Editörler : ayşegül bgm
15 Ekim 2019 11:04

Evet kötü haber

Daha önce forumda 15 ekimde sayıların 21 ekimde kılavuzun geleceği yönünde başlık açmıştım.Kaynağım sağlam olmadığı için kaynak belirtmemiş ve bir çok haklı tepki almıştım.Yine sağlam olmayan aldığım habere göre ufakta olsa alımın 2020 ye sarkma ihtimali söz konusuymuş...Tabi ki aras abi umarım net bilgiye ulaşır fakat eylül-ekim sözünü tutmayan ve gelmiş geçmiş en pasif bakanla karşı karşıyayız...Arkadaşlar bu 1-2 hafta içerisinde herhangi bir resmi ağızdan açıklama gelmezse durum vahim demektir.Diyeceksiniz ki bakan 31 temmuzda 3-4 ay dedi ve bu süre kasım ayınıda kapsıyor.Size yine aynı şeyi söyliyeyim...Eylül-ekim sözünü sözünü rahatça çiğneyen bir bakan 3-4 ay sözünüde rahatça çiğner...Yine kasım ayını bekleyelim ama ekimde en azından bir açıklama gelmezse kötü senaryonun hayata geçmesi muhtemel....

wtfisthisshit
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:21

salim gevsegi is basinda yine

salim112
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:25

Kuran Çarpsın ki ben değilim git savcılığa ver ben miyim değil miyim gör yemin ederim ki ben değilim
wtfisthisshit, 5 yıl önce

salim gevsegi is basinda yine

Hemşirediyaliz
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:28

Kimse bu kadar kişinin günahını alamaz heralde ama inşaAllah doğru değildir
salim112, 5 yıl önce
Kuran Çarpsın ki ben değilim git savcılığa ver ben miyim değil miyim gör yemin ederim ki ben değilim

Hemşire501
Memur
15 Ekim 2019 11:32

kaynağına tüküreyim senin

Sörc
Şube Müdürü
15 Ekim 2019 11:34

Bİ S..... GİT KARDEŞİM. SENİ DE KAYNAĞINI DA ŞİMDİ BAŞLATMA.

hahmet001
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:39

İNŞALLAH ATANAMASSIN amk dum biz atanırızda :D beddua al

paramedikss
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:47

ya biri çıkığ açıklama yapsın her kafadan farklı ses çıkıyo

AyyıldıZ-06
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:55

çevir kazı yanmasın arkadaş nasıl 180 derece dönülür bugün size onu gösteriyor

Deniz esin
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:56

kastettiğin kişi aras ali ise pek umrunda gibi gözükmüyor bu durumumuz
paramedikss, 5 yıl önce

ya biri çıkığ açıklama yapsın her kafadan farklı ses çıkıyo

nobodypak
Aday Memur
15 Ekim 2019 13:00

Boşuna bu kadar tantana...Şuan alımın olmamasının tek nedeni cumhurbaşkanlığı....İş sağlık bakanlığından çıktı atama dairesinin son planlamasına cb onay verirse alım süreci başlayacak.İşin kötü yanı bakanlıktaki çalışanla biler cbnin kesin onaylacağı konusunda tereddütlü...2018 KPSS SAĞLIKÇILARI OLARAK EN ŞANSSIZLARIZ....

Sedaerzz
Memur
15 Ekim 2019 13:03

kardeş niye tereddütlu diyorsun cumhurbaşkani kendi söyledi müjdeyi kendisi verdi ne tuhafsiniz ya siz dediğini mi cigneyecek adam .!!!!!
nobodypak, 5 yıl önce

Boşuna bu kadar tantana...Şuan alımın olmamasının tek nedeni cumhurbaşkanlığı....İş sağlık bakanlığından çıktı atama dairesinin son planlamasına cb onay verirse alım süreci başlayacak.İşin kötü yanı bakanlıktaki çalışanla biler cbnin kesin onaylacağı konusunda tereddütlü...2018 KPSS SAĞLIKÇILARI OLARAK EN ŞANSSIZLARIZ....

nobodypak
Aday Memur
15 Ekim 2019 13:08

Bu zamana kadar başka konularda bir çok söylenen şey çiğnendi.Bakan kendi söylediği eylül-ekim atamasını bile çiğnedi öteledi.Yarın çıkar 2020'nin herhangi bir ayını söyler ne biliyorsun. Bazı şeyler sebeb gösterilip atama olmaması ihtimali yok değil.Kasım da da açıklama gelmeyince ne diyeceksiniz çok merak ediyorum...Ama inşallah bu kötü ihtimaller olmaz ve en kısa sürede alım gerçekleşir

Sedaerzz, 5 yıl önce
kardeş niye tereddütlu diyorsun cumhurbaşkani kendi söyledi müjdeyi kendisi verdi ne tuhafsiniz ya siz dediğini mi cigneyecek adam .!!!!!
15 Ekim 2019 13:09

Bu da en ufak şeye savcılık diyor :))))
salim112, 5 yıl önce

hakan3332
Yasaklı
15 Ekim 2019 13:18

buna özel savcı tasis edilmiş gibi hareket ediyor biolojik artık.

Covanni Do Santos, 5 yıl önce
Bu da en ufak şeye savcılık diyor :))))

elfn
Kapalı
15 Ekim 2019 13:21

SİMDİ ARKEOLOG ALIMI YAPILACAK HABERİNİ OKUDUM. DİĞER BAKANLIKLAR İÇİN SIKINTI YOK GALİBA Bİ BİZE VAR

rmzan
Şef
15 Ekim 2019 13:28

Arkadaşlar allah askına 18 bin lik alım bi ülkeyi etkiler mi saçmalıyorsunuz şu an.ortada hiçbir şey yok.gayet güzel giden bi hareket var.yakında biter.ülke ekonomisi o kadar kötü mü gerçekten hayret ediyorum size

worldtr
Aday Memur
15 Ekim 2019 13:33

Sabahtan beri açılan çeşitli başlıkları okuyorum. Hani biraz anlıyorum atamanın gecikmesi dolayısıyla oluşan stresi ama yani akıl var nizan var. Koca devlet alacağı 18000 kişi ile mi batacak. Yada Sağlık Bakanlığına alım olmazken, belediyelere bile kadrolu alım için personel isteğiniz var mı diye sorar mı? Biraz mantıklı hareket edin üzmeyin canınızı rahat rahat gezin boş zamanlarınızı değerlendirin. 3 gün sonra çalışmaya başladığınızda bugünleri arayacaksınız...

Leylatds
Aday Memur
15 Ekim 2019 14:27

Hani 15 de sayılar gelecekti? Nerde kaldı sayıların? Yüzün kızarmadan tekrar başlık açmışsın.Uyduruk haberlele başlıkaçmaya doymadınız mı?

AyyıldıZ-06
Aday Memur
15 Ekim 2019 14:56

çaycıdan yanlış bilgiler almış kıvırıyor şimdi
Leylatds, 5 yıl önce

Hani 15 de sayılar gelecekti? Nerde kaldı sayıların? Yüzün kızarmadan tekrar başlık açmışsın.Uyduruk haberlele başlıkaçmaya doymadınız mı?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi