Editörler : swat3410
«979899100101102103104105106107108»

Gavurdagli92
Aday Memur
19 Aralık 2017 00:34

Sayın cumhurbaşkanımız ve devlet büyükleri etkin pişmanlıktan faydalanın devletinize yardımcı olun bu vatanın evladı olduğunuzu gösterin diye defalarca söyledi ama buradaki kalbi kararmış arkadaşlar etkin pişmanlıktan faydalananlari eleştiriyor hakaret ediyor Allah büyük uyma bunlara sen birader

Faith343434, 6 yıl önce

İt senin gibilere denir.

se2424
Genel Müdür
19 Aralık 2017 00:42

Etkin pişmalıktan faydalanın demedi bildiğiniz fetöcüleri söyleyin dedi 2.si ayrı şey benim sözüm fatihe değil gereğini yapmış benim sözüm etkin pişmanlık adı altında sittim senesinde onunla beraber dershaneye gittik oda vardı buda vardı diyenlere bu kendini kurtarmaktır vatanı kurtarmak değildir çok konuşalıcak şeyler var ama adalet olmadığı su süreçte

Gavurdagli92, 6 yıl önce

Sayın cumhurbaşkanımız ve devlet büyükleri etkin pişmanlıktan faydalanın devletinize yardımcı olun bu vatanın evladı olduğunuzu gösterin diye defalarca söyledi ama buradaki kalbi kararmış arkadaşlar etkin pişmanlıktan faydalananlari eleştiriyor hakaret ediyor Allah büyük uyma bunlara sen birader

Gavurdagli92
Aday Memur
19 Aralık 2017 00:51

Yahu sen surekli varsayımlar üzerinden gidiyorsun kendi kendine her şeyi yorumluyorsun sen at gözlüğünü takmissin sana laf anlatılmaz sen benim ne dediğimi kimi söylediğimi nereden biliyorsun da yorum yapıyorsun sen kimsin ki ben kimsenin başını yakmadım diyelim ki yaktım onların savunucusu mu oldun sen ayrıca feto elebasi köpek etkin pişmanlıktan faydalananlara ne beddualar etti hapishanede etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyenlere nasıl baskı yapıyorlar okumuyormusun haberlerden etkin pişmanlık kötü bir şey değil bunu o kafana sok örgüt şu an da etkin pişmanlıktan faydalananlara hain gözüyle bakıyor sen ne konuşuyorsun oradan bir şeyden anladığın yok senin

se2424, 6 yıl önce

Etkin pişmalıktan faydalanın demedi bildiğiniz fetöcüleri söyleyin dedi 2.si ayrı şey benim sözüm fatihe değil gereğini yapmış benim sözüm etkin pişmanlık adı altında sittim senesinde onunla beraber dershaneye gittik oda vardı buda vardı diyenlere bu kendini kurtarmaktır vatanı kurtarmak değildir çok konuşalıcak şeyler var ama adalet olmadığı su süreçte

se2424
Genel Müdür
19 Aralık 2017 00:56

Sende bir sıkıntı var etkin pişmanlık nedir biliyonmu ortada bir suç var bende bu suça ortağım ama pişmanım demek banane fetö itinin ne söylediği ettiği sen hala takip ediyon demekki ben vicdana bakarım rahatsa sıkıntı yok asıl sen at gözlüğüyle bakıyon bana dediklerinin binbirini başkalarına diyrmessin çünkü sen o mertlikte değilsin işine gelince ben yanlış yaptım yine diyecek birisin bir işe fetö bulaştıysa ordan bişey çıkmaz bunların sözünede inanılmaz iyice araştırmak lazım

Gavurdagli92, 6 yıl önce

Yahu sen surekli varsayımlar üzerinden gidiyorsun kendi kendine her şeyi yorumluyorsun sen at gözlüğünü takmissin sana laf anlatılmaz sen benim ne dediğimi kimi söylediğimi nereden biliyorsun da yorum yapıyorsun sen kimsin ki ben kimsenin başını yakmadım diyelim ki yaktım onların savunucusu mu oldun sen ayrıca feto elebasi köpek etkin pişmanlıktan faydalananlara ne beddualar etti hapishanede etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyenlere nasıl baskı yapıyorlar okumuyormusun haberlerden etkin pişmanlık kötü bir şey değil bunu o kafana sok örgüt şu an da etkin pişmanlıktan faydalananlara hain gözüyle bakıyor sen ne konuşuyorsun oradan bir şeyden anladığın yok senin

Gavurdagli92
Aday Memur
19 Aralık 2017 01:04

Benim vicdanım çok rahat en azından hala görmedim duymadım bilmiyorum diyip defalarca bylocka girip mesajlaşıp inkar edip hala fetonun saçma sapan rüyalarına inanıp hala o köpek fetonun talimatlarıyla hareket edip hem bu dünyalarını yakan hem ahiretlerini yakan ahmaklar gibi değilim elhamdülillah

se2424, 6 yıl önce

Sende bir sıkıntı var etkin pişmanlık nedir biliyonmu ortada bir suç var bende bu suça ortağım ama pişmanım demek banane fetö itinin ne söylediği ettiği sen hala takip ediyon demekki ben vicdana bakarım rahatsa sıkıntı yok asıl sen at gözlüğüyle bakıyon bana dediklerinin binbirini başkalarına diyrmessin çünkü sen o mertlikte değilsin işine gelince ben yanlış yaptım yine diyecek birisin bir işe fetö bulaştıysa ordan bişey çıkmaz bunların sözünede inanılmaz iyice araştırmak lazım

Kendimibulamıyorum
Daire Başkanı
19 Aralık 2017 01:13

Of tartışmayin se2424 de bi itirafci yüzüne böyle olduğu için stresli sende yazma olduysan oldun burda gizli tanık yada itirafcıdaan isim verdiği için ihraç olan birüsü insan var sınırı ve stresi ondan konuyu kapatin bene burası askerlik duyum sayfası gereksiz yere safya ilerlemisin !!!!

Gavurdagli92, 6 yıl önce

Benim vicdanım çok rahat en azından hala görmedim duymadım bilmiyorum diyip defalarca bylocka girip mesajlaşıp inkar edip hala fetonun saçma sapan rüyalarına inanıp hala o köpek fetonun talimatlarıyla hareket edip hem bu dünyalarını yakan hem ahiretlerini yakan ahmaklar gibi değilim elhamdülillah

se2424
Genel Müdür
19 Aralık 2017 09:05

Ne yaparsan yap ne edersen et senin eski bir fetöcü şimdiki artık neysen olduğunu inkar edemessin benim eskide olsa bir fetöcüyle konuşacak bişeyim yok yazma artık

Gavurdagli92, 6 yıl önce

Merkezzzz
Aday Memur
19 Aralık 2017 09:39

Arkadaşlar Eger Fetö ile irtibatlı olup daha sonra devletinin tarafını secerek etkin pişmanlıktan yararlananlar varsa bunu takdir etmeliyiz.

Ancaaaak iftira atarak insanları magdur edenlerinde Allah belasını versin.

Bende de askerlik şubesine başvurun diyor. Bugun gideceğim. Ancak olabildiğince de uzatmak istiyorum yani gitmek istemiyorum şu aşamada. Yüksek lisansa başvurmadım. Psikolojik tedavi görüyorum. 85liyim ve 2008 PMYO luyum. 4 yıllık bitirdim. Bakalım 2018 yılı bize neler gösterecek

Gavurdagli92
Aday Memur
19 Aralık 2017 10:12

Amin

Merkezzzz, 6 yıl önce

Arkadaşlar Eger Fetö ile irtibatlı olup daha sonra devletinin tarafını secerek etkin pişmanlıktan yararlananlar varsa bunu takdir etmeliyiz.

Ancaaaak iftira atarak insanları magdur edenlerinde Allah belasını versin.

Bende de askerlik şubesine başvurun diyor. Bugun gideceğim. Ancak olabildiğince de uzatmak istiyorum yani gitmek istemiyorum şu aşamada. Yüksek lisansa başvurmadım. Psikolojik tedavi görüyorum. 85liyim ve 2008 PMYO luyum. 4 yıllık bitirdim. Bakalım 2018 yılı bize neler gösterecek

Merkezzzz
Aday Memur
19 Aralık 2017 17:34

Bugun askerlik şubesine gittim. Bakaya da oldugunu söylediler. (bakaya da kalmamın sebebi kütüğü kayıtlı oldugum askerlik şubesi nin ihmalkarlıgıymış) normalde 31 Aralık tarihine kadar ertelemeleri lazımmış Şubat celbine gidecek gibi işlem yaptılar ancak kesin olan bişey yok dediler belkide şubatta gitmessin dediler. Nasıl yani dedim. Şubata gidecekmişsiniz gibi biz işlem yapıyoruz fakat sizin işlemleriniz sadece bizim burada yaptığımız işle kalıyor, yani askerlik yapacağınız yerle ilgili, planlama ile ilgili bir çalışma yok diyor. Dedim ki nasıl erteleye bilir yüksek lisans yapsaydınız keşke dediler. Şubat Mart gibi açılıyormuş o zaman yaptırsam dedim maalesef geç kalmışsınız dediler.

Mahpus258
Aday Memur
19 Aralık 2017 21:59

bende bugün askerlik şubesine gittim şubat celbinin tamamen dolduğunu sizi gönderseler bile en erken mayısta gidersiniz dedi.belki hiç göndermezler belki lisans mezunlarını 6 ay gönderirler belkide 12 ay dedi.yılbaşından 1 hafta sonra kütüğünüzün olduğu askerlik şubenizi arayıp net bilgi alabilirsiniz dedi. ben bu sene lisans mezunu olduğum için 2019 eylül ay'ına kadar tecil ettiler.2019 da'da yüksek lisans yaparsan 35'e kadar tecil ederiz dediler.

d.s.m
Daire Başkanı
19 Aralık 2017 22:00

Ne zaman lisans'tan mezun olmuştunuz?

Mahpus258, 6 yıl önce

bende bugün askerlik şubesine gittim şubat celbinin tamamen dolduğunu sizi gönderseler bile en erken mayısta gidersiniz dedi.belki hiç göndermezler belki lisans mezunlarını 6 ay gönderirler belkide 12 ay dedi.yılbaşından 1 hafta sonra kütüğünüzün olduğu askerlik şubenizi arayıp net bilgi alabilirsiniz dedi. ben bu sene lisans mezunu olduğum için 2019 eylül ay'ına kadar tecil ettiler.2019 da'da yüksek lisans yaparsan 35'e kadar tecil ederiz dediler.

Mahpus258
Aday Memur
19 Aralık 2017 22:02

24.07.2017

Faith343434
Aday Memur
19 Aralık 2017 22:53

Az önce baktım.

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 08/12/2018 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ

YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR. Yazıyor edevlette. Gittiğimde 31 aralıl a kadar ertelenecek demişlerdi.

mazlum-86
Aday Memur
19 Aralık 2017 23:04

eğitim tecili mi yaptılar size hocam

Faith343434, 6 yıl önce

Az önce baktım.

YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR. Yazıyor edevlette. Gittiğimde 31 aralıl a kadar ertelenecek demişlerdi.

kaplan123
Aday Memur
19 Aralık 2017 23:17

topram sen nası ertelettin fatih 343434

51aslan51
Aday Memur
19 Aralık 2017 23:36

devrem 2017 yazacaktın heralde

Faith343434, 6 yıl önce

Az önce baktım.

Faith343434
Aday Memur
19 Aralık 2017 23:51

yok 2018 . ilginç tarafı o zaten

Faith343434
Aday Memur
19 Aralık 2017 23:53

ben. hiçbir şey yapmadım. aksine gitmek istiyordum. 31 aralık 2017 ye erteleyeceğiz dediler. 2018 e ertelemişler. eğitim vb bir şey yok

Merkezzzz
Aday Memur
20 Aralık 2017 03:34

Yaş kaç senin. PMYO mezuniyet yılın nedir

Toplam 5000 mesaj
«979899100101102103104105106107108»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi