Editörler : Pangaea
24 Ekim 2020 06:24

Soru cozum saatimiz gecikmeli olarak baslasin

29 Ekim 2020 05:52

Selam

Tabletim kırılmıştı yenisi gelene kadar yazamadım

Tarıh duraklama dahil bitti duraklama son 4 test çözüp Atatürk?ün hayatını çalışacağım. Tarihi kaba çalışıyorum dınleyıp aydın yüce soru bankasından sorusunu cozuyorum. Branş denemeleri ıle oturacaktır

Coğrafya sadece konu çalışıp hafıza teknıklerı ıle ezber yapıyorum. Yenı kaynakların çıkmasını bekliyorum, elımde denemeler var pazartesı onlara başlayacağım konuyu yarıladım

Eskı dıl güzel gıdıyor. Kelime öğreniyorum ve Köktürk?ün oturtmaya çalışıyorum bulduğum mtestlerı çözüp metın tahıllı yapıyorum

Şımdılık raporum bu kadar

Bu yazdıklarım kendıme notudur. Kazanırsam anı kaybedersem de nerede yanlış yaptığıma bakmak ıcın dönüş alabılecegım raporlar olacak

29 Ekim 2020 08:44

Tarıh testler bıttı eskı Türkçe sıfat fııllere kadar tekrar yaptım. Berceste akademı uygulamadan günlük beyıtı okudum dıl uygulamasını tamamladım. Yazar eser ve kelıme uygulamasını çalışırken ekran resmî alıyorum onların tekrarını yaptım

Dızı ızleme ödülümü kaptım

29 Ekim 2020 13:58

Eski dil konu çalşmam bitti. Bol bol uygulama yapacağım inşallah

sistem1984
Şef
29 Ekim 2020 14:50

Sizin olay biraz Robinson Crudeo ya dönmüş. Neyse Allah kolaylık versin. İnşallah o ıssız adadan kurtulursunuz.
29 Ekim 2020 14:52

Ahaha

29 Ekim 2020 14:53

Adamdan kurtulma istediğim fikrine neden kapıldınız ki. Halimden memnunum

29 Ekim 2020 20:08

Ramazan yerginin sen bilirsin uygulamasına sardım o nedenle bugün öğleden sonraki çalışmam aksadı. Bol bol tarıh cografya yarışmasına katıldım

Toplam 88 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi