Editörler : Pangaea

muhendisimbenya
Yasaklı
23 Haziran 2020 10:38

95 üzerinde 400 kişi var hocam. nasıl 203. oluyorsunuz o puanla.

Tumas0, 4 yıl önce

Pegem tg5

Türkçe 27d 2y 1 boş

Mat 22d 2y 6boş

Tarih 23d 4y

Coğ 18d

Vat 13d 2 boş

Toplam 101 net 93.5 puan. Türkiye'de 202 sıra. Özellikle matematik beklentimin çok altında sınavdan 10 dk fln erken çıkmıştım.

Herkese pegem tg sınavlarına girmeyi öneriyorum yarın tg6 olacakmış şehirden şehire değişiyor mu bilmiyorum bana yarın olacağına dair SMS geldi. Evde yapılan deneme sınavları maalesef sınav tadında olmuyor.

Tumas0
Aday Memur
23 Haziran 2020 12:52

Hocam sizlere yalan borcum mu var sitede ne yazıyorsa onu söylüyorum. Altı üstü bir deneme sınavı ben bile bu kadar takılmadım 1. Olsam ne sonuncu olsam ne. Yazmamın tek amacı netleriniz ile tr derecenizi kıyaslamanız. Kusura bakmayın yalancılık ile suçlanmadan susmak en iyisi :)

orjinal insan
Aday Memur
27 Haziran 2020 13:00

Lider yayınları için yorum yapabilecek var mı deneme netlerim düştü

GeomatikEng
Şube Müdürü
27 Haziran 2020 14:05

Bazı denemelerde özellikle tarihte gereksiz zorlayabiliyor o bı kaç deneme haric genel olarak sınava yakın bence

orjinal insan, 4 yıl önce

Lider yayınları için yorum yapabilecek var mı deneme netlerim düştü

orjinal insan
Aday Memur
27 Haziran 2020 14:15

Evet gereksiz kasmış

zübük61
Memur
28 Haziran 2020 15:15

paket denemeleri çözmeyi bıraktım.yargı olsun yediiklim olsun çok kolaylar. önce TG denemeleri bitirip en son mecbur paketlere geçerim.

pegem tg1 çıktı alıp çözdüm az önce.

türkçe:26.25 net

mat:25,5 net

tarih:27 net

coğr:16.75 net

vat:10,25 net

toplam 108d,9 y= 105,75 net

sınavı da 40 dk erken bitirdim. dönüp kontrol etmek istemedim, sıcaktan bunaldım.

pegem bence çok abartılıyor kalite olarak. şu sınavı lise öğrencisi bile rahat yapabilirdi.

umarım diğer denemeleri daha zordur.

present85
Memur
29 Haziran 2020 16:30

lk tg!'leri genel olarak normalden daha kolay yapmış bütün yayınlar ama bence de pegem abartılıyor şu an hiçbir yayın kpss'ye yakın değil millet çıkmış soruları görünce kpssye yakın sorular diyor halbuki adamlar o soruları zaten ösym'den alıp çıkmış soruların etrafında dönüp duruyor öyle soruyu herkes hazırlar önemli olan çıkacak orijinal soruları tahmin etmeleri

zübük61, 4 yıl önce

paket denemeleri çözmeyi bıraktım.yargı olsun yediiklim olsun çok kolaylar. önce TG denemeleri bitirip en son mecbur paketlere geçerim.

pegem tg1 çıktı alıp çözdüm az önce.

türkçe:26.25 net

mat:25,5 net

tarih:27 net

coğr:16.75 net

vat:10,25 net

toplam 108d,9 y= 105,75 net

sınavı da 40 dk erken bitirdim. dönüp kontrol etmek istemedim, sıcaktan bunaldım.

pegem bence çok abartılıyor kalite olarak. şu sınavı lise öğrencisi bile rahat yapabilirdi.

umarım diğer denemeleri daha zordur.

30 Haziran 2020 11:23

ilk denemeler fazla zor olmaz sonrakiler daha kalitelidir Pegem tavsiye ederim

fundky
Aday Memur
03 Temmuz 2020 18:59

hocam bende Bursa'dayım. Sınava hangi Pegem'de giriyorsunuz ben hiç dershanede denemeye girmedim, girmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

2018fzt, 4 yıl önce

İsem Tg1 çözdüm. Net paylaşmayacağım. İster istemez kıyaslayan insanlar var. Bunu yazmaktaki amacım da yayın hakkında fikir vermek ve almak. Bence Türkçesi orta düzeydeydi ama zaman kaybettiriciydi. Böyle olması iyi bir şey çünkü gerçek sınav böyle. Keza Matematik de öyle. İkinci turda baktığım sorular oldu. Genel kültür tarih kolay Coğrafya zor Vatandaşlık orta geldi. 2018 deneyimimden yola çıkarak ben gerçek sınav tadında olduğunu düşünüyorum. Varsa yanlışım düzeltin lütfen.

Bir de sorulan sorulara toplu cevap vermek istiyorum. Dershanelerin tg denemeleri ne istediğinize önceden kayıt yaptırarak girebilirsiniz. Ben Bursa'dayım pegem 20,Yediiklim 15 lira. Değmez derseniz bazı kırtasiyeler tg denemelerini arşivliyor. Bu da olmazsa telegram indirip arama kısmına KpssDershanesi yazın orada dosyalar kısmında hemen hepsi var.

present85
Memur
09 Temmuz 2020 17:18

pegemin son tg denemelerini çözen var mı soruların zorluğu nasıl sizce

harita94
Genel Müdür
16 Temmuz 2020 15:47

Pegem tg-8 e girdim sabah

Türkçesi kolaydı

Matematik ilk 7 denemeye göre zordu.bazı sorular aşırı zaman kaybettiriciydi

Genel kültür kısmı kolaydı.

Daha önce 2018 kpss ye girdim p3 87 küsür puan aldım.girdiğim denemeler arasında sınava en yakın pegem denemeleri.pegem zorluk açısından değil de sınav formatına daha yakın olduğuiçin abartılıyor olabilir.

Zorluk açısından benim hocam ve murat denemeleri başı çeker bence ama bunlar gereksiz kasıntı soru sormayı seviyorlar

1minerva
Aday Memur
21 Temmuz 2020 17:12

Arkadaşlar meraba Pegem Tg 3 lü denemesi ile Yediiklim Tg 3 lü yıldız denemelerini çözdünümüzmü

eem06miraç
Kapalı
21 Temmuz 2020 17:14

epeydir takip etmiyordum siteyi. geçen gün rüyamda 112 net yapmışım, tam seviniyordum ki kendi horlama sesime uyandım skjshs oluyor bazen böyle.

yalnız, matematikten 25 net yapmışsın ve bir eem'ciye rüyanda görürsün diyorsun. dostum umarım sınavda matematiği full bırakırsın. bak bu matematikle işin zor. her şeyi bırak mat çalış artık. diğer dersler nankörlük yapar ama matematik yapmaz. kendimden biliyorum ;)

GeomatikEng, 4 yıl önce

Rüyanda Bile yapamayacağın netler olduğu için inanmaman gayet normal

GeomatikEng
Şube Müdürü
21 Temmuz 2020 17:37

Kardeşim ben o yorumu sana yazmamıştım. Yazan kişinin yorumu silinmiş .sen kendin yazmışsin moralim bozuluyor yazma diye durduk yere yalancılıkla suçluyorsun beni. Sanırsın eem ciler hepsi matematigi fulluyor da hava atıyor bana . 1.5 ay sonra havanı görürüz burda.

eem06miraç, 4 yıl önce

epeydir takip etmiyordum siteyi. geçen gün rüyamda 112 net yapmışım, tam seviniyordum ki kendi horlama sesime uyandım skjshs oluyor bazen böyle.

yalnız, matematikten 25 net yapmışsın ve bir eem'ciye rüyanda görürsün diyorsun. dostum umarım sınavda matematiği full bırakırsın. bak bu matematikle işin zor. her şeyi bırak mat çalış artık. diğer dersler nankörlük yapar ama matematik yapmaz. kendimden biliyorum ;)

eem06miraç
Kapalı
22 Temmuz 2020 10:05

hmm anladım..buralarda çok takılma o zaman, moralin bozulur. bir buçuk ay sonra görüşürüz:)

GeomatikEng
Şube Müdürü
22 Temmuz 2020 10:28

Benim ne moralim bozulacak. Sen yazmışsin yüksek net yazmayın moralimiz bozuluyor diye.

eem06miraç, 4 yıl önce

hmm anladım..buralarda çok takılma o zaman, moralin bozulur. bir buçuk ay sonra görüşürüz:)

lee chandler
Kapalı
24 Temmuz 2020 18:32

merhabalar. yediiklim matematik 20li parça deneme hakkında ne düşünüyorsunuz? kolay zor orta?

zeushapsurdu
Yasaklı
25 Temmuz 2020 13:21

Moral bozmaya çalışıyorlar inanmayın diyen arkadaşları dinlemeyin

Siz de girin bu tg denemelerine , göreceksiniz ki sınavlar çok kolay

ben pandemiden dolayı evde 3 aydır hazırlanıyorum.

ilk defa tg denemelerine girdim

Pegem 8 den 116.5 net

Pegem 9 dan 120 net yaptım.

Bu sınavlar kpss formatına göre daha kolay. Yüksek netler almak normal ve birçok insanın yüksek net yaptığına eminim

sonuçlar açıklanınca sıralamaları paylaşırım .

Herkese kolay gelsin

E.R.W.
Memur
25 Temmuz 2020 13:49

Arkadaslar pegemin tg leri gercekten cok kolay,

En son pegem tg 8 ve 9 a girdim.

Tg8 127 net

Tg9 133 net cikti.

Nasil olur diye sormayin,netlerimi sayiyorum sayiyorum bu kadar cikiyor,ben de nasil olur diye pegem dershanesi matematik ogretmeninin yanina gittim o da sayiyor yine ayni,oradan mudurun yanina ciktik tum ogretmenlerle toplanip o da sayiyor yine ayni.

Yani ne yapacaz bilmiyorum.Demek ki dogru netler.

Mudurde kabul etti sinavlarin kolay oldugunu.

müsmühendis
Yasaklı
25 Temmuz 2020 14:29

Pegem tg deneme sonuçlarından 10-15 net indirin. Gerçek seviyeniz odur. Çok komik soruları var pegemin.

E.R.W., 4 yıl önce

Arkadaslar pegemin tg leri gercekten cok kolay,

En son pegem tg 8 ve 9 a girdim.

Tg8 127 net

Tg9 133 net cikti.

Nasil olur diye sormayin,netlerimi sayiyorum sayiyorum bu kadar cikiyor,ben de nasil olur diye pegem dershanesi matematik ogretmeninin yanina gittim o da sayiyor yine ayni,oradan mudurun yanina ciktik tum ogretmenlerle toplanip o da sayiyor yine ayni.

Yani ne yapacaz bilmiyorum.Demek ki dogru netler.

Mudurde kabul etti sinavlarin kolay oldugunu.

Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi