Editörler : swat3410

Kapalı
11 Mayıs 2017 22:57

Nakliye tecrübeleri bilgi paylaşımı

herkes eşyasını taşıdığı firmalar hakkında edindiği izlenimi paylaşırsa akbabalara ! eşyalarımızı yem etmeyiz arkadaşlar.. anlaşana dek ağam paşam deyip, sonra yan çizen adamlara karşı tecrübelerimizle hareket etmemiz lazım diye düşünüyorum..

Adana merkez
Memur
11 Mayıs 2017 23:08

Asertaş diye bir firma var kesinlikle önermiyorum dewrem. Adamlar mobilyayi kiriyo onceden kirikti diyo allahtan neyin ne oldugunu biliyoruz adam yutturacagini saniyo

avcı_38
Kapalı
13 Mayıs 2017 14:08

yamyamlık yapan çok devrem biz de ifşa ederiz burda

Memo50
Aday Memur
13 Mayıs 2017 15:01

Hele hele tainlerin olduğu ilişik kesme tarihleri aralığında bu nakliyecilere gün doğuyor.Hiç sözlerinde durmuyorlar.Anlastığınız fiyatın üstünde bir ucret vermeye zorluyorlar.Mesela sözleşip tam kamyonu beklediğin saate yakin arayıp ya yalan söyleyip araç arızalandı diyorlar ya da daha ucuza giden halden dönüş yapan nakliyecilere havale ediyorlar.

Hem sarka giderken hem gelirken bana aynısı oldu..ilişik kesmişiz 4 -5 gün zaten ayrılamadım mehilden gitti zaman...Diğer nakliyecilerle de irtibatlılar...başka nakliyeyi arıyorsun diğerinden vazgeçtiğini biliyor adam nasıl oluyorsa....Ben de en son telefon açtım sövdüm saydım geliyorum lan hazırla paramı taşınmayacağım geliyom büroya yerinde dur dedim de yarım saat içinde nakliye buldu 400 tl fazla verdim ama sonunda çok şükür iş bitti.Adını da vereyim Güven nakliyat..

kamucu55
Aday Memur
13 Mayıs 2017 23:27

http://www.aslannakliyat.com.tr

Kesinlikle uzak durun Son dakika bu eşyalar fazlaymış diyip fiyat arttırmaya çalışıyorlar İşinize gelmezse eşyanızı indiriyoruz eşyanıza sahip çıkın diyolar

14 Mayıs 2017 00:47

Genelde karslilardan şikayet ederler dikkatli olmak lazim abi esya fazlaymis ev ust kattaymis falan filan en guzeli sozlesme imzalayin

avcı_38
Kapalı
17 Mayıs 2017 19:31

0532 120 09 68 ve 0546 594 65 89 numaralı telefonlarla görüşüp, Güneydoğudan batıya dönerken bu firma ile eşyalarımı getirdim. 0532 120 09 68 li numarayı facebookta aratınca BALIKESİR NAKLİYE isimli bir firma çıkıyor. eşyayı araca yüklemeden önce anlaştığımız adam, başka birinin kamyonunu kendi yerine göndermiş.eşyayı araca yüklemek için geldiklerinde brandaları bile yoktu, kendi cebimizden karşıladık.eşya yola çıktığında eşya sigorta meselesi çıktı, ekstra para istediler. yükü geri döndürürüz dediler. eşyayı ulaştırdıklarında evimin camını kırdılar, eşyalar zaten paramparça olmuş. nakliye parasının büyük çoğunluğunu aldıkları için zarar ziyanla ev taşıdık, sonra eşya tamiri, cam değiştirme falan derken, bırandalarını bile bizim evde bırakıp kaçtılar. balıkesirli imiş sahibi, kendisi öyle söyledi..aman arkadaşlar, hiç tavsiye etmem, yaşadıklarımı anlattım, iyi düşünün. İBRETLİK BİR HİKAYE SİZE !!!

avcı_38
Kapalı
08 Haziran 2017 01:15

güncel

Aamir
Yasaklı
10 Haziran 2017 20:51

Serkan ve sercan isimli masko furkan nakliyat kesinlikle güvenmeyin .ismini umarım doğru hatırlamışımdır istanbuldan diyarbakır getirdim.

kuscubasiesref
Şube Müdürü
10 Haziran 2017 22:44

arkadaşlar ben istanbul il içi taşıyacağım tavsiyesi olan varmı

Sherif-78
Genel Müdür
10 Haziran 2017 23:33

Hatay da Ötmen Nakliyat diye bir firma var. sağlam iş yapıyorlar. onların belirlediği bir günde taşınırsan uygunda fiyat veriyorlar. çünkübulunduğun yere yada yakınına yük getirdikleri zamana denk getiriyorlar. 2 kişi bir hafta arayla ev taşıtmıştık. çok memnun kaldık. eşyaları çok güzel paketliyorlar.

Sherif-78
Genel Müdür
10 Haziran 2017 23:34

google den ötmen nakliyat hatay diye aratırsanız telefon numaraları var.

Sherif-78, 7 yıl önce

Hatay da Ötmen Nakliyat diye bir firma var. sağlam iş yapıyorlar. onların belirlediği bir günde taşınırsan uygunda fiyat veriyorlar. çünkübulunduğun yere yada yakınına yük getirdikleri zamana denk getiriyorlar. 2 kişi bir hafta arayla ev taşıtmıştık. çok memnun kaldık. eşyaları çok güzel paketliyorlar.

denisdenisz
Aday Memur
15 Temmuz 2017 15:37

arkadaşlar artvinden bursaya bi kamyncu ile kendim anlaştım ancak ikinci bir kişi gerekiyor eşyanı kendin yükleyeceksin fiyatta ise kişibaşı 1500 tl dedi. bu kamyon ile iki sene önce eşyalarımı getirdim. adam evden eveci değil normal nakliyeci lakin eşyalarıma kendi eşyası gibi baktı 2 sene önce. fiyat konusunda uygunum diyen var ise 7-7,5 metrelik kamyon. 17.07.2017 den sonra yola çıkabilr. ihtiyaç duyan var ise irtibat : 05054542560 (not. ben eşyalarımı topladım hazır bekliyorum.)

ayrıca başka biris daha var onunda kamyonu 8 metre oda 1750 lira istiyor bilginize. her ikisi de hemen gitmeye hazır.

Fatih dagkurdu
Aday Memur
15 Temmuz 2017 18:00

Arkadaşlar uzun uzun yazmayacağım burayada yurtseven ev dev eve nakliyat ile anlaştım birşey söylesenize gerek yok adamlara 10 numara eşya taşıyorlar islerinin ehli adamlar güvenebilirsiniz ben memnun kaldım ağrıdan izmir ve manisaya eşya yolladim şuan manisa bitmiş izmir de benim evin eşyasını boşaltmaya gidiyorlar ticari ahlaki olan insanlardır duran bey var firma sahibi 0507 838 01 26 burdan ulaşabilirsiniz k3ndisine bana uyari cezası vermiş site ne gerek var iyi adama iyi demek sucmu

harekat58
Aday Memur
16 Temmuz 2017 01:51

Ankara kuzenler nakliyattan uzak durun kesinlikle tavsiye etmiyorum

Black32
Aday Memur
16 Temmuz 2017 23:33

Tahsildaroglu nakliyat sakın ama sakın bulaşmayın rezil olursunuz eşyalarınız kamyonun dışında özensiz ce sarılmış şekilde kırık dökük pislik içinde gelir

bluesea.123
Aday Memur
28 Temmuz 2017 23:49

TAHSİLDAROĞLU NAKLİYAT SAKIN BULAŞMAYIN TAMAMEN REZİLLİK

KISACA ANLATAYIM BUGÜN BİR HAFTA ÖNCEDEN ANLAŞMAMA RAĞMENGELİP EŞYALARIMI ALACAK ŞİRKET BİR TÜRLÜ GELMEDİ SÖZ VERİP İNSAN BEKLETMEK BU kadar basitmi ya adamları aramama rağmen telefonları açmıyorlar deli ettiler beni Allah'ın belası şirket sadece mesaj yazarak cevap veriyor arayınca açmıyorlar bu nasıl şirket böyle ya 10 defa arayıp araç nerde gelecek mi gelmeyecek mi sormama rağmen ne araç geldi ne arayan cevap veren oldu ŞAKIN BULAŞMAYIN BUNLARA BU ŞİRKETLER KOMİSYONCU ŞİRKETLERDİR ... mesela benim yükümün internette satılığa çıkarıldığını görünce anladım ki bu işte büyük bir rezillik olduğunu ve bunlara kesinlikle bulaşılmaması gerektiğini anladım benim yaşadığım stresin tarifi yok siz de yaşamayın bu yaşadıklarımı

Black32, 7 yıl önce

Tahsildaroglu nakliyat sakın ama sakın bulaşmayın rezil olursunuz eşyalarınız kamyonun dışında özensiz ce sarılmış şekilde kırık dökük pislik içinde gelir

Aamir
Yasaklı
22 Ağustos 2017 22:57

Flas nakliyat eşyaları güvenle teslim edebilirsiniz salih bey irtibat.0543 300 1225 istanbulda yerleri ben taşıttım iki kişi geldi temiz paketlediler temiz taşıdılar çok memnun kalırsınız

Aamir
Yasaklı
29 Ağustos 2017 13:07

şlemler

Mujsin Kesinlikle edirnede bulunan akar nakliyat muhsin taşıtmayın gelip baktılar eşyalara sonra haber vermeden çekip gittiler. Toplama kişilere benziyorlardı merdivenden indiremeyiz diyip kaçtılar kesinlikle tavsiye etmiyorum. İrtibatları iki tane 0536 481 7584 diğeri (0284) 225 1976

Aamir
Yasaklı
29 Ağustos 2017 13:09

şlemler

Mujsin Kesinlikle edirnede bulunan akar nakliyat muhsin taşıtmayın gelip baktılar eşyalara sonra haber vermeden çekip gittiler. Toplama kişilere benziyorlardı merdivenden indiremeyiz diyip kaçtılar kesinlikle tavsiye etmiyorum. İrtibatları iki tane 0536 481 7584 diğeri (0284) 225 1976

korsankara06
Aday Memur
03 Ağustos 2018 10:32

Ankarada olanlar http://www.yesilovaexpress.com/ den uzak durun derim

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi