusunda hiç şüphen olmasın açılacak ama amacımız sayıyı artırmak artırmasalar bile 2.atamada bize ayrılan 58 kadro 25 düştü derece probleminden ve o problem çözüm aşamasında fazla istemiyoz bari kalan 33 kadroyuu versinler ama bunu için haftaya fakslara başlamamız gerek özellikle 69 puanlı arkadaşların çünkü sayı ne kadar artarsa onların atanma şansıda artıyo

fıratyönetici
Daire Başkanı
01 Ağustos 2009 11:39

gen._85 arkadaş umudum yok deme zaten onların çıkladıkları kadro sayısı başta 33 tü eğer bu 33 verirlerse kaymalarla sen 27-25 lere geliyon belki daha aşağı onun için şans var ma çok asılmamız gerekşansımız var ama eğer yok biri derse kesin bana gelir neye faks tayım diğeri derse bana gelmez ben neden atayım o zaman hiçbirimize gelmez ya 4001 ler alır kadrolarımızı yada bu atamada olduğu gibi spor bilimi teknılojisi ...onun için fakslara başlayalım oratak bir metne gerek yok herkes kendi düşünce ve isteklerini açık bir şekilde yazsın ve yollasın.

cngzufuk
Aday Memur
01 Ağustos 2009 14:03

arkadaşlar SERTAN BİRGÜL' ü tanıyan var mı bayırköy belediyesine itfaiye eri aldılar spor yöneticiliği mezunu. belki sıralamada ön sradadır.

cngzufuk
Aday Memur
01 Ağustos 2009 14:06

birde sizden isteğim hesapları tahmin edilen sayıdan fazla tutalım. antrenörlük iyi bir çalışma ile 35 kadronun 30 kadarını aldı şimdi antrenörlük ve yöneticilik puanları eşit yarı yarıya emurluk şansı var.

acıtatlı
Aday Memur
01 Ağustos 2009 20:52

evet arkadaşlar fırat,a katılıyorum bence şimdi hep birlikte çalışma zamanı benim puan 69,198 eski sıram 165 şimdi kaıncıyım bilmiyorum ama bu atamada üzerime düşeni yapmak sorummluluğum var herkesten de aynı özveriyi bekliyorum

fıratyönetici
Daire Başkanı
01 Ağustos 2009 22:42

arkadaşlar amacımız verilecek kadro sayısısnı ulaşabileceği en üst seviyeye ulaştırmak bunun içinde boş durmamamız lazım fax çekelim gerekirse ırdaki arkadaşlarımızı seferber edelim ve derneği kasım ataması için daha etkin hale getirelim

cbuveysel
Şef
01 Ağustos 2009 23:02

allah yardımcınız olsun inşalah alım olurda atanırsınız kasımda büyük atama var kanımca sportif eğitim uzmanı alınacak

fıratyönetici
Daire Başkanı
02 Ağustos 2009 00:10

arkadaşlar poli olupta tercih yapan oldumu bizden ben 3 tane var diye biliyom eğer bu arkadaşlar tercih yaptı ve geldiyse kayıtları alınmayacak mkış 1 hafta sonra bakacaz görecez artık

fıratyönetici
Daire Başkanı
02 Ağustos 2009 12:41

selam arkadaşlar gank guurbundan ferhat arkadaşımız çok önemli bilgi öğrenmiş bizimle payşamış burada sizinle paylaşma gereği duydum inşallah bunu okuduktan sonra birazda olsa ilği göstermeye başlarsınız...

arkadaşlar mrb cuma günü ankarada gençlik spor il müdürlerinin toplantısı vardı tanıdığım bir il müdürü abim vardı ve toplantıda konuşulanları anlattı bana ama adını yazmamı istemedi kasım ayında gsgm 250 alım yapacakmış hepimizin gözü aydın hayırlısı olsun hakkımızda....

gank gurubu:

FERHAT AKTAŞ

ORHAN KÜÇÜK

fbahce
Aday Memur
03 Ağustos 2009 00:34

merhaba arkadaşlar..benim sıralamayla ilgili sorum olacaktı.şu an kaçıncı sırada olduğumuzu nasıl öğrenebiliriz...teşekkürler

fıratyönetici
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 12:00

fbahçe arkadaşım puanının söylersen sıralama konusunda yardımcı oluruz..

ser_kou
Şef
03 Ağustos 2009 13:05

ben şimdiden ders çalışmaya başladım.. kasımda 250 alım olacağına puanın 67 lere düşeceğine inanasım gelmiyor açıkcası :((

fıratyönetici
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 14:09

arkadaşım 250 alım olsa dahi bunların içinde mühendis-şöför-kaloriferci-hizmetli-muhasebeci-bilgisayar işletmenide var yani 250 alımın 250 side bizden alımayacağı kesin bize memurlukta dahil olmak üzere en fazla düşecek sayı 150 dir yani bu sayı bile bence çok ama çok iyi...benim puanım 70,356 kendi bölümünde ilk 20 içindeyim memurluk sıralaması içinde ise antrenör-spor bilimleri ve teknolojisi-spor bilimleri-yöneticilik sıralamasında 35.sıradayım ben bile kasımı beklerken ders çalışacam hiçbir şeyin garantisi yok burası Türkiye...senin çalışmanda gayet norma arkadaşım

legolas03
Şef
03 Ağustos 2009 18:49

fırat arkadasım katılım dahada fazlalasaktır kasımda kesın atama olacaktır buna yurekten ınanıyorum sımdı bızım ne yapmamız lazım gsgm ve dıger kurumlara nasıl bız yazı yazmamızı tavsıye edersınız.

bunun yanındada puanı dusuk oldugunu dusunen arkadaslar ınanın verdıgınız her turlu caba sıze gerı donecektır. gecen atamada bız cok ugras verdık bır suru yazı yazdık kadro en fazla verılsın dıye ama bunu bıur sekılde dusurduler ve sımdı hala ugrasmaya devam edıyoruz ama ne olursa olsun bunu devam ettırmelıyız allah bızım bu cabalarımızı er yada gec odullendırecektır. umudum yok deyıp kenara cekılmeyın lutfen destek olun bu calısmalar bundan sonrakı senler ıcınde onemlı olacak bosa olmayacak. ınanın ben bır oncekı atamayı kıl payı kacırdım burda emeklerı bosa gıtmıs gıbı gorunen bırı varsa oda ben ve benım gıbılerdır ama bız hala umutla devam edıyoruz. sızde destegınızı esırgemeyın.

fıratyönetici
Daire Başkanı
03 Ağustos 2009 23:16

legolas03 arkadaşım ayın 14 ü atanan arkadaşlarımızın evrak teslimi için son gün şuan daha atananlar yerleşmedi hele bi onlar yerleşsinler biz daha sonra spor yöneticileri derneği başkanı ramazan hocayı arayalım ve bize destek vermesini bekleyelim dernek kanalıyla yapılan çalışmala her zaman bireysel çalışmalardan daha etkili olur...bizler bireysel olarak fax larımızı atalım özellikle puanı 69-69-67 olan arkdaşlarda bizlere destek versin bu atamada çok şansları var bir daha böyle bir fırsatı ne onlar nede bizler yakalayabiliz...

fıratyönetici
Daire Başkanı
04 Ağustos 2009 19:31

evet arkadaşlar edindiğim bazı bilğileri sizinle paylaşmak istiyorum..

şuan elazığsa gap spor şenlikleri olduğundan 23 il katılım gösteriyor ve il müd.ilçe ve şübe müdürleri de katılıyo...edindiğim bilğilere göre geçen cuma ankarada yapılan spor il müd.toplantısında 250 alım olsun kararı alınmış ama bunu için bakanlığın ve maliye bakanlığının kabu etmesi gerekirmiş ve kasıma yetişmezmiş ama kasım da atama olacaklarını söylüyolar...birde malatya ve elazğda sportif eğitim uzmanı olarak atanan arkadaşlar 3.sınıfta kpss ye giren ve 4.sınıfa tercih yapıp atananlar için dava açılmış böyle bir atamanın usülsüz olduğunu beyan etmişler 2001 de alınan karara göre.bu konuda bilğisi olan versa lütfen yazsın arkadaşlar.

Toplam 941 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi