Editörler : ayşegül bgm
21 Mayıs 2021 21:40

Diğer Ay Paradoksu

Her duyum haberi veren diğer ay .Diğer ay ,diğer ay.Korkuyorum ki ağustosta Eylül ,Eylül'de Ekim uzayıp gidecek .Neden her duyumcu diğer ay diyip duruyor .Tabi önceleri önümüzdeki haftalar diyen tayfalarda var neden ?Sanki diğer aya (yada haftaya gerçi önümüzdeki haftalarda diyen ekipde var )bizi bağlıyorlar ve doğal olarak bekle (hop diğer ay ) sonra yine bekle (hop diğer ayci başka bir eleman geliyor ).Böyle acaip bir döngü içine girmek çok acı verici .Paraya ihtiyacım yok verdiğimiz yıllar, gençliğim gitti gerçekden , herkesin bir hayali vardır mutlaka ,üniformasını alıp görevini yapmak mutlu olmak degilmi ? Bu diğer aycilar bizi oyalayip duruyor bence .Yani guvendigim bazı kişiler var ama bazı elemanlar çok mu sallıyor ? Diğer ayci tayfalardan uzak iyi bir atama ins olur da bu tayfalari siler rahatlariz .

BoJack4
Yasaklı
21 Mayıs 2021 21:55

20 binlik atama haberi şimdiki en sağlamı bence... Diğer ayda :D

Lisans hemş
Şube Müdürü
21 Mayıs 2021 22:07

Eyw hocam inş olur .

BoJack4, 3 yıl önce

20 binlik atama haberi şimdiki en sağlamı bence... Diğer ayda :D

Goldtiger
Kapalı
21 Mayıs 2021 23:01

Hocam o iş kesinleşti hükümete yakın yerden duyum alındı çünkü 20 bin hayırlı olsun hepimize haziranda

Lisans hemş
Şube Müdürü
21 Mayıs 2021 23:12

Hocam inş ins vlla ben bilmiyordum net şekilde sizden duyuyorum şuan .

Goldtiger, 3 yıl önce

Hocam o iş kesinleşti hükümete yakın yerden duyum alındı çünkü 20 bin hayırlı olsun hepimize haziranda

esmanesk
Şef
21 Mayıs 2021 23:19

sizce bu yıl kaç alım olur ?

Avanak abdi
Kapalı
21 Mayıs 2021 23:21

Hocam nerden duyum aldınız ciddi misiniz?
Goldtiger, 3 yıl önce

21 Mayıs 2021 23:41

olm kesin gibi yazma yav sallama :D her yorumda varsın tamam oluyor şimdi gibisinden :D

Lisans hemş, 3 yıl önce

Hocam inş ins vlla ben bilmiyordum net şekilde sizden duyuyorum şuan .

Avanak abdi
Kapalı
21 Mayıs 2021 23:42

2021 yılı içinde 2 alım olur bence
esmanesk, 3 yıl önce

sizce bu yıl kaç alım olur ?

21 Mayıs 2021 23:46

Temmuzun 1-8 arası merkezi atama varmış acaba gerçekten haziran da atıcaklar mı bizi

Lisans hemş
Şube Müdürü
22 Mayıs 2021 00:15

Hocam kesin gibi yazmayın bende dedim kesinmi birde kayanklar hep sıkıntılı

Serenity05
Aday Memur
22 Mayıs 2021 03:05

Henüz kesinlesmis bisey yok lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım
Goldtiger, 3 yıl önce

22 Mayıs 2021 04:05

ya kesin olan tek şey yıl içinde 30 bin ama ilk alım ne zaman olur belli değil

22 Mayıs 2021 04:08

hükümete yakın yerden kastınız ankara kulisi twiter hesabı mı

ben artık hiçbirşeye inanamıyorum bakanlıktan dışarıya haber sızdırmak zorlaştı şu 235 alım olayından sonra hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Goldtiger, 3 yıl önce

aisezreal
Genel Müdür
22 Mayıs 2021 10:38

kesin diye bir şey yok arkadaşlar sadece bir duyumdur ama bu zamana kadar da en destekli duyumdur.

çünkü o duyumu yazdıktan 1 saat sonra canlı konuşma yaptı, konuşma odasında milletvekilleri, bürokratlar ve siyasetçiler vardı.

haziran ayında da bu duyum olmazsa bilin ki her şey yalan babana bile güvenme o derece yani...

Xmnb6
Kapalı
22 Mayıs 2021 11:18

Söylendiği gibi bir alım olursa teknikere düşen pay ne olur sizce?

Lisans hemş
Şube Müdürü
22 Mayıs 2021 11:49

Çok haklısınız hocam:) hazirandan sonra duyum,atama, yok sayı hepsi yalandır ,valla osym tercih kılavuzu yayınlayan kadar da kimseye güvenmem prim yapanların hepsinide hesaplarını kapatana kadar lincleyecem her noktadan, çok ciddi lincleyecem reklamlarını heryerde sikaytte bulunacam.Biliyorsunuz diğer ay diğer ay diyerek bizi beklettiler frenlediler .

aisezreal, 3 yıl önce

kesin diye bir şey yok arkadaşlar sadece bir duyumdur ama bu zamana kadar da en destekli duyumdur.

çünkü o duyumu yazdıktan 1 saat sonra canlı konuşma yaptı, konuşma odasında milletvekilleri, bürokratlar ve siyasetçiler vardı.

haziran ayında da bu duyum olmazsa bilin ki her şey yalan babana bile güvenme o derece yani...

Lisans hemş
Şube Müdürü
22 Mayıs 2021 11:53

.Önceki alımlarda bir fark olacağını sanmıyorum üç aşağı beş yukarı aynı oluyor .Hocam bir önceki alıma göre hesaplayabilirsiniz .

Xmnb6, 3 yıl önce

Söylendiği gibi bir alım olursa teknikere düşen pay ne olur sizce?

Lisans hemş
Şube Müdürü
22 Mayıs 2021 12:05

Bende katılıyorum size bu haber de yalan çıkarsa .Şuan bize temmuzu kadar bekletecekler .Haziran bitiminde sorgulayacgiz sonra yine temmuz başı derlerse :((( çok büyük linç yiyecekler bu hesaplar bence .Aslında neden Haziran diye sormamız gerkeiyor benim düşüncem buda ayrı bir saçmalık .Bugün alım var dese bakanlık tercih verene kadar hazirani zaten bulur herturlude işlemler temmuza sarkar herturlu .Mesela benim şuan yeni mezunlar bize eklenirse,olacak bir atama bir işe yaramaycak puanım düşük .Alım sayılarında kötü olursa üniversitelerde yıllarım geçecek .:((

Saglıkcııhanimm, 3 yıl önce

hükümete yakın yerden kastınız ankara kulisi twiter hesabı mı

ben artık hiçbirşeye inanamıyorum bakanlıktan dışarıya haber sızdırmak zorlaştı şu 235 alım olayından sonra hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Missturk
Aday Memur
22 Mayıs 2021 12:17

Ne zaman mezun olucaklar ki

Lisans hemş, 3 yıl önce

Bende katılıyorum size bu haber de yalan çıkarsa .Şuan bize temmuzu kadar bekletecekler .Haziran bitiminde sorgulayacgiz sonra yine temmuz başı derlerse :((( çok büyük linç yiyecekler bu hesaplar bence .Aslında neden Haziran diye sormamız gerkeiyor benim düşüncem buda ayrı bir saçmalık .Bugün alım var dese bakanlık tercih verene kadar hazirani zaten bulur herturlude işlemler temmuza sarkar herturlu .Mesela benim şuan yeni mezunlar bize eklenirse,olacak bir atama bir işe yaramaycak puanım düşük .Alım sayılarında kötü olursa üniversitelerde yıllarım geçecek .:((

yes it matters
Kapalı
22 Mayıs 2021 12:28

Haziranda alım olacağını söyleyen kişi çok takipçili ve görünüşe göre hükümete yakın bir hesaptı. O gün canlı yayın açıp "emin olmasam yazmazdım" gibi şeyler de söylemiş. Buradaki bazı kişiler gibi "bu iş tamam artık" havasına girmemenizi öneririm ama alım artık çok uzak değil, bunu söyleyebiliriz sanırım.

Haziranda duyuru gelir temmuzda atama yapılır diye düşünüyorum, 2019/4'e benzer şekilde. Umarım sayılar da benzer şekilde olur.

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi