Editörler : ayşegül bgm
«135136137138139140141142143144145146147

Soyalcalisan
Kapalı
18 Haziran 2019 00:56

Allah sabır versin inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız
Lbrnt30, 5 yıl önce

Uzamasini gerektirecek bi durum olsa tebligati gonderirler olumsuz diye al sana 20 yillik emegin. Nedenini bi bilsem ah bi bilsem.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
18 Haziran 2019 04:08

Olumsuz olsa zaten çoktan arkdslara tebligat giderlerdi, umursamayan baştan savma iş yapan bakanlık çalışanları olduğu için soruştrmalar bir türlü sonuçlanmıyor, sabredilecek bir durum bile kalmamış, Allah yardım etsn arkdaşrlmıza, acıyı yaşayan bilir

Soyalcalisan, 5 yıl önce
Bu tarihe kadar bekleyenler neden bekliyor merak ettim uzamasını gerektirecek bir durum var mı. Yanlış anlamazsanız sorumu. Merakımdan soruyorum

Ebezade
Aday Memur
18 Haziran 2019 10:03

Uzamasını gerektirecek hiçbir durum yok en az 10 defa bakanlığa gittim kimse üstüne düşeni yapmıyor benim gözlemim bu birde üstüne marifet gibi bekleyin 1 yıl bekleyenler bile oldu diyolar ama kanun böyle demiyor dediğim de ise kaçamak cevap veriyorlar

Soyalcalisan, 5 yıl önce
Bu tarihe kadar bekleyenler neden bekliyor merak ettim uzamasını gerektirecek bir durum var mı. Yanlış anlamazsanız sorumu. Merakımdan soruyorum

Afsafs
Şef
19 Haziran 2019 21:51

Akrabalarımdan birinin eşi ihraç edilmesine rağmen, 4 ay sonra o işe başladı. 1. derece yakını olmasına rağmen soruşturması olumlu geldi. Suç şahsidir, eşinizin yaptığı sizi bağlamaz bence hakkınızı arayın...
Fakdenzz, 5 yıl önce
Benim eşim ihraç onun dışında bir sıkıntım yoktu ailemde filan , kadim hukuğu aradım işe geri dönme ihtimaliniz çok düşük bu tarz davalardan olumlu sonuç alamadık birinci derece olduğu için dedi boşuna da paranızı almak etik olmaz süreci kendiniz yürütebilirsiniz dedi :(

YarslanTDS
Aday Memur
20 Haziran 2019 10:54

Kamu Denetçiliği Kurumuna (KDK) başvurarak, 10 aydır işe başlamayı beklediğini bildiren genç işine kavuştu.

KDK'den yapılan açıklamaya göre, Elazığ'dan KDK'ye başvuran genç, Temmuz 2018'de Makine Kimya Endüstrisinin (MKE) Barutsan Fabrikasına kimya teknisyeni olarak atandığını belirtti.

Başvurusunda, Genel Müdürlüğün kendisine güvenlik soruşturmasının ardından iş başı yapacağı bilgisini verdiğini ifade eden genç, aradan 10 ay geçmesine rağmen güvenlik soruşturması sonuçlandırılmadığı gerekçesiyle iş başı yapamadığını bildirdi. Genç, KDK'ye yaptığı başvuruda, güvenlik soruşturmasının neticelendirilip işe başlamasının sağlanmasını talep etti.

KDK uzmanları, vatandaşın başvurusunu incelemeye aldı. İdareden istenen bilgi ve belgeler incelendiğinde, başvurusahibinin güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlandığı ancak diğer adayların soruşturması devam ettiği için sürecin uzadığı anlaşıldı.

Ebezade
Aday Memur
20 Haziran 2019 17:36

Kamu denetleme kurumuna mail yolu ile dilekçe yazdım ben bugün bu durumda olan arkadaşlar lütfen sizde yazın iş bakanlığa kalırsa onların umrunda değiliz en azından alternatif kurumlar ile hakkımızı aramamız daha sağlıklı olur

Lbrnt30
Aday Memur
10 Temmuz 2019 06:53

Bekleyen arkadaslar bilgi sahibi olan varmi.

yenicerii
Şube Müdürü
10 Temmuz 2019 15:46

2019 alımında tercih vereceğim bütün sayfayı okudum atanmakla gerçekten iş bitmiyormuş çünkü atandıktan sonra birde bu zimmet süreci oluyor gerçekten çok zor bir durum 12 binlik alım ağustos planlanıyor atanalım evrak zimmete düşme herhalde yeni yılı geçer bakanlık böyle çalışıyorsa insanlar bu aşamaya kolay gelmiyor ünv oku kpss çalış sonra bekle gerçekten çok zor en iyisi işe girip zimmete düşene kadar çıkmamak herkesin hakkında hayırlısı olsun.

Eymen1365
Aday Memur
10 Temmuz 2019 15:56

zimmete düşmeyen var mı daha 2018/5 veya 4 lerden

Eymen1365
Aday Memur
10 Temmuz 2019 15:57

manisa kırkağaç devlethastanesine düşmeyen 2018/4 ve 5 lerden varmı bana ulaşşsın

Sumergamze
Aday Memur
10 Temmuz 2019 20:21

2018/5ler 3 +1e dahil edilmedi mi

ExternaLBio
Aday Memur
11 Temmuz 2019 09:23

edildi

Sumergamze, 5 yıl önce

2018/5ler 3 +1e dahil edilmedi mi

Ebezade
Aday Memur
02 Ağustos 2019 11:07

Ne soruşturmaymış eyy sağlık bakanlığı yetmezmi bu bekleyiş bitmezmi bu bekleyiş 1 seneyi aşkın bir süredir neyin soruşturması Allah size vicdan ve iş ahlakı versin başka da bişey demiyorum

Hayalperesthemşire
Müsteşar
02 Ağustos 2019 15:56

Hala bitmedi dimi, off of, gidin yalvarın bakanlığa hocam, olumsuzsa söylesinler davanızı bari açın, Allahından bulsun geciktirenler ya

Ebezade
Aday Memur
02 Ağustos 2019 17:09

Kaç kere gittim hocam her gittiğimde kimle görüşmek istediysem sekterinden gecemedik neymiş bakanın bizzat talimatı varmış güvenlik soruşturması hakkında bilgi verilmiycekmiş , anlamiyorum ki bunları, ben onlardan ek bişey istemiyorum ki hakkımı istiyorum ....

Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Hala bitmedi dimi, off of, gidin yalvarın bakanlığa hocam, olumsuzsa söylesinler davanızı bari açın, Allahından bulsun geciktirenler ya

Hayalperesthemşire
Müsteşar
02 Ağustos 2019 17:31

Hocam avukatla görüş, davanı aç, 1 yllı geçti, size açıklama yapmak zorundalar

Ebezade, 5 yıl önce

Kaç kere gittim hocam her gittiğimde kimle görüşmek istediysem sekterinden gecemedik neymiş bakanın bizzat talimatı varmış güvenlik soruşturması hakkında bilgi verilmiycekmiş , anlamiyorum ki bunları, ben onlardan ek bişey istemiyorum ki hakkımı istiyorum ....

Lbrnt30
Aday Memur
02 Ağustos 2019 23:05

Arkadslar bende bekliyorum hala 2018\4um ben 1 ay once cimere yazdim hala devam ediyor diyor. 2 hafta once yine yazdim hala cevap yok ne yapabiliriz bilmiyorum vallahi billahi sabikam yok sizofren olmusum.

Lbrnt30
Aday Memur
02 Ağustos 2019 23:14

2018\4 um bekliyorum hala 2 ay once cimerden devam ettigi bilgisini aldim 3 hafta once yine yazdim hala cavap alamadim her allahin gunu duyuru takip ediyorum. kendimi yok hukmunde hissediyorum sizofren oldum galiba ne yapabilirim bilmiyorum durum hic iyi degil.

Eymen1365
Aday Memur
03 Ağustos 2019 11:22

Vallahi hocam 2018/5 9 ay boyunca bekledım bende ve seçimden önce zimmte düştüm.Birde bakanlıktan ilgile mektense araya birilerini koyun cok etkili oluyorlar ve zaten hakkınız olanı istiyorsunuz kanaatımce siyasi birilerini koymak bu zamanda daha iş göruyor.
Lbrnt30, 5 yıl önce

2018\4 um bekliyorum hala 2 ay once cimerden devam ettigi bilgisini aldim 3 hafta once yine yazdim hala cavap alamadim her allahin gunu duyuru takip ediyorum. kendimi yok hukmunde hissediyorum sizofren oldum galiba ne yapabilirim bilmiyorum durum hic iyi degil.

Lbrnt30
Aday Memur
04 Ağustos 2019 23:01

Kardesim herkesin tanidigi yok ki allaha emanet bizimki

Toplam 2927 mesaj
«135136137138139140141142143144145146147

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi