Editörler : F16 Gökçen
05 Ağustos 2020 09:27

Kaş-fethiye

Merhaba arkadaşlar bu sene tatil için kaş ve fethiye tercih etcez daha önce oraya giden arkadaşlar nereleri gezmeyi tavsiye edersiniz?

tatilde
Şef
06 Ağustos 2020 09:28

#kaputaş plajı #patara antik kenti ve plajı #saklikent kanyonu mutlaka buralara gitmelisiniz Ölüdenizde de belcekiz plajı değil de kumburnunda yuzmenizi tavsiye ederim. şimdiden iyi tatiller

Bitik.ülke
Yasaklı
08 Ağustos 2020 12:46

Kaş'ta günübirlik tekne turunu mutlaka yapmanızı tavsiye ederim.Kekova, Üçağız, Kaleköy gibi yerleri gezdiriyorlar bu tekne turlarında ve çok kalabalık olmuyor, gürültülü müzikler olmuyor.

Ayrıca Fethiye merkezin sahilinde ve çarşısında akşam vakti gezinti yapmak güzel oluyor.Fethiye merkezde de günübirlik tekne turları yapılıyor,fazla kalacaksınız bir gün de bu şekilde gezinti yapabilirsiniz.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
09 Ağustos 2020 00:48

kas ve ferhiye de tekne turu ne kadar? muzikli ve muziksiz
Bitik.ülke, 4 yıl önce

Kaş'ta günübirlik tekne turunu mutlaka yapmanızı tavsiye ederim.Kekova, Üçağız, Kaleköy gibi yerleri gezdiriyorlar bu tekne turlarında ve çok kalabalık olmuyor, gürültülü müzikler olmuyor.

Ayrıca Fethiye merkezin sahilinde ve çarşısında akşam vakti gezinti yapmak güzel oluyor.Fethiye merkezde de günübirlik tekne turları yapılıyor,fazla kalacaksınız bir gün de bu şekilde gezinti yapabilirsiniz.

Bitik.ülke
Yasaklı
09 Ağustos 2020 07:29

Müzikle ne alakası var onu anlamadım? Müzik dediysem canlı müzik yok yani günübirlik tekne turlarında.

Fiyat konusuna da çok takılmamak lazım diye düşünüyorum.Sonuçta belki bir kereliğine gidiliyor oralara ve bir kere tekne turu yapılacak,çok hesap yapmamalı bence.

Bu seneki fiyatları bilmiyorum ama 150 lira ile 200 lira arasında olduğunu düşünüyorum.Tabi yemek de veriyorlar teknede,ekstradan meyve ve içecek de verenler oluyor.Bence 7-8 saatlik bu tekne turları kesinlikle verilen paraya değiyor.

iMAJJJ TURK, 4 yıl önce
kas ve ferhiye de tekne turu ne kadar? muzikli ve muziksiz

şhaka
Aday Memur
17 Ağustos 2020 15:59

fethiyede kalacak yer konusunda yardımcı olurum gelmek isteyene, uygun fiyatı.. bayram göçmez faceeden ya da burdan ulaşabilirsiniz

aydin1187
Aday Memur
30 Ağustos 2020 21:11

kelebekler vadisini görmeden gelirseniz yazık edersiniz

iMAJJJ TURK
Yasaklı
02 Eylül 2020 02:48

fakiriz naoalim en ucizunu ariyoruz
Bitik.ülke, 4 yıl önce

Müzikle ne alakası var onu anlamadım? Müzik dediysem canlı müzik yok yani günübirlik tekne turlarında.

Fiyat konusuna da çok takılmamak lazım diye düşünüyorum.Sonuçta belki bir kereliğine gidiliyor oralara ve bir kere tekne turu yapılacak,çok hesap yapmamalı bence.

Bu seneki fiyatları bilmiyorum ama 150 lira ile 200 lira arasında olduğunu düşünüyorum.Tabi yemek de veriyorlar teknede,ekstradan meyve ve içecek de verenler oluyor.Bence 7-8 saatlik bu tekne turları kesinlikle verilen paraya değiyor.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi