Editörler : F16 Gökçen
13 Ocak 2019 11:46

2019 Dgs hemşirelik burda toplanalım

merhaba, sınava az bir süre kaldı. Ben yeni başlayacam, kimler neler yapıyor?

Zehra13579
Kapalı
15 Ocak 2019 01:12

Ben de daha baslamadim henüz

18 Ocak 2019 14:32

memleketin yarısı dgs hemşireliğe tamamlıyor işe bak

madur123madur
Aday Memur
19 Şubat 2019 09:49

ne kadar net yapmamız gerek acaba. bende hemşirelik için hazırlanıyorum

alvinhansen92
Yasaklı
19 Şubat 2019 20:44

Bu sene yine iyi net yapanlar olacaktır,DGS HEMŞİRELİK ÇOK revaçta maşallah,başarılar....

madur123madur, 5 yıl önce

ne kadar net yapmamız gerek acaba. bende hemşirelik için hazırlanıyorum

hasyaren.6
Yasaklı
24 Mart 2019 21:14

Geçtiğimiz dönemlerde Hemşirelik özel sınıfları,Kuzey Akademi açmıştı bu dönemde açar diye düşünüyorum.

alvinhansen92, 5 yıl önce

Bu sene yine iyi net yapanlar olacaktır,DGS HEMŞİRELİK ÇOK revaçta maşallah,başarılar....

27 Mart 2019 21:23

Kendi seviyenizdeki ve özellkle sınıf arkadaşlarınızla aynı zorlu sınav sürecinde tatlı rekabetle yarışmak çok iyi bence.Dershanenin bölüm sınıfları açması çok iyi...

hasyaren.6, 5 yıl önce

Geçtiğimiz dönemlerde Hemşirelik özel sınıfları,Kuzey Akademi açmıştı bu dönemde açar diye düşünüyorum.

karakedi4466
Yasaklı
02 Nisan 2019 17:33

Kardeşimi bu dershaneye yönlendireceğim,bilgileriniz içn teşekkürler arkadalarım:)

hasyaren.6, 5 yıl önce

karakedi4466
Yasaklı
02 Nisan 2019 17:40

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

loklokmanhekim0666, 5 yıl önce

Kendi seviyenizdeki ve özellkle sınıf arkadaşlarınızla aynı zorlu sınav sürecinde tatlı rekabetle yarışmak çok iyi bence.Dershanenin bölüm sınıfları açması çok iyi...

04 Nisan 2019 18:42

2018 yılında Hacettepe Hemşirelikten mezun olan yiğenim sizin belirtiğiniz dersdahane ile mutlı sona ulaştı.

karakedi4466, 5 yıl önce

Hemşirelik özel sınıf ya da öğrencilerin özellikle matematik seviyesine göre sınflar oluşturulması bence çok iyi olur,öğrencide rekabet oluşturur ve netlerin artmasını sağlar bu düzenleme,Kuzey AKademiyi bu çalılmasından dolayı tebrik ederim

04 Nisan 2019 18:48

DGS erken kayıtları için Ankara'da Tavsiye edebileceğim çok sistemli ve disiplinli bir kurum.Yiğenim birebir etüt Hocalarından çok faydalanmıştı.

karakedi4466, 5 yıl önce

Kardeşimi bu dershaneye yönlendireceğim,bilgileriniz içn teşekkürler arkadalarım:)

cukuryamac06
Memur
06 Nisan 2019 20:06

Mayıs,Haziran deneme çözmeniz için ve hızınızı arttıracağınız en önemli aylardır.hER DENEME BİR TECRÜBE ve Kazanmak için moral çalışmalarınız olsun,dostlarım...

nilceylin34
Yasaklı
07 Nisan 2019 20:20

böyle düzeyli ve sistemli çalışmayı Ankara'da hiçbir dershanede görmedim,tebrikler gerçekten....

karakedi4466, 5 yıl önce

07 Nisan 2019 20:51

Kuzey Akademi bu sene için demelerine dışarıdan öğrenci kabul ediyor mu? Kalitesine ve deneme çözümlerine verdiği önemi çok duydum.

cukuryamac06, 5 yıl önce

Mayıs,Haziran deneme çözmeniz için ve hızınızı arttıracağınız en önemli aylardır.hER DENEME BİR TECRÜBE ve Kazanmak için moral çalışmalarınız olsun,dostlarım...

poyrazadaliii
Yasaklı
08 Nisan 2019 19:52

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

loklokmanhekim0666, 5 yıl önce

DGS erken kayıtları için Ankara'da Tavsiye edebileceğim çok sistemli ve disiplinli bir kurum.Yiğenim birebir etüt Hocalarından çok faydalanmıştı.

poyrazadaliii
Yasaklı
08 Nisan 2019 19:56

Dershaneyi arayıp sormakta fayda var soran olursa hepimizi bilgilendirsin lütfen:)

cukuryamac06, 5 yıl önce

damlaberen57
Yasaklı
10 Nisan 2019 16:26

Ben eski dershanmi her zaman ziyart edrim:)Ankara'daki her ardaşımıda tavsiye ederim:)

poyrazadaliii, 5 yıl önce

DGS ciddi bir sistem ve düzen işidir ve kendi yayınları,etüt Hocası,yayınları hazırlayan öğretmenlerin derse girmesi,deneme sınavı çalışma sistemi,fasikül taramalar vb..bu sistemi Kuzey Akademi %100 kaliteli ve olanlı yapıyor.

poyrazadaliii
Yasaklı
11 Nisan 2019 16:26

DGS için sizin belirttiğiniz çalışmalar her öğrenci için çok önemli bunu yapabilen dershne Ankara'da sadece Kuzey:) Yayınlarını çok beğeniyorum ....

cukuryamac06
Memur
12 Nisan 2019 21:39

Ankarada en fazla tercih edilen DGS dershanesi,tüm hoca ve çalışanlarını tebrik etmek lazım

zelihaeren7771
Yasaklı
14 Nisan 2019 21:32

Biz cumartesi günü kaydımızı olduk,konuşmaları ile güven veren bir dershne gerçekten.Öğrenci takip sistemi ve birebir etüt Hocalarını çok beğendim.

damlaberen57
Yasaklı
15 Nisan 2019 20:36

Kuzey Akademiye kayıt olmakla ya da başka beğendiğiniz dershaneye kayıt olmakla bitmiyor her şey.Dershane sistemine,Hocalarınıza uyum sağlamalı,planlı çalışmalı,ders kaçırmamalısınız ve kendinize güvenmelisiniz.

DGS için sizin belirttiğiniz çalışmalar her öğrenci için çok önemli bunu yapabilen dershne Ankara'da sadece Kuzey:) Yayınlarını çok beğeniyorum ....

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi