Editörler : supporters.

26 Kasım 2019 15:33

temmuza kadar kpss a

arkadaşlar iki sorum var.

1- bu seneki yapılacak olan temmuzdaki gk gy sınavı aynı zamanda kpss a alan sınavları için oluşturulacak puanın kpss gy gk kısmını mı oluşturuyor? yani çift yıllardaki kpss b aynı zamanda kpss a nın gy gk kısmını mı oluşturuyor yoksa harici 1 sınava daha mı giricez?

2- ikinci sorum da temmuza kadar temeli sıfır biri kpss a da uzman yardımcılığı pozisyonları için yeterli puanı alabilir mi?

Bsktop
Aday Memur
26 Kasım 2019 15:59

ilk sorun evet etkiliyor ama alanin agirligi kadar degil gk gy. uzman yardimciligi icin gec kalmis olabilirsiniz ama gk gy icin sure yeterli bence cunku alanda cok konu var cok caba sarf etmeniz gerek

my0694
Aday Memur
26 Kasım 2019 20:21

bende sizinle aynı durumdayım ankarada kurs arayışı içerisindeyim en azından temel olur a ve b için

my0694
Aday Memur
26 Kasım 2019 20:22

tabiki bir çok kurs başladığı için bulmakta zorluk çekiyorum

my0694, 4 yıl önce

bende sizinle aynı durumdayım ankarada kurs arayışı içerisindeyim en azından temel olur a ve b için

kaplumbaga155
Yasaklı
27 Kasım 2019 12:51

eyv cevap için

Bsktop, 4 yıl önce
ilk sorun evet etkiliyor ama alanin agirligi kadar degil gk gy. uzman yardimciligi icin gec kalmis olabilirsiniz ama gk gy icin sure yeterli bence cunku alanda cok konu var cok caba sarf etmeniz gerek

kaplumbaga155
Yasaklı
27 Kasım 2019 12:53

ben kurssuz evde çalışmayı planlıyorum olduğu kadar artık. olmadı seneye.

my0694, 4 yıl önce

tabiki bir çok kurs başladığı için bulmakta zorluk çekiyorum

Bsktop
Aday Memur
27 Kasım 2019 13:18

rica ederim ama eger kurs bulamazsaniz size tavsiyem uzaktan egitim alin alan icin en azinddan bunun icinde onerdigim a kadronun uzaktan egitimidir. alanlarinda cok iyi hocalaru mevcuttur dusunebilirsiniz
kaplumbaga155, 4 yıl önce

eyv cevap için

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi