Editörler : Pangaea

yamur06
Aday Memur
21 Ekim 2021 17:41

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

oguz32
Aday Memur
25 Ekim 2021 22:19

Lise önlisans lisans puanları karışık mi atama olacak yüksek puandan başlayarak

Piagett
Aday Memur
26 Ekim 2021 11:48

Önce lisanslar alınacak sonra ön lisans sonra da ortaöğretim

oguz32, 2 yıl önce

Lise önlisans lisans puanları karışık mi atama olacak yüksek puandan başlayarak

mehtap.pp
Memur
30 Ekim 2021 00:08

Aşçılar nerde görev yapacak yurtlarda mi

Bir kurumda bir asci mi calisacak

mehtap.pp
Memur
30 Ekim 2021 00:23

Aşçılık sözleşmeli İscimi memurmu hangisi memur maaşı bu kadar azmi sasirdim

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
30 Ekim 2021 15:56

puanlar ne olur tahmini baya düşer dimi alım çok başvuran da olur mu bu maaşa

oguz32
Aday Memur
30 Ekim 2021 22:26

Puanların ne olacağını kestirmek çok zor atamanın sırası 4 yıllıktan liseye puanlar öğrenimleri göre sıralanacak sanırım bu durumda lisans mezununun taban puanda görünmüyor lisanslar a 'dan z ye alınacaksa liseler zor

Fakir Da Vinci, 2 yıl önce

puanlar ne olur tahmini baya düşer dimi alım çok başvuran da olur mu bu maaşa

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
31 Ekim 2021 10:30

nasıl yani mesela onlisans mezununun puanı 90 sa lisans mezununun önune geçemıyor mu yani

oguz32, 2 yıl önce

Puanların ne olacağını kestirmek çok zor atamanın sırası 4 yıllıktan liseye puanlar öğrenimleri göre sıralanacak sanırım bu durumda lisans mezununun taban puanda görünmüyor lisanslar a 'dan z ye alınacaksa liseler zor

oguz32
Aday Memur
31 Ekim 2021 10:47

Normalde adalet bakanlığı alımlarında öğrenim farkı yok kpss puan sıralaması var buradada aynı olacağını düşünüyorum ama meb bu tarz alımları çok yapmadığı için ne olacak izleyip göreceğiz

nasıl yani mesela onlisans mezununun puanı 90 sa lisans mezununun önune geçemıyor mu yani

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
31 Ekim 2021 10:54

meb de de aynıdır öğrenim farkı olacak yazmıyor sadece kpss sıralamasına göre yazılcak diyor. zaten sertifkalı olan bile atanıyor gastronomi mezunları ile birlikte ayrım yapsalardı baştan almazlardı aşçılar kpss çok fazla kasmıyor benim tahminim puanlar baya düşer bence.

oguz32, 2 yıl önce

Normalde adalet bakanlığı alımlarında öğrenim farkı yok kpss puan sıralaması var buradada aynı olacağını düşünüyorum ama meb bu tarz alımları çok yapmadığı için ne olacak izleyip göreceğiz

Piagett
Aday Memur
31 Ekim 2021 21:19

kılavuzu iyi oku. kılavuzda sırasıyla alınacak diyor ve a b c d e gibi bölümlere ayırılmış. Öncelik lisans sonra ön lisans, orta öğretim bunlar bitince sertifikalı lisans ön lisans ve orta öğretim şeklinde. Aklınızda soru işareti kalırsa da kılavuzun en altında belirtilen numaraları arayıp sorabilirsiniz. iyi günler

meb de de aynıdır öğrenim farkı olacak yazmıyor sadece kpss sıralamasına göre yazılcak diyor. zaten sertifkalı olan bile atanıyor gastronomi mezunları ile birlikte ayrım yapsalardı baştan almazlardı aşçılar kpss çok fazla kasmıyor benim tahminim puanlar baya düşer bence.

adaletinbumudunya
Aday Memur
31 Ekim 2021 21:43

Yaw arkadaş kpss nedir ya aşçılık la kpss ninne işi olur ben ve benim gibi ustalar basvuramayacak

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
01 Kasım 2021 12:32

valla ben lisansım öyle bir şey varsa şansıma olur klavuzu okudum ama ayrıntılı okumadım bir de değerlendirme aşamsında diyor hala acaba kabul etmediler mi başvurumu her yeri yazdım işsizlikten iyidir maaşı düşük gerçi

Piagett, 2 yıl önce

kılavuzu iyi oku. kılavuzda sırasıyla alınacak diyor ve a b c d e gibi bölümlere ayırılmış. Öncelik lisans sonra ön lisans, orta öğretim bunlar bitince sertifikalı lisans ön lisans ve orta öğretim şeklinde. Aklınızda soru işareti kalırsa da kılavuzun en altında belirtilen numaraları arayıp sorabilirsiniz. iyi günler

oguz32
Aday Memur
01 Kasım 2021 15:18

? İlan edilen aşçı ve aşçı yardımcısı pozisyonlarına, 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması

üzerinden yüksek puan alandan başlamak üzere adayların tercihleri de dikkate alınarak sırasıyla;

a) Aşçılık, Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Yiyecek İçecek İşletmeciliği/Yiyecek

ve İçecek İşletmeciliği lisans programlarının birinden mezun olanların,

b) Aşçılık, Gemi Aşçılığı, Hazır Yemek ve Aşçılık, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve

Mutfak Sanatları Yiyecek İçecek İşletmeciliği/Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği önlisans programlarının

birinden mezun olanların,

c) Ortaöğretim kurumlarının aşçılık veya mutfak bölümlerinden mezun olanların,

ç) Herhangi bir lisans programından mezun olup Sertifika Tablosunda yer alan sertifika veya

belgelerden birine sahip olduğunu belgelendirenlerin,

d) Herhangi bir ön lisans programından mezun olup Sertifika Tablosunda yer alan sertifika veya

e) Herhangi bir ortaöğretim programından mezun olup Sertifika Tablosunda yer alan sertifika

veya belgelerden birine sahip olduğunu belgelendirenlerin,

ataması yapılacaktır.

AYRIM YOK GÖRÜNÜYOR BANA GÖREDE

mehtap.pp
Memur
02 Kasım 2021 21:11

Başvuru sayısı 30 bini bulmuş.

03 Kasım 2021 10:26

bu sayıya nerden ulaştın

mehtap.pp, 2 yıl önce

Başvuru sayısı 30 bini bulmuş.

03 Kasım 2021 10:27

sırasıyla demişler daha ne desinler önce lisans sonra önlisans diye gidecek

oguz32, 2 yıl önce

? İlan edilen aşçı ve aşçı yardımcısı pozisyonlarına, 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması

üzerinden yüksek puan alandan başlamak üzere adayların tercihleri de dikkate alınarak sırasıyla;

a) Aşçılık, Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Yiyecek İçecek İşletmeciliği/Yiyecek

ve İçecek İşletmeciliği lisans programlarının birinden mezun olanların,

b) Aşçılık, Gemi Aşçılığı, Hazır Yemek ve Aşçılık, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve

Mutfak Sanatları Yiyecek İçecek İşletmeciliği/Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği önlisans programlarının

birinden mezun olanların,

c) Ortaöğretim kurumlarının aşçılık veya mutfak bölümlerinden mezun olanların,

ç) Herhangi bir lisans programından mezun olup Sertifika Tablosunda yer alan sertifika veya

d) Herhangi bir ön lisans programından mezun olup Sertifika Tablosunda yer alan sertifika veya

e) Herhangi bir ortaöğretim programından mezun olup Sertifika Tablosunda yer alan sertifika

veya belgelerden birine sahip olduğunu belgelendirenlerin,

ataması yapılacaktır.

AYRIM YOK GÖRÜNÜYOR BANA GÖREDE

oguz32
Aday Memur
03 Kasım 2021 11:40

BU DURUMDA TABAN PUAN KOYMAMASI KÖTÜ OLMUŞ O KADAR

tekniker2528, 2 yıl önce

sırasıyla demişler daha ne desinler önce lisans sonra önlisans diye gidecek

merve00000
Daire Başkanı
03 Kasım 2021 12:29

punlar kaça kadar düşer tahmini 70 i görür mü acaba

Piagett
Aday Memur
04 Kasım 2021 12:50

her ilin taban puanı farklı oluşacak. çoğu yerde 70'in altına düşecektir puanlar

merve00000, 2 yıl önce

punlar kaça kadar düşer tahmini 70 i görür mü acaba

Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi