Editörler : swat3410
«282930313233343536373839»

Cilekes1004
Genel Müdür
20 Temmuz 2020 23:56

Bende YD li açtım, avukatın dediği yd 2 ya da 3 ay içinde netiecelenir dedi, olumlu yanıt gelmezse de, en geç 9 ayda da idari mahkemesi karar verir dedi.. Eyi akşamlar forum ahalisi.. Güzel günlerimizin bittiğini sanmasın kimse..
Rüyamısın, 4 yıl önce

Biz yürütmeyi durdurmalı açtık devrem süreç tahminen ne kadar süre uzayabilirmiş bilgin varmı

Cilekes1004
Genel Müdür
20 Temmuz 2020 23:59

Hey gidi yeni sayfaya geçtim kesin iadeyiz diyorduk :((fosil nerelerdesin, yeni sayfaya geçtim:))
21 Temmuz 2020 00:22

Av. Mesut can tarım ankarada sanırım. Peki ankara dışında başka bir ilde olupta mesut can tarıma vekalet veren oldumu acaba.

Acz45
Memur
21 Temmuz 2020 00:46

Ben inan senin iade olmanı bekliyordum, cezaevine girmedin, itirafçı olmadın, etkin pişmanlık yasasından faydalanmadın, mahkemeye çıkıp beraat kararı almadın, ama kaydı yok suçu yok dediler , kriteri yok deyip ihrac ettiler, siyasi referansı olan amcan da yok Allah var gam yok Elhamdülillah BACIM.

Ey iman edenler!

Allah için hakkı titizlikle ayakta tutan, adalet ile şahitlik eden kimseler olun. Bir topluma olan kininiz, sakın ha sizi adaletsizliğe itmesin. Âdil olun. Bu, Allah?a karşı gelmekten sakınmaya daha yakındır. Allah?a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır.

(Maide Suresi 8.Ayet)

"Haberiniz olsun ki Allah sizlere, emanetleri ehline vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle hükmetmenizi emrediyor. Gerçekten Allah size ne güzel vaaz veriyor. Şüphesiz ki Allah işiten ve görendir."

(Nisâ Sûresi 58.Ayet)

Cilekes1004, 4 yıl önce
Bende YD li açtım, avukatın dediği yd 2 ya da 3 ay içinde netiecelenir dedi, olumlu yanıt gelmezse de, en geç 9 ayda da idari mahkemesi karar verir dedi.. Eyi akşamlar forum ahalisi.. Güzel günlerimizin bittiğini sanmasın kimse..

Cilekes1004
Genel Müdür
21 Temmuz 2020 01:08

İade olmaktan başka hiçbişey gelmiyordu ki abi aklıma...gelemezdi de, ama işte akla gelmeyen başa geldi :((savunma evrakını avukatın önüne koyduğumda bu kadar hukuksuzluk olmaz dedi, napalım nasibimizde ne varsa kaşığımızda o çıkacak... Kullarının ki şaşsa da, Allah ın adaleti şaşmaz,elif gibi dimdik ayaktayız çok şükür, arada tökezliyoruz ama düşmüyoruz.. Er ya da geç iade oldum yazacağız bu sayfaya belki 3 ay sonra, belki 1 yıl sonra.. Ama yazılacak, göreceksin ki bir çoğumuz yazacağız.. Açıkta geçen süreden kat kat daha az sürede iade olduk diyeceğiz inanın buna...Allah sağlık sıhhat versin gerisi her türlü hallolur. Çilekeş bacı ile idare mahkemesi günleri programı devam ediyor :)
Acz45, 4 yıl önce

Ben inan senin iade olmanı bekliyordum, cezaevine girmedin, itirafçı olmadın, etkin pişmanlık yasasından faydalanmadın, mahkemeye çıkıp beraat kararı almadın, ama kaydı yok suçu yok dediler , kriteri yok deyip ihrac ettiler, siyasi referansı olan amcan da yok Allah var gam yok Elhamdülillah BACIM.

Ey iman edenler!

Allah için hakkı titizlikle ayakta tutan, adalet ile şahitlik eden kimseler olun. Bir topluma olan kininiz, sakın ha sizi adaletsizliğe itmesin. Âdil olun. Bu, Allah?a karşı gelmekten sakınmaya daha yakındır. Allah?a karşı gelmekten sakının. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan hakkıyla haberdardır.

(Maide Suresi 8.Ayet)

"Haberiniz olsun ki Allah sizlere, emanetleri ehline vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle hükmetmenizi emrediyor. Gerçekten Allah size ne güzel vaaz veriyor. Şüphesiz ki Allah işiten ve görendir."

(Nisâ Sûresi 58.Ayet)

Karakartal007
Aday Memur
21 Temmuz 2020 01:36

Dilhuncanhıraş devrem ben verdim

emryvzz
Şef
21 Temmuz 2020 02:20

bu idare mahkemeleride minumum 9 ay bekliyormuş arkadaşlar bu süreçte bi iş yapmak lazım. market bakkal işinden anlayan varsa ben ortak olarak yapmayı istiyorum. yapan arkadaş var 2 aileyi rahat geçindiriyor. tek önemli şey ortaklık zor güven lazım burda da kaderdaşlar olduğu için güven olabilceğini düşünüyorum. Ankara keçiöre civarında düşünen varsa özeldek iletişime geçebiliriz. araştırmalarımda şöyle. 100 binlik bir bakkal market aldığında ortalama kar olarak aylık 10 bin bırakıyor. 5 bin 5 binde paylaşıldığında rahat yetceğini düşünüyorum. 50 bin sermayeyle aylık 5 bin bence iyi. Düşünen varsa özelden görüşebiliriz bir aydır araştırıyorum tek başıma girmeye maddi durumum el vermiyor.

21 Temmuz 2020 09:08

Inşallah abla hep beraber döneriz bizim avukatta evraklarımı görünce resmen cinayet bu dedi nasıl böyle bir karar verilir dosya bomboş... Bu işin icinde bir iş var bakalım sonumuz hayrola

Cilekes1004, 4 yıl önce

se2424
Genel Müdür
21 Temmuz 2020 10:30

Suçunuz yoksa dönersiniz
Rüyamısın, 4 yıl önce

Inşallah abla hep beraber döneriz bizim avukatta evraklarımı görünce resmen cinayet bu dedi nasıl böyle bir karar verilir dosya bomboş... Bu işin icinde bir iş var bakalım sonumuz hayrola

fencihg86
Şef
21 Temmuz 2020 12:40

Sgk prim günleri girilmeyen devreler ben Sgk genel müdürlüğe dilekçe yazdım girdiler düzeldi bilginiz olsun

21 Temmuz 2020 12:53

Inşallah devrem tüm suçu günahı olmayan mağdurlar dönerde hak yerini bulur

se2424, 4 yıl önce
Suçunuz yoksa dönersiniz

haluk481
Aday Memur
21 Temmuz 2020 14:05

Vay vay çilekeş bacım ve bu günleri demi ğörecektik ben de ydlı ve duruşmalı açtım davayı olursa olur olmazsa mahşere kalsın davamız artık 3 pakete çıkardım sigarayı

se2424
Genel Müdür
21 Temmuz 2020 14:20

Gerçi suçunuz yoksa nie atıldınız onuda çevreniz soruyordur
Rüyamısın, 4 yıl önce

Inşallah devrem tüm suçu günahı olmayan mağdurlar dönerde hak yerini bulur

Seyyah-06
Memur
21 Temmuz 2020 15:45

devrem, düzenlediğini e-devlet ye hangi bölümde görüyorsun? hizmet dökümü mü? hitap mı?
fencihg86, 4 yıl önce

Sgk prim günleri girilmeyen devreler ben Sgk genel müdürlüğe dilekçe yazdım girdiler düzeldi bilginiz olsun

fencihg86
Şef
21 Temmuz 2020 16:46

İkisinde de görürsün

Seyyah-06, 4 yıl önce
devrem, düzenlediğini e-devlet ye hangi bölümde görüyorsun? hizmet dökümü mü? hitap mı?

sn0332
Aday Memur
21 Temmuz 2020 17:05

SGK primlerinin girilip girilmesini nasıl anlayacağız ayrıca dilekçeyi cimerden mı gönderdiniz.

Emeklilik tarihi Egm ninkinde farklı

Hitap bölümünde farklı.

4c sicil dökümünde farklıı

Acaba bu SGK prim günlerinin girilmediginimi gösteriyor

fencihg86
Şef
21 Temmuz 2020 17:26

Açıkta ki günler her ay için 15 gün girilmesi gerekiyor hitaptanda görülüyor 4c tescil kaydındada görülüyor

Emeklilik günlerinin farklı görünmesinin sebebibini bilmiyorum daha önceki hizmetlerden dolayı farklılık olabilir hizmet birleştirme yapılıp yapılmadığı önemli

Dilekçeyi cimer den yazdım

sn0332, 4 yıl önce

SGK primlerinin girilip girilmesini nasıl anlayacağız ayrıca dilekçeyi cimerden mı gönderdiniz.

Emeklilik tarihi Egm ninkinde farklı

Hitap bölümünde farklı.

4c sicil dökümünde farklıı

Acaba bu SGK prim günlerinin girilmediginimi gösteriyor

Cilekes1004
Genel Müdür
21 Temmuz 2020 17:50

Gördük be devrem, en dibe battık şimdi sıra ayaklarımızı yere vurup tekrar yükselmeye başlamakta... Sende sigarayı azalt, güzeldir günler göreceğiz inşallah,sağlığın yerinde olsun.. Hoş bende bırakmıştım tek tük başladım ://
haluk481, 4 yıl önce

Vay vay çilekeş bacım ve bu günleri demi ğörecektik ben de ydlı ve duruşmalı açtım davayı olursa olur olmazsa mahşere kalsın davamız artık 3 pakete çıkardım sigarayı

AFTER78
Aday Memur
21 Temmuz 2020 17:56

Uyaptan açtığımız davayı takip eden var mı?Bizim dilekçe reddedilmiş.Uyaptan takip ediniz

sistemseyhan
Memur
21 Temmuz 2020 18:11

Uyaptan ne dilekçesi ret edilmiş. Detay verebilirmisin

Toplam 2285 mesaj
«282930313233343536373839»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi