Editörler : ayşegül bgm
21 Eylül 2021 23:22

Tercihler
Arkadaslar 12binlik atamada yaptigim gibi onumuzdeki atamada da elimden geldikce sizlere yardimci olacagim tercih zamaninda iki ayri baslik acacagim birinde dogru tercih nasil yapilir ve nelere dikkat etmek gerekir bundan bahsedecegim ikinci baslikta genel soru cevap olacak ek olarak da birkac kisinin tercih listesini hazirlamasinda birebir yardimci olmaya calisacagim daha once burada soz vermistim zaten bunun icin vesselam

tayinci55
Aday Memur
21 Eylül 2021 23:29

Teşekkür ederiz hocam

Irser
Aday Memur
21 Eylül 2021 23:31

Hocam ne zaman olur peki tercihler sizce?

yoruldummmm
Yasaklı
21 Eylül 2021 23:35

Adıyaman il sağlıktan tüm bilgileri almışsınızdır hocam, bilginiz varsa paylaşırsanız minnettar oluruz, tercih yardımı için de teşekkürler.

Melikee hemsire
Aday Memur
21 Eylül 2021 23:50

Ben zaten bu atamada atanamam fakat kendi adıma sizi burda gördüğüme çok memnun oldum. :)

Lisanshemsire67
Aday Memur
22 Eylül 2021 00:04

Arkadaşlar il sağlık müdürlüklerinden sayı istenmiş mi bilgisi olan var mı ?

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 08:39

Rica ederim hocam
tayinci55, 3 yıl önce
Teşekkür ederiz hocam

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 08:40

Ekim sonu kasim başı gibi olur diye düşünüyorum hocam
Irser, 3 yıl önce

Hocam ne zaman olur peki tercihler sizce?

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 08:41

Hocam istifa yasagindan sonra tüm iller bilgileri göndermiş hocam bunun dışında bir bilgi yok henüz zaten aylık olarak personel bilgisi gönderiliyor. Rica ederim hocam
yoruldummmm, 3 yıl önce

Adıyaman il sağlıktan tüm bilgileri almışsınızdır hocam, bilginiz varsa paylaşırsanız minnettar oluruz, tercih yardımı için de teşekkürler.

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 08:42

Teşekkür ederim hocam ama hicbirsey belli olmaz sayılar gelsin tekrar konuşalım eğer beklediğimiz gibi gelirse sayılar çok büyük mucizeler olabilir hocam :)
Melikee hemsire, 3 yıl önce

Ben zaten bu atamada atanamam fakat kendi adıma sizi burda gördüğüme çok memnun oldum. :)

elifizyot
Memur
22 Eylül 2021 08:45

Hocalar sardı forumu. Nedense hiçbiri krizi yönetmiyor ama atama döneminde hemen ortaya çıkıyor.

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 08:47

Ben uzun zamandir bu forumdayim zaten hocam yedigim hakaretlerden dolayi bir suredir yoktum ancak tercih yardimi sozu verdigim icin tekrar baslik acmaya basladim malum kaynana sadece sizde yok :)
elifizyot, 3 yıl önce

Hocalar sardı forumu. Nedense hiçbiri krizi yönetmiyor ama atama döneminde hemen ortaya çıkıyor.

elifizyot
Memur
22 Eylül 2021 09:32

Sanki hakaretleri kaynanan sana yaptı da terkettin burayı. Millet bana cevap verirken o insan müsveddesini neden ağzına alır bilmem.

Hoca002, 3 yıl önce
Ben uzun zamandir bu forumdayim zaten hocam yedigim hakaretlerden dolayi bir suredir yoktum ancak tercih yardimi sozu verdigim icin tekrar baslik acmaya basladim malum kaynana sadece sizde yok :)

lisanshemsireyiz
Aday Memur
22 Eylül 2021 10:19

hocam güncel sıralamam 16.149 lisans hemşireyim 31 binlik atama yapılırsa atanma ihtimalim nedir?

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 10:20

Atanma ihtimaliniz yuksek hocam
lisanshemsireyiz, 3 yıl önce

hocam güncel sıralamam 16.149 lisans hemşireyim 31 binlik atama yapılırsa atanma ihtimalim nedir?

lisanshemsireyiz
Aday Memur
22 Eylül 2021 10:22

sağolun bu arada aramıza dönmenize sevindim :)

Hoca002, 3 yıl önce
Atanma ihtimaliniz yuksek hocam

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 10:25

Sizde sagolun hocam tesekkur ederim :)
lisanshemsireyiz, 3 yıl önce

sağolun bu arada aramıza dönmenize sevindim :)

yusufburak25
Yasaklı
22 Eylül 2021 10:34

Hocam yanlış anlamanızı hiç istemem ama sizin çok bilginiz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Zamanında biz de sizi destekledik ama şuan geldiğimiz durumla sizin atama dediğiniz donem arasında neredeyse 6 ay olmuş

Hoca002
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 10:36

Anladim hocam dogru duyumlarim yanlis cikti ancak bu duyum ve bilgi farkli seylerdir madem boyle dusunuyorsunuz neden bana ozelden soru soruyordunuz ben bilmedigini dusundugum bir insana soru sormam hocam haksiz miyim ?
yusufburak25, 3 yıl önce
Hocam yanlış anlamanızı hiç istemem ama sizin çok bilginiz olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Zamanında biz de sizi destekledik ama şuan geldiğimiz durumla sizin atama dediğiniz donem arasında neredeyse 6 ay olmuş

tayinci55
Aday Memur
22 Eylül 2021 11:02

Tercih yardımını kimlere yapacaksınız hocam nasıl belirleyeceksiniz
tayinci55, 3 yıl önce
Teşekkür ederiz hocam

Katmerliekmek
Kapalı
22 Eylül 2021 11:08

Insanlara umut dagitirsaniz size soru sorarlar neden sormasınlar verdiğiniz umut yanlış cıkmış bir de yüzsüz yüzsüz bunu savunuyorsunuz
Hoca002, 3 yıl önce
Anladim hocam dogru duyumlarim yanlis cikti ancak bu duyum ve bilgi farkli seylerdir madem boyle dusunuyorsunuz neden bana ozelden soru soruyordunuz ben bilmedigini dusundugum bir insana soru sormam hocam haksiz miyim ?
Toplam 153 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi