Editörler : swat3410E.Kayı Han
08 Eylül 2017 00:44

Ta 12. dönem pomemciler hala buralarda mı acaba

Herkese iyi geceler..Öncelikle Allah yolunuzu açık etsin. Insallah bu mesleği gerçekten gönülden isteyenler kazanır. Zamanında bende çok istemiştim ve burda benim gibi bu mesleği isteyen çok arkadaş vardı. Burda çok güzel arkadaşlar edindik. Acaba onlardan hala burda olanlar var mi diye merak ettim :)) Hepimiz birbirimizin heyecanına stresine ortak olduk kimimiz üzüldü kimimiz hayaline kavuştu. Ben malesef uzunlenlerden oldum, siralamada kaybetmiştim :) kısmet değilmiş deyip yolumuza devam ettik tabi..ama o yılları, o heyecanları özledim. Şu an yaşadığınız heyecanlari stresleri çok iyi anlıyorum Allah bu mesleği gönülden isteyen herkese nasip eder insallah.. Ama hayatınızda daima bir B plani olsun..çünkü insan tüm umudunu buraya bağlayinca toparlanmasi zor olabiliyor. Ve şunu da söylemek istiyorum sabırli olmakta önemli bu süreçte :) hepiniz polis olacaksınız Allahin izniyle ;) yeter ki umudunuzu hic yitirmeyin ve asla pes etmeyin...Sevgiyle kalin:)

ADRİAN89
Şef
10 Eylül 2017 23:49

Allah bilir nerdeler.

JanissaryWolves
Daire Başkanı
11 Eylül 2017 09:59

O zamanlar bu forum çok aktifti pmyo alımları fazlaydı 3-4 bini geçmiyordu pomem alımları. Şimdi o zaman kazananların bir kısmı çalışıyor bir kısmı belki ihraç oldu hayat akıp gidiyor bir şekilde

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
11 Eylül 2017 15:14

burdayiz kardesim. unutmadik o günleri 12.dönem pomem 2700 alım, 2013 pomem 3170 alım,

fetöcülerin alım yaptığı son iki pomem sınavı. çoğu kişinin hakkı yendi, hakkıyla kazananlar elbet oldu ama bu son iki alımda doldurabildikleri kadar doldurdular, hatta 2013 teki 3170 alım deyip sınav açıklanma gunu yönetmelik ve kanun harici 3170 yedek belirledik deyip bi sonraki alıma kadar bekletme seceneği sundular. iş iyice zıvanadan çıkmıştı. zaten 2013 sonucudan sonra iyi dua etmiştik bu fetöcü şerefsizlere, aralık 2017 de 2 ay sonra balonları patladı. tabi buraya gelene kadar bir çok kişinin hakkı yendi. nezaman resmi kıyafetli polis gorsem bende onu giyebilirdim diye içimden geçiririm hüzünlenerek,kısmet değilmiş diyoruz aç açıkta değiliz fakat çok istediğin bişey olmayınca ne olursa olsun unutamıyorsun genelde de zaten bir seyi çok istersen olmuyor malesef.varsa 12,13. doneme giren arkadaslar yazsın

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
11 Eylül 2017 15:17

fetöcüler tasfiye olduktan sonraki süreçte sınava girenler çok sanslı,

2 senede nerden baksan 30-40 bin alım yapıldı yanlisim varsa duzeltin.bize nasip olmadi size nasip olur insallah

suskun kalp
Şube Müdürü
11 Eylül 2017 21:33

çok hak yediler çok..bende aynı durumdayım o kadar çok içimde kaldı ki bu meslek..keşke bizlerede nasip olsaydı nasılda heyacanlıydık nasılda mutluyduk hayallerimiz için beklerken.şimdiki alım sayısını görünce içim cız ediyor valla..artık ne denilebilir ki kaderimizde yokmuş demekten başka

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
12 Eylül 2017 23:47

aynen suskunkalp, bizden baska kimse kalmamis 2012 yilindan

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
24 Eylül 2017 10:01

reislerrrrrrrrrrrrrrrr

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
12 Kasım 2017 16:21

guncel