Editörler : crops35
«567891011121314151617

tuncay ülker
Şube Müdürü
13 Kasım 2014 14:34

İnşaallah karanlıklar aydınlığa kavuşur.

harammy36
Şef
13 Kasım 2014 15:23

kardeş adım fatih tuncay beye belgeleri verdik ünvan alanlarla bire bir görüştü sor bi telekom verdi ünvanı kurumlarımızda onadı ya biz teknisyen olarak çalışıyoruz

murat_62
Şube Müdürü
13 Kasım 2014 15:33

Kardeş sen yıllardır.Oldu tamam diyen birisin.O yüzden sana inanmıyorum.

Kimliğinin fotokopisini faks ile göndermen çok zor değil.Veya mail ile yollaman.Hem seni tanımıyorum.Neden inanayımki.İnanmam için bir sebep yok.Sen ta 2-3 yıl evvel yazdıklarında unvan aldım diyordun.Gönder kimliğini bende burada senden ÖZÜR dileyim.Bunun dışında lütfen belge falan deme bana.Benim için belge KİMLİKTİR. Tekrar ediyorum benim için belge iş yerinden aldığın KİMLİK dir.

tuncay ülker
Şube Müdürü
14 Kasım 2014 09:43

fatih bey henüz bir şey gelmedi.

murat_62
Şube Müdürü
14 Kasım 2014 13:47

Tuncay bey sana kimlik fotokopisimi gelecekti.??

Valla bende bekliyorum.10 gündür ne gözlem hanımdan nede kimlik sahibinden tık yok.Şu Telekomun akıllısını göremedim bir türlü.Sevgili kardeşim hiç böyle şeylerle uğraşma.5 dk. D.P.B iki satır bilgi edinmesine yaz.10 gün içinde cevabı alırsın.Mahkeme yolu ile unvan alan varmı diye sor.(telekom) Aramızda sınavla unvanını alıp mahkemeyle aldım diyen sahtekarlarda olabilirir.Bunlarada inanma.Sana en doğru cevabı D.P.Başkanlığı verecektir.Çünkü oradan geçmeyen bir evrakı yeni kurumlar uygulayamaz.Eğer bana inanmıyorsan şuan çalıştığın kurumun personelini ara sana bilgi vereceklerdir.Burada nefesini boşuna tüketme.Selamlar.

gözlem2015
Aday Memur
15 Kasım 2014 10:06

selam mrat 62. soz haramyden ne ıstıyosunuz.anlmadım. arkadsı sahtekarlıkla sucluyosunuz.6 yıldır emek verıyor. bu sekılde konusmanız sıze yakısmadı. sıze ıstenılen evrak verılmedı dıye bas bas bagıryosunuz. dun bır mahkeme kararı attım. ıny göedubuznu. sızle gereklı evrakları bu arkadsınız göndermek zorunda dedıl sızede bır sey ınandırmak zorunda dedıl..

murat_62
Şube Müdürü
17 Kasım 2014 09:43

Siz bu adamı neden koruduğunuzu anlamadım.Bu vatandaş yıllardır yalan söylüyor.İnanmazsan bana 4-5 yıl önceki yazılarını okursun.Ayrıca sizide yalanlarına alet ediyor.Ben çok şeymi istedim.Sadece ikinizden kimlik fotokopisini istedim hepsi bu.Ha şunuda söyleyim bu arkadaş Teknisyen olmuş olabilir.Ancak mahkeme kararı olmadan sınavla olduysa o da onun vijdanına kalmış.Zaten sizinde bizim bu davalarla ilgilenmenize başından beri karşı çıkmışımdır.Sizin konu farklı bizimki farklı.Devlet Personele yazacam.Mahkeme kararı ile Telekomdan Teknisyen olan varmı diye.Cevabıda size iletecem.Evet derlersede özür dileyecem.

Gözlem hanım siz doğrudan yana değilsiniz.Arkadaşın kimlik diye gönderdiği şeyi gördün.Başkasına ait birşeymi, photoshop da yapılmış bişeymi bilemiyorum.Bildiğim şey onun kimlik olmadığı.

''YALNCININ MUMU YASSIYA KADAR YANAR''

murat_62
Şube Müdürü
17 Kasım 2014 10:05

Gözlem hanim si̇ze son kez soruyorum.si̇z harammy arkadaşin i̇ş yeri̇ ki̇mli̇ği̇ni̇ gördünüzmü.?

gördüyseni̇z ne yaziyor. eylüldeki̇ yazinizda ki̇mli̇k deği̇şti̇ demi̇şti̇ni̇z. bunu neye göre dedi̇ni̇z.

evet yada hayir demeni̇z yeterli̇.

ni̇ye bu sorumu cevaplamiyorsun.?

murat_62
Şube Müdürü
17 Kasım 2014 14:14

Arkadaşlar D.P.B yazdım. 2005 yılından sonra mahkeme kararı ile teknisyen olan varmı diye.15 gün sonra cevap aldığımda size iletirim.Bütün gerçekler ortaya çıkar.

murat_62
Şube Müdürü
17 Kasım 2014 14:16

Talep Tarihi:

17.11.2014

Talebiniz:

Sayın Yetkililer Ben bir şey öğrenmek istiyorum.Türk Telekomda Teknisyen Yardımcısı olarak çalışırken başka kurumlara giden ve gittiği kurumlarda mahkeme kararıyla Teknisyen olan varmı.Ankara İstanbul Kars Kağızman vs. vs.İdare mahkemesinin verdiği kararla ve Dayıştay onayı ile Teknisyen olarak ataması yapılan personelin olup olmadığını öğrenecektim.Eğer var ise sakıncası yoksa kişilerin adı, sakıncası varsa sadece hangi İl den oldukarını öğrenmek istiyorum. Kısaca 2005 yılından bu güne kadar Mahkeme kararı ile Teknisyen olan varmı? Yasal süre içerisinde cavap vermenizi saygılarımla arz ederim.

murat_62
Şube Müdürü
18 Kasım 2014 09:13

Arkadaşlar.Gördüğünüz gibi D.P.Başkanlığına dün yazdım.Eğer cevapta, mahkeme kararı ile Teknisyen olan oldu derlerse BÜYÜK HARFLERLE özür dileyeceğim.Ancakkk cevap da HAYIR alan olmadı derse.Unvan aldık diyen arkadaşlarda YALAN söyledik, SİZİ KANDIRDIK özür dileriz diyeceklermi.

Başta GÖZLEM hanım olmak üzere.

Lütfen cevabınızı yazın.

tuncay ülker
Şube Müdürü
18 Kasım 2014 13:31

Evet bende bimere 2005 yılından sonra telekomdan unvan alınıp alınmadığı hakkında dilekçe yazdım.

murat_62
Şube Müdürü
18 Kasım 2014 14:23

Değerli arkadaşım BİMER büyük bir ihtimalle D.P.B lığından görüş alacaktır.

İyiki yazdın.Herşey böylece ortaya çıkacak.Kim dürüst, kim sahtekar, kim umut taciri belli olacak.İstermisin arkadaşlar D.P.B lı ile alakası yok desinler.:)) valla derlerse hiç şaşırmam.

Ben bişey daha yapacam.Türk Telekomun Bilgi Edinme birimine yazacam aynı şekilde mahkeme kararı ile teknisyen olan varmı diye soracam.Çemberi biraz daha daraltacam.

Aklın yolu birdir.Onun bunun lafıyla hareket edeceğine en yetkili merciye sor.Günlerdir atıp tutup üfürenler istediğiniz evrakı gönderecem diyenler, hala basit bir kimlik fotokopisini gönderemediler.Olmayan bişey nasıl gönderilsinki.Ne diyor googleden numaraları al sor.Ben de öyle yapıyorum zaten.D.P.B-Telekomun aldım googleden numaralarını soruyorum :))) yakında cevabı yayınlarım.

murat_62
Şube Müdürü
18 Kasım 2014 17:07

Arkadaşlar ben en sevmediğim şey YALAN SÖYLEMEKTİR. Hele birde belli yaşa gelindiyse.Şöyle sayfalara bakıyordum.Bişey gördüm.

Harammy36 Arkadaşımız 11 Temmuz 2014 09.42 de Aynen aşağıdaki yazıyı yazmış.

kardeş sınavla ünvan aldık mahkeme 5 dairede onay bekliyor 2013/5741 dosya numarasıyla çıkmak nasip olmadı ya telekomun baskısı var yada başka şey çıksa olacakta 10 ay var emekliye ben görmemde çocuklarım alır herhalde parayı bu kadar ağır işleyen adeletmi olur ben mahkemenin kararını sana göndereyim avukatına sor tamam bu davayla ünvanıda alır parayıda der ama kaplumbağa gbi adelette sürünüyoruz

Arkadaşlar arkadaş ne diyor.SINAVLA UNVAN ALDIK....

Ama şimdi bu yazdığını unutmuş olacakki.Mahkeme kararı ile aldık diyor.Ayıp be kardeşim kocaman adamsın.Umut tacirliği yaparak eline ne geçiyor.YORUMU DİĞER OKUYAN ARKADAŞLARA BIRAKIYORUM.

murat_62
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 10:01

Devlet personelden her an cevap gelebilir.Hepimiz cevabı biliyoruz.Ama yinede birilerin suratına tokat gibi vurmak için gelecek cevap önemli.

Peki dün yazdığım arkadaş 1 yıl önce sınavla unvan aldık diyip şimdi neden mahkeme ile aldık diyor.Bunu çözemedim.Acaba neden böyle bir yalanı söylemek ihtiyacı duyuyor.Burada bana göre ya beni yada Tuncay beyi kızdırmaya çalışmak, birazdaha uğraşsınlar diye umut vermek olabilir.Bu arkadaşla benim hiç bir konuşmam vs. olmadı.Bana yaptığını düşünmüyorum.Ancak Tuncay bey olabilir.Bir diğer konuda malesef Gözlem hanımla ortak çalışmaları.Bence Gözlem o arkadaşın Sınavla unvan aldığını biliyor.Ama burda bilmiyormuş gibi yapıp mahkemeyle aldığını düşünüyor.Zaten normalde gözlemin bu vatandaşa yalan söylediği için hakaret etmesi lazım.Hakaret etmediğine göre ikisi anlaşmalı olarak bir oyun oynuyor.Oyunları kısa sürede çözüldüğü için bir daha burada yazacaklarını hiç düşünmüyorum.İki kocaman insan anlaşıp umut tacirliği yaptılar.Eğer anlaşmalı değilse.Gözlemin o arkadaşa burada özür dilemesi gerektiğini söylemesi lazım.Son olarak ikisinede yazıklar olsun diyorum.

tuncay ülker
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 10:57

Bi̇merden cevap geldi̇ şuana kadar hi̇ç ki̇mse türktelekomdan unvan hi̇ç ki̇me di̇ye. şi̇mdi̇ sözün bi̇tti̇ği̇ yer olsa gerek.

tuncay ülker
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 11:06

Bi̇merden cevap geldi̇ telekomdan hi̇ç ki̇me unvan almamiştir di̇ye.kars kağizmandaki̇ arkada unvanini nasil aldin di̇ye sordum.bana verdi̇ği̇ cevap aynen şöyle eli̇nde belgen var mi yok peki̇ unuvanini nasil aldim nasil aldiğimida bi̇lmi̇yor.i̇nsan unanini nasil aldiğini bi̇lmez mi̇.yorum si̇zleri̇n.

murat_62
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 11:26

Sevgili kardeşim ben bunlara UMUT TACİRİ diyorum.Yalancı,Sahtekar insanlar.Aslında çok daha ağır sözlerde sarfedebilirim.Ama değmez.Son bir ayda yazılanlar film gibi.Kendilerini akıllı sanıp kumpas kurmaya çalıştılar.

Bir birlerini suça alet ettiler.Koca koca insanlar.Utanmadan milleti kandırmaya çalıştılar.Neymiş 13 kişi mahkeme kararıyla unvan almış.Yazıklar olsun diyorum sadece.

''YALANCININ MUMU YASSIYA KADAR YANAR''

tuncay ülker
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 11:28

arkadaşlar bimerden gelen resmi cevabı buraya kopyala yapıştırı yapıyorum bana zin vermiyor.Murat62 kardeşim rica etsem sana atmış olduğum bimer maili sen kopyalayp yapıştırısan sevirim.

murat_62
Şube Müdürü
19 Kasım 2014 11:39

Başvuru Metni:BİMER

Sayın değerli yetkili ve görevlileri 2005 yılından sonra Türk Telekomun özelleştirmesinden dolayı bir başka kuruma Devlet Personel Başkanlığından tarafından teknisyen yardımcıunvanında birinin mahkeme kararıyla teknisyen unvanı olarak her hangi birinin atamasının yapılıp yapılmadığı (veya yapılır yapılmaz diye) hakkında bilgi verilmesini saygılarımla arz ederim.

Sayın TUNCAY ÜLKER ,

Başbakanlık İletişim Merkezine göndermişolduğunuz isteğiniz alınmıştır.
Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz. Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip
sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Başvuru Numaranız :949193

Gelen cevap: Sayın TUNCAY ÜLKER ,

Bimer Başvuru Numaranız :949193

Başvurunuz incelenmiştir. Talebinizle ilgili olarak Başkanlığımız bünyesinde herhangi bir bilgi mevcut değildir. Bilgilerinizi rica ederim.

KARDEŞ BİMERDEN GELEN CEVABI MEMURLAR NET AYNEN AKTARDIM BENİM BAZEN SİLİYORLAR BU YAZILARIMIDA SİLDİLER

Toplam 338 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi