Editörler : swat3410E.Kayı Han

TheEqualizer
Aday Memur
17 Nisan 2021 17:58

yedekteydim bro piyade sınıfı geliyor allahın izniyle. hayırlısı olsunn kardesimm

MKACA, 3 yıl önce

Kardeşim tebrik ederim. Kazandın mı? İntibak için mi bekliyorsun? Maalesef benim olmamıştı polisliğe yöneldim. Bakalım neler olacak.

MKACA
Aday Memur
17 Nisan 2021 18:23

Çok sevindim. Hak yememek için tercih etmemiştim kara kuvvetlerini. Puanım tutmasına rağmen çok isteyen gitsin demiştim. Bencil olmamak gerek. Bazen her şey para değildir. Sevdiğin ve tercih ettiğini yapman gerekir. Ömür boyu o meslek için ter dökeceksin. Mesai yaparken ayaklar geri geri gitmemeli. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim :)

TheEqualizer, 3 yıl önce

yedekteydim bro piyade sınıfı geliyor allahın izniyle. hayırlısı olsunn kardesimm

TheEqualizer
Aday Memur
17 Nisan 2021 18:38

aynenn dostum herkes önce gönul verdıgıı meslegı yapsın. hepimiz için bu yıl guzel kapanır inş yolumuza bakarız

-

MKACA, 3 yıl önce

Çok sevindim. Hak yememek için tercih etmemiştim kara kuvvetlerini. Puanım tutmasına rağmen çok isteyen gitsin demiştim. Bencil olmamak gerek. Bazen her şey para değildir. Sevdiğin ve tercih ettiğini yapman gerekir. Ömür boyu o meslek için ter dökeceksin. Mesai yaparken ayaklar geri geri gitmemeli. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim :)

MKACA
Aday Memur
17 Nisan 2021 19:14

İnşallah kardeşim :)

TheEqualizer, 3 yıl önce

aynenn dostum herkes önce gönul verdıgıı meslegı yapsın. hepimiz için bu yıl guzel kapanır inş yolumuza bakarız

-

pomem7755
Aday Memur
17 Nisan 2021 21:21

Keşke herkes senin gibi düşünebilse kardeşim
MKACA, 3 yıl önce

MKACA
Aday Memur
17 Nisan 2021 22:09

Eyvallah kardeşim umarım herkes bu şekilde hareket edebilir. Gençler olarak zorluklarla mücadele ediyoruz. Bu sıkıntılı zamanlar gelir geçer. Hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun :)

pomem7755, 3 yıl önce
Keşke herkes senin gibi düşünebilse kardeşim
Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi