Editörler : E.Kayı Han
«567891011121314151617

SirConq
Aday Memur
06 Ağustos 2014 23:51

HAGB kararı memuriyete engel değildir. http://sorucevap.memurlar.net/soru/2521/

mehmet8748
Aday Memur
07 Ağustos 2014 14:27

bilgi için sağolun elenenler varmıs ondan tedirginim

Ata88
Kapalı
12 Ağustos 2014 13:49

Hagb var Hagb var adam bıçaklamıştır hırsızlık yapmıstır sapıklık yapmıstır ılk suçu oldugundan hagb yemıstır hagb ılk sucun olsun ne olursa olsun verılen bıseydır en onemlı kıstas ılk sucun olması adam öldürmek ayrı tabıkı :) adam burda elendım dıyor yazıyor suçunu açıklamıyor yada yalan yanlıs bılgı verıyor sen dermısın ben kıza sarkıntılıktan hırsızlıktan hagb aldım elendım dıye bunu cogu kısı malesef ulkemızde avukatına bıle soyleyemıyor işin aslı şu her elenen için tedirgin olma PMYO da HAGB OLAN GELMESIN ARKADAS DIYOR tamam bızde basvurmuyoruz IKM DE OLE BI IBARE YOK BEN MULAKATI GECTIKTEN SONRA KIMSE BENIM HAKKIMI YIYEMEZ HA OLUMSUZ OLDU RED GELDI DANISTAY VS VS SONUNA KADAR GIDECEKSIN HAKKINI ARAYACAKSIN EMSAL OLACAK ÇOK OLAY VAR HAGB DAN PMYO DAN ELENEN DAVA AÇAN KAZANAN ÇOK KISI VAR SIKINTI YAPMA ( SUÇ VAR SUÇ VAR ) KOMİSYON DEĞERLENDIRECEK ONU

mehmet8748, 10 yıl önce

bilgi için sağolun elenenler varmıs ondan tedirginim

mehmet8748
Aday Memur
12 Ağustos 2014 23:30

yorumun ıcın sağol dediğin gibi sonuna kadar kovalıyacağım hakkımızda hayırlısı

Ata88, 10 yıl önce

Hagb var Hagb var adam bıçaklamıştır hırsızlık yapmıstır sapıklık yapmıstır ılk suçu oldugundan hagb yemıstır hagb ılk sucun olsun ne olursa olsun verılen bıseydır en onemlı kıstas ılk sucun olması adam öldürmek ayrı tabıkı :) adam burda elendım dıyor yazıyor suçunu açıklamıyor yada yalan yanlıs bılgı verıyor sen dermısın ben kıza sarkıntılıktan hırsızlıktan hagb aldım elendım dıye bunu cogu kısı malesef ulkemızde avukatına bıle soyleyemıyor işin aslı şu her elenen için tedirgin olma PMYO da HAGB OLAN GELMESIN ARKADAS DIYOR tamam bızde basvurmuyoruz IKM DE OLE BI IBARE YOK BEN MULAKATI GECTIKTEN SONRA KIMSE BENIM HAKKIMI YIYEMEZ HA OLUMSUZ OLDU RED GELDI DANISTAY VS VS SONUNA KADAR GIDECEKSIN HAKKINI ARAYACAKSIN EMSAL OLACAK ÇOK OLAY VAR HAGB DAN PMYO DAN ELENEN DAVA AÇAN KAZANAN ÇOK KISI VAR SIKINTI YAPMA ( SUÇ VAR SUÇ VAR ) KOMİSYON DEĞERLENDIRECEK ONU

Kenzinihan
Kapalı
14 Ağustos 2014 17:27

600 kişilik alımdan bir arkadaşın da 11 ay HAGB vardı. Bugün bakanlık aradı, ilişiği kesildi. Dava açacak.

ikm.laz61
Aday Memur
14 Ağustos 2014 21:49

hagb yi̇ hangi̇ suçtan almişti ?

Kenzinihan, 10 yıl önce

600 kişilik alımdan bir arkadaşın da 11 ay HAGB vardı. Bugün bakanlık aradı, ilişiği kesildi. Dava açacak.

Kenzinihan
Kapalı
15 Ağustos 2014 08:37

Devlet görevlisine hakaret sanırım. Tam bilmiyorum, konuşamadık daha.

ikm.laz61
Aday Memur
15 Ağustos 2014 16:20

anladım dostum. konusup haber verırsen sevınırım.

ayrıca 600 kısılık alımda hagb olupta ataması olan varmıymış onların grupta veya bildiği sorarsan iyi olur ?

Kenzinihan, 10 yıl önce

Devlet görevlisine hakaret sanırım. Tam bilmiyorum, konuşamadık daha.

Kenzinihan
Kapalı
15 Ağustos 2014 21:39

Hocam zaten ben de 600 kişilik gruptayım. Daha atamamız olmadı. Stajımız 19 Eylül'de bitecek nasipse. Ekim'de atama bekleniyor.

ikm.laz61, 10 yıl önce

anladım dostum. konusup haber verırsen sevınırım.

ayrıca 600 kısılık alımda hagb olupta ataması olan varmıymış onların grupta veya bildiği sorarsan iyi olur ?

ADALET-622
Aday Memur
16 Ağustos 2014 12:29

mustafa herşeyiaçıklama az dur daaa!

Kenzinihan, 10 yıl önce

Hocam zaten ben de 600 kişilik gruptayım. Daha atamamız olmadı. Stajımız 19 Eylül'de bitecek nasipse. Ekim'de atama bekleniyor.

Kenzinihan
Kapalı
16 Ağustos 2014 14:43

Sana giren çıkan ne kardeş?

ADALET-622, 10 yıl önce

mustafa herşeyiaçıklama az dur daaa!

ADALET-622
Aday Memur
18 Ağustos 2014 21:21

mustafa yazdıgın terbiyesiz lafa ragmen sana kardeşim diyorum!!!!

biz ödemiş ikm-ögrencileri bir aileyiz ve özelimiz var burda ifşaa etmek ne kadar doğru?

bu mesnetsiz ifadenden sonra şu profilindeki resimden utan bari.

benim cevabım sana kadarşı hem cezaevinde hem burda susmak olucak göründüğün gibi değilsin bunu bil

sen beni bilmiyosun ama ben seni biliyorum

muhatabım değilsin

Kenzinihan, 10 yıl önce

Sana giren çıkan ne kardeş?

Kenzinihan
Kapalı
20 Ağustos 2014 12:50

İsim vermemişim etmemişim. 100 kişinin 100'ü de zaten mevzuyu biliyor? Adam hakkında kötü de konuşmuyorum? Burda HAGB kararını bekleyenler var, adamlar da merak ediyor kendileri etkilenecekler mi diye. Onlar için yazdım. Meseleyi büyütmeyelim.

ADALET-622, 10 yıl önce

mustafa yazdıgın terbiyesiz lafa ragmen sana kardeşim diyorum!!!!

biz ödemiş ikm-ögrencileri bir aileyiz ve özelimiz var burda ifşaa etmek ne kadar doğru?

bu mesnetsiz ifadenden sonra şu profilindeki resimden utan bari.

benim cevabım sana kadarşı hem cezaevinde hem burda susmak olucak göründüğün gibi değilsin bunu bil

sen beni bilmiyosun ama ben seni biliyorum

muhatabım değilsin

mustafaxlmtk
Aday Memur
05 Eylül 2014 16:40

bende hagbliyim ve eleyecekler mülakatlardan diye hiç ders falan çalışasım gelmiyo

Ata88
Kapalı
06 Eylül 2014 12:25

Kardeş mülakatlarda elemezler eğitime başlarsın staja o sıra senin suçunu komisyon değerlendirir uygun görmezse yüz kızartıcı olursa ilişiğini keser bu kadar sonra sen akıllı olursan sağlam bir avukat tutarsın emsal karar gösterirsin dava açarsın en çok en kötü 2 sene beklersin dava danıştaydan geri döner yürütme durur sende ikm olursun o çalışmadığın 2 yılın parasınıda ÇATIR ÇUTUR alırsın hiç bırakma kendini ne hagbler işbaşı yaptı hagb ne memur olmaya nede ikm olmaya ENGEL değil tsk ve pmyo engel

mustafaxlmtk, 10 yıl önce

bende hagbliyim ve eleyecekler mülakatlardan diye hiç ders falan çalışasım gelmiyo

birik
Aday Memur
04 Ekim 2014 09:57

Sadece hakim ve savcilar tarafindan ulasilabilen bilgilere nasil polis asker ulasabilecek. Boyle birsey olabilir mi ?

Baronnn
Memur
04 Ekim 2014 20:39

1 yıl oldu değişti kardeş

hayatixxx, 12 yıl önce

devlete karşı işlenen suçlardan veya taksirli(yüz kızartıcı) suçlardan değilse bişey olmaz, hagb kararı olmasa bile 6 aydan düşük hapis cezası olduğundan etkilemez.kaynak 657 sayılı devlet memurları kanunu

dipnot: infaz edilsin veya hagb kararı verilsin kesinleşmiş kararlar adli sicilde görünür

Baronnn
Memur
04 Ekim 2014 20:40

arkadaşlar i̇km yeni̇ kazanan bi̇ri̇ eği̇ti̇m veya staj esnasinda hakkinda bi̇r dava açilir i̇se memuri̇yeti̇ hemen düşer mi̇ yoksa kesi̇n karar açiklanincaya kadar bi̇r şey olmaz mi lütfen bi̇len yardimci olsun.

huda07
Kapalı
05 Ekim 2014 23:11

kavgadan folayi 100 gun adli para cezasi aldim ikm olmama englmi

coskun54
Aday Memur
10 Ekim 2014 16:13

arkadaslar bende tehtit sucundan 1,5 ay ceza aldim hagb cevrildi sonradan deniz kuvvetleri

Toplam 334 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi