Editörler : crops35

Yasaklı
09 Mayıs 2018 19:50

Kurumların kadro talebi süresi doluyor dpb hala kadro sayısını açıklamadı

Kurumların kadro talebi süresi doluyor dpb hala kadro sayısını açıklamadı

arkadaşlar kurumların kadro talebi 11 mayıs itabariyle doluyor ama DPB hala kadro sayısını açıklamadı bu demek oluyorki 2018/1 de alımlar az olacak daha çok 2018/2 olacak alımlar. geçen yıl kurumların adro talepleri 18 mayıs da yayınlanmışti belediyeleri saymazsak 1500 civarı kadro açılmıştı bakanlıkların çoğu alım yapamamıştı. bu yıl belediyeler olmadığı için kadro sayısı az olacaktır diye düşünüyorum inşaallah yanlış düşünüyordurum.. sizce de alımlar az olur mu

umutocakk
Memur
09 Mayıs 2018 20:58

Talep bildirme süreleri hala bitmedi o yüzden hala açıklanmaması normal kaldıki seçim sürecinide eklersek geç açıklanabilir

adil.1699
Yasaklı
09 Mayıs 2018 21:18

yani ben geçen yılı baz alarak böyle olacağını düşündüm ama seçimlerden dolayı alımların az olması da mantıksız olur... inşaalah alımlarfazla olur da millet madur olmaz

Cengiz abi
Genel Müdür
10 Mayıs 2018 05:11

Hocam çsgg ve maliye onay vermedi daha.t alep toplama ile onay verme ayrı şeyler birbiri ile alakası yok yani ikisi ayrı şeyler.onay vermezse çok kötü bir rakama hazır olmlıyız

umutocakk, 6 yıl önce
Talep bildirme süreleri hala bitmedi o yüzden hala açıklanmaması normal kaldıki seçim sürecinide eklersek geç açıklanabilir

umutocakk
Memur
10 Mayıs 2018 08:15

Hocam onay verilmemese talep nasıl toplanırki sene başında 5000 kişi bütçeden ayrılmıştı zaten
Cengiz abi, 6 yıl önce

Hocam çsgg ve maliye onay vermedi daha.t alep toplama ile onay verme ayrı şeyler birbiri ile alakası yok yani ikisi ayrı şeyler.onay vermezse çok kötü bir rakama hazır olmlıyız

adil.1699
Yasaklı
10 Mayıs 2018 08:48

seçim olmasaydı eğer ggerçekten alım az olurdu çünkü kurumların talep süresi doldu sayılır. ha seçim var diye kurumlar biraz i üstüne düşüp alımı 2018/1 de yapacaktır.

eyeoftiger
Daire Başkanı
10 Mayıs 2018 09:01

en yakin zamanda dpb duyuru ile kadro bildirim izinlerini dagitir ve süreyi uzatir kitlerle de lise onlisans lisansa da 2k - 2.5k arası bir sey gelir. artik neredeyse tum kurumler 4b alim yapiyor merkezi atamalar artik boyle sayilarla olacak secim filan etkilemez

Cengiz abi
Genel Müdür
10 Mayıs 2018 11:52

Kamu kurumlarının KPSS yerleştirme işlemlerine kadro bildirebilmesi için kendilerine atama izni verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle kalan atama izinlerinin dağılımı için ivedi olarak Çalışma ve Maliye Bakanlıklarının gerekli onayları almaları gerekmektedir. Aksi halde seçim dönemine gelen KPSS tercih işlemlerinde çok çok az kadro yer alacaktır.

Hocam işte ben de diyorum ki atama izni verilmedi.Atama izni verilmediği için çok çok az kadrogelecek.

umutocakk, 6 yıl önce
Hocam onay verilmemese talep nasıl toplanırki sene başında 5000 kişi bütçeden ayrılmıştı zaten

adil.1699
Yasaklı
10 Mayıs 2018 20:19

inşaallah yarın açıklanır...

adil.1699
Yasaklı
11 Mayıs 2018 12:26

bugün açıklanır inşaalah haftanın son gününü seviyorlar malum

kemalarikana
Aday Memur
11 Mayıs 2018 17:24

Açıklandı arkadaşlar..

gulseren67
Memur
11 Mayıs 2018 17:32

bugün son gün bilidirim saat 17 32 geç kalındı geçç...

adil.1699
Yasaklı
11 Mayıs 2018 19:42

kadroları toplama süresi 11 mayısdan 25 mayısa uzatıldı son değil yani artık

gulseren67, 6 yıl önce

bugün son gün bilidirim saat 17 32 geç kalındı geçç...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi