Editörler : E.Kayı Han
12 Haziran 2013 23:18

İmam ve müezzinlere rotasyon uygulamasının şekli ... (önemli)

Arkadaşlar ikys'de imam ve müezzinlere uygulanacak rotasyonun ne şekilde yapılacağı 7 adım'da açıklanmıştır.

KEMAL 04
Şef
12 Haziran 2013 23:21

Adım 7

Her bir Rotasyon için Adım 1 den başlayarak işlemleri tekrar ediniz. Rotasyon aynı il içinde olmak zorundadır. Aynı il içerisinde farklı ilçelerdeki Personeller arasında Rotasyon planlanabilir.

13 Haziran 2013 00:16

hocam sistem kendimi belirlicek .....yoksa istege göremi olacak ..tam anlaşılmadı..

13 Haziran 2013 00:24

hocam ıkys de atama menüsüne tıklayın diyor .....atama menüsü yok bende sizde varmı...

KEMAL 04
Şef
13 Haziran 2013 07:53

hocam il ve ilçe müftülükleri giriş yapıp onlar bunu yapablirler

lokman19
Aday Memur
13 Haziran 2013 17:42

rotasyonu müftülük ve memurlar için değilmi o linkler.bizle alakası yok tercih hakkı olursa sorarlar

oflurecep
Daire Başkanı
13 Haziran 2013 19:50

İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyim lerin Rotasyon İşlemlerinin Nasıl Yapılacağını Görmek İçin Tıklayınız.

Bu yazı var, yani bizim içinde geçerli. İşlemlerin nasıl yapılacağını da dosyada indirime sunulmuş, indirip bakabilirsiniz.

lokman19, 11 yıl önce

rotasyonu müftülük ve memurlar için değilmi o linkler.bizle alakası yok tercih hakkı olursa sorarlar

oflurecep
Daire Başkanı
13 Haziran 2013 19:51

Adım 1

IKYS de Atama Menüsünden Taşra Rotasyon işlemlerine tıklanır. Gelen Ekrandan Yeni Kayıt butonuna tıklanır. Aşağıdaki Ekran gelecektir.

Açıklama kısmına Rotasyon işlemi için bir isim verilip kaydedilir.

Adım 2

Eklemiş olduğunuz Rotasyon listede görünecektir. Atamalar bölümüne tıklanıp Aşağıdaki sayfaya ulaşılır.

Adım 3

Yeni Kayıt a tıklanarak aşağıdaki ekrana ulaşılır.

Rotasyon bir zincir oluşturmak zorundadır. Örneğin;

A Personeli B personelinin yerine , B Personeli C Personelinin yerine , C Personeli ya boş bir kadroya yada A Personelinin yerine gitmelidir.(Bu zincirde sınır yoktur.)

Mevcut ve istenen Kadro bölümlerindeki Kadro Seçiniz e tıklanarak Kadrolar seçilir.

kensa
Aday Memur
20 Haziran 2013 00:23

bu ne zaman uygulanacak ve kimler başvuracak bilgisi olan var mı?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi