Editörler : swat3410
03 Şubat 2023 20:57

İstanbul için 6000 tl

Diğer şehirler için var mı bilmiyorum ama , İstanbuliçin 6 ayda bir 6.000 tl ödeme için listeler oluşturuldu , bu ay içinde ödemeler yapılacak

PlsPlsPls
Aday Memur
03 Şubat 2023 21:35

Istanbul kadrosundan değilim ama inşallah hem olur hem daha fazla alır istanbul kadrosu şairiz diğer 8 9 büyükşehire

03 Şubat 2023 21:42

İstanbul kadrosunda çalışmadım ama iki defa bu kadroda çalışan arkadaşlardan gördüğüm yardımı unutamam Ankara için aynı şeyi söyleyemem seviliyorsunuz

arda gs33
Memur
03 Şubat 2023 21:53

Kardes bak istanbulda çalısanlar için 1 lira bile büyük para kimsenin hevesini kursağında bırakma kesin mi???

03 Şubat 2023 22:02

Badi herkesin ihtiyacı olduğu gibi bizim de ihtiyacımız var. Konuşuluyordu zaten bugün komiserlerle de konuştuk onlar da teyitledi, inşallah doğrudur ve ay içerisinde yatar

DevletPolisi
Kapalı
03 Şubat 2023 22:27

Kim uyduruyor böyle şeyleri merak ediyorum

sabahcikahvesi1980
Aday Memur
03 Şubat 2023 22:42

Biri ortaya bisey atiyor sonra herkes onu dillendirip gercekmis gibi yansitiyor komiser sanki onama yeriymis gibi yansitmissin o da senin gibi ortada dolasan dedikoduyu duyup soylemis insaallah olur ama muhtemelen sizi keklemisler boyle zamanlarda cok dedikodu cikar ayrica 6 ayda bir 6000 tl yazmissin dedigin cok buyuk bir rakam hicbir yonetim istanbul polisine bu rakamlari verip diger illerdeki personeli karsisina almak istemez bu sekilde bile yalan oldugu belli teskilatta su soz cok manidardir cebine girmedikce inanma
uluslararası2, 1 yıl önce

Badi herkesin ihtiyacı olduğu gibi bizim de ihtiyacımız var. Konuşuluyordu zaten bugün komiserlerle de konuştuk onlar da teyitledi, inşallah doğrudur ve ay içerisinde yatar

DevletPolisi
Kapalı
04 Şubat 2023 13:01

Bu konuya uydurma demiştim ama düzeltme yapıyorum. Bilgi tamamen doğruymuş. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz

DevletPolisi, 1 yıl önce

Kim uyduruyor böyle şeyleri merak ediyorum

bybilen59
Yasaklı
04 Şubat 2023 13:09

benimde duyduğum tüm iller için isim klistesinin istendiği.Yalnız neden istenir o isim listeleri bilmem.sanki diğer polisler polislik yapmıyorlar..alan kişilerde geçmişte olduğu gibi yine aynı torpilli kişiler..HERNEYSE İSİM LİSTESİ İSTENMİŞ YANİ TÜRKİYE GENELİNDE.

bybilen59
Yasaklı
04 Şubat 2023 13:11

Birşey daha ilave edeyim.Kardeşim benim şahsen isim listesi istenip aynı işi yaptığım halde ayırt edilerek başka polislerin ek ödeme veya taltif herneyse almaları zoruma gidiyor kimse yanlış anlamasın.Bu ayırımcılık nedendir.Kendi içimizde birbirimize düşman yaratıyor bunlar.

pigachu
Memur
04 Şubat 2023 14:55

taşra polisi düşman gibidir yol yordam bilmez. ailenin yanında sana gbt çekmeye çalışır bişey sorarsın iplemez
Müstafipolis61, 1 yıl önce

İstanbul kadrosunda çalışmadım ama iki defa bu kadroda çalışan arkadaşlardan gördüğüm yardımı unutamam Ankara için aynı şeyi söyleyemem seviliyorsunuz

tolyo
Memur
04 Şubat 2023 15:12

Kaynak ne devrem?

Voletole
Şef
04 Şubat 2023 15:59

Bravo kardeşim güzel yere deginmissin , İstanbul polisi candır meslektaşı için herşeyi yapar İstanbul dışında her yer tam tersi olmuş maalesef

Müstafipolis61, 1 yıl önce

tolyo
Memur
04 Şubat 2023 16:27

Devrem sen nereden teyitledin bilgiyi?
DevletPolisi, 1 yıl önce

Bu konuya uydurma demiştim ama düzeltme yapıyorum. Bilgi tamamen doğruymuş. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz

chochito
Memur
04 Şubat 2023 16:39

Çok büyük bir rakam dediğin aylık 1000 tl ye geliyo İstanbulda iki kişi Adana dürüm ayran olmuş 300 350 . İstanbul polisine eşiyle iki gün dürüm yemeği lutüf haline getirmişler
sabahcikahvesi1980, 1 yıl önce
Biri ortaya bisey atiyor sonra herkes onu dillendirip gercekmis gibi yansitiyor komiser sanki onama yeriymis gibi yansitmissin o da senin gibi ortada dolasan dedikoduyu duyup soylemis insaallah olur ama muhtemelen sizi keklemisler boyle zamanlarda cok dedikodu cikar ayrica 6 ayda bir 6000 tl yazmissin dedigin cok buyuk bir rakam hicbir yonetim istanbul polisine bu rakamlari verip diger illerdeki personeli karsisina almak istemez bu sekilde bile yalan oldugu belli teskilatta su soz cok manidardir cebine girmedikce inanma
04 Şubat 2023 16:45

Olabilir gelsin de ne gelirse gelsin ihtiyacım var
chochito, 1 yıl önce
Çok büyük bir rakam dediğin aylık 1000 tl ye geliyo İstanbulda iki kişi Adana dürüm ayran olmuş 300 350 . İstanbul polisine eşiyle iki gün dürüm yemeği lutüf haline getirmişler
04 Şubat 2023 16:49

6 ay için 6000 tl ne parası bu ? talstif mi ? ödül mü nedir_

Gururu65
Genel Müdür
04 Şubat 2023 17:40

Sizler daha çok beklersiniz.Bakın Tiwiterde bi arkadaşımız ne yazmış aynen aktarıyorum.

Demişki bi yere operasyona gitmişler, karakol Komutanı Başçavuş,Polislerin amirleriyle aynı devreymiş, Başçavuşumuz 33 Bin Tl Maaş alıyormuş.Emekki ikramiyesi ise Oyakla beraber 2.3 Milyon Tl.Yani anlayacağınız rezil bir halde bekliyoz.Şukur Allaha Emekli okup kurtuluyorum.Kalanlara selam olsun.

kral122
Daire Başkanı
05 Şubat 2023 00:32

300-350 iki kişi dürüm ve ayran nerde yiyorsun nusrette mi

chochito, 1 yıl önce

policeab25
Aday Memur
05 Şubat 2023 00:50

Nusrettemi yiyorsun diyen arkadaş İstanbul'u bilmiyor konuşuyor daha bugün 2 ciğer 2 ayrana 340lira verdim nusrete gerek yok kardeşim fiyatlar bu şekil anadoluyla karıştırma burayı

DevletPolisi
Kapalı
05 Şubat 2023 01:13

Taltif olduğu söyleniyor

devilmay461, 1 yıl önce

6 ay için 6000 tl ne parası bu ? talstif mi ? ödül mü nedir_

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi