Editörler : Lanet
06 Haziran 2013 15:25

Arzum çaycı kullanan var mı?

Arzum çaycı nasıl arkadaşlar, çok çeşit karar veremiyorum. Arçelik ve arzum arasında kararsız kaldım. Kullanan varmı bilgi lütfen.

suçmu
Kapalı
07 Haziran 2013 12:39

arzumu kullandım çayı çok güzel oluyor.ben

hiradağı
Aday Memur
07 Haziran 2013 16:40

ev de yok fakat iş yerimde çaycı arzum veee süper oluyorrr kesinlikle tavsiye ederimmm.

Degir.man
Aday Memur
07 Haziran 2013 17:53

benim evde var cnm yeşil renkli modeli bilmiyorum sanırım 1 model vardır yeşil renk üstü cam ve çoook memnunum.

mek13
Kapalı
07 Haziran 2013 22:00

2009 da evlenirken aldık çaycı + kahveci setini eşim samsunlu işten gelince açılıyor gece yatarken kapanıyor :) daha banamısın demedi... elektrik faturasına çok bir artısı yok.. bir ay yazlıkta kalmıştı geçen sene normalde 60 gelen faturam o ay hep tüp kullandık 51 geldi 9 tl aylık maliyeti var bana ki ÇOK iyi...

bir diğer artısı parça konusu her parçası kolaylıkla ve ucuza bulunuyor. 2 kere cam haznesini KIRDIM :) ikisinde de 20 tl ye servisinden aldım :) bizim elimiz ayağımız tavsiye ederim...

madspike
Kapalı
09 Haziran 2013 13:58

ARzum 2 yıldır kullanıyorum tavsiye ederim

gür-ol 3351
Memur
09 Haziran 2013 22:38

2 yıl önce yere düşürdüm ondan sonra bir daha düzen tutmadı. Buradaki arzum servisi evlere şenlik, tamir edemiyorlar ama dünyanın parasını istiyorlar. En son açma-kapama düğmesi ikide bir atıyordu, tekrar servisine götürdüm (1 yıl içinde 3. kez) 25 tl para istedi. Ben de yeter artık deyip arçelik aldım. şimdilik çok memnunum, hiç değilse şu arzumun servislerinden kurtuldum.

Diyeceğim her yer aynı olmaz ama arzum çaycı bozulmaya görsün bir daha düzen tutmuyor.

shimmer087
Aday Memur
10 Haziran 2013 10:08

1 yıldır arzum çaycı kullanıyorum su anda elimde çayı cok memnunum bir sorun yaratmadı. içinde bir ay su kaldığı da oldu kirec tutmuyor, görünümüde zaten hos. tercih edebilirsiniz

Harun Ç
Aday Memur
10 Haziran 2013 15:25

Bizim eve de Arzum çaycı aldık gayet memunuz çaylarımızında tatı çok iyi tercih edebilirsiniz.

cemildiyar
Aday Memur
22 Ağustos 2013 18:05

arkadaşlar merhaba hepsine baktım ama aşağıdaki ürünü tercih ettim sizde bakabilirsiniz sipariş ettim 2 içinde elime ulaştı

http://www.arcesdtm.com/Arcelik-K-3284-Demm-Otomatik-Cay-Makinasi,PR-4601.html

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi