Editörler : F16 Gökçen
«101310141015101610171018101910201021102210231024»

NormalDagilim
Aday Memur
05 Mayıs 2020 04:36

Tamamdır . Guzel haberler aliriz umarim

tuzlucekirdek, 4 yıl önce

Merhaba

evet yeni mezun başvurusu yaptım. Sınavların da iyi geçtiğini düşünüyorum fakat hala geri dönüş almadım. Eğer alırsam mesaj atarım size de, siz de aynı şekilde mesaj atarsanız sevinirim.

abcxxbc
Aday Memur
05 Mayıs 2020 13:58

Arkadaşlar, Ankara için grup mülakatının ardından manager görüşmesi için aranan var mı?

Curious1
Aday Memur
05 Mayıs 2020 15:28

Arkadaşlar manager görüşmeleri ingilizce olacakmış zoomda yapılan tanıtımda söylediler ve partner mülakatının olduğu gün türkçe ve ingilizce essay yazımı olacakmış.

abcxxbc
Aday Memur
05 Mayıs 2020 16:32

Ben manager görüşmesinden sonra ingilizce türkce essay olacak diye hatırlıyorum. Yanlış mı kalmış aklımda? Managerin tamamının ingilizce geçeceği kesin mi peki?

Curious1, 4 yıl önce
Arkadaşlar manager görüşmeleri ingilizce olacakmış zoomda yapılan tanıtımda söylediler ve partner mülakatının olduğu gün türkçe ve ingilizce essay yazımı olacakmış.

abcxxbc
Aday Memur
05 Mayıs 2020 16:33

Manager mülakatınız ingilizce mi ilerledi?

hambalaley, 4 yıl önce

Evet aradılar ve bir gün belirlendi. yine zoom üzerinden olacağı söylendi. İtanbul için başvurmuştum ama departman farklılıklarından süreç değişebiliyor.

Arkadaşlar manager mülakatına girmiş olan biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Curious1
Aday Memur
05 Mayıs 2020 19:12

Soru geldi görüşmeler ingilizce mi olacak diye manager mülakatı ingilizce olacak dedi ik uzmanı, birde essay partner mülakatıyla aynı gün anladığım kadarıyla.
abcxxbc, 4 yıl önce

Ben manager görüşmesinden sonra ingilizce türkce essay olacak diye hatırlıyorum. Yanlış mı kalmış aklımda? Managerin tamamının ingilizce geçeceği kesin mi peki?

abcxxbc
Aday Memur
05 Mayıs 2020 20:33

Anladım teşekkür ederim cevabınız için. Ben geçen senelerdeki yorumları okuduğumda partner ingilizce olarak görmüştüm hep, o yüzden şaşırdım.

Curious1, 4 yıl önce
Soru geldi görüşmeler ingilizce mi olacak diye manager mülakatı ingilizce olacak dedi ik uzmanı, birde essay partner mülakatıyla aynı gün anladığım kadarıyla.
05 Mayıs 2020 23:12

arkadslar grup mülakatında napmak lazım deloitte için sizce ? nasıl davranmalı konular sabit mi

Curious1
Aday Memur
06 Mayıs 2020 00:30

Duruma göre bazen partnerde ingilizce olabiliyo dedi ik o konuda kesin konuşmadı. Ben de araştırdım çok farklı yorumlar gördüm, sanırım ingilizce mülakat konusunda tam bir düzenleri yok.
abcxxbc, 4 yıl önce

Anladım teşekkür ederim cevabınız için. Ben geçen senelerdeki yorumları okuduğumda partner ingilizce olarak görmüştüm hep, o yüzden şaşırdım.

katsienligne
Aday Memur
06 Mayıs 2020 13:49

Arkadaşlar selamlar. Ben 29 nisanda Deloitte bölüm tanıtımlarına girdim. İlk tercihim İzmir. Henüz grup mülakatı için aranmadım. Sizce normal mi? Ve grup mülakatı için tavsiyeleriniz var mı acaba. Teşekkür ederim

gullcaa
Aday Memur
06 Mayıs 2020 14:31

Arkadaşlar merhaba KPMG partner mülakatına çağrılan var mı son zamanlarda? Bu aralar çevreden de KPMG de sürece dair hiçbir bilgi alamıyorum. Süreci mi yavaş ilerliyor, son görüşmeyi yüz yüze yapmak istiyor olabilirler mi diye düşünüyorum. Halen mülakat süreci devam ediyor mu bilgisi olan yazsın lütfen lütfen

06 Mayıs 2020 20:21

Arkadaşlar EY manager görüşmesi için tavsiyeleriniz var mı acaba ne yapılıyor teknik ne soruluyor

06 Mayıs 2020 23:36

Arkadaşlar merhaba,

İzmir kpmg tax için partner görüşmesi yapan var mı

gullcaa, 4 yıl önce

Arkadaşlar merhaba KPMG partner mülakatına çağrılan var mı son zamanlarda? Bu aralar çevreden de KPMG de sürece dair hiçbir bilgi alamıyorum. Süreci mi yavaş ilerliyor, son görüşmeyi yüz yüze yapmak istiyor olabilirler mi diye düşünüyorum. Halen mülakat süreci devam ediyor mu bilgisi olan yazsın lütfen lütfen

fperson
Aday Memur
07 Mayıs 2020 05:01

Arkadaşlar deloitte genel yetenek sınavına girdim fakat testi bitir butonuna tıklayamadan süre bitti ve ekran değişti. İşaretlediğim sorular kaydedilir mi? Lütfen biri dönüş yapsın çok gergin durumdayım. Şimdiden teşekkürler.

manicaa
Aday Memur
07 Mayıs 2020 05:17

bişey olmaz kaydedilmiştir o

fperson, 4 yıl önce

Arkadaşlar deloitte genel yetenek sınavına girdim fakat testi bitir butonuna tıklayamadan süre bitti ve ekran değişti. İşaretlediğim sorular kaydedilir mi? Lütfen biri dönüş yapsın çok gergin durumdayım. Şimdiden teşekkürler.

Gagavuz58
Aday Memur
07 Mayıs 2020 21:25

Pwc de süreci interwiewing olup da geri dönüş alan var mı acaba,

Fozbay
Aday Memur
07 Mayıs 2020 22:50

Hocam iyi günler,

Grup mülakatından kaç gün sonra manager mülakatı için arandınız ?

hambalaley, 4 yıl önce

Evet aradılar ve bir gün belirlendi. yine zoom üzerinden olacağı söylendi. İtanbul için başvurmuştum ama departman farklılıklarından süreç değişebiliyor.

Arkadaşlar manager mülakatına girmiş olan biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

08 Mayıs 2020 12:07

Herkese merhaba, EY corporate finance bölümü için financial statement sınavını tamamladıktan sonra manager görüşmeye çağırılan var mı acaba?

lululemon
Aday Memur
08 Mayıs 2020 15:56

Ben sinavdan birkac gun sonra ik tarafindan arandim, sinavimin olumlu degerlendirildigi soylendi ve manager gorusmesi ertesi gune ayarlandi. 29 Nisanda manager ile gorusmem oldu ama henuz bir donus alamadim.

Seys, 4 yıl önce
Herkese merhaba, EY corporate finance bölümü için financial statement sınavını tamamladıktan sonra manager görüşmeye çağırılan var mı acaba?

abcxxbc
Aday Memur
08 Mayıs 2020 17:50

Deloitte manager görüşmesini tamamladıktan sonra herhangi bir cevap alan var mı arkadaşlar?

Toplam 23158 mesaj
«101310141015101610171018101910201021102210231024»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi