Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
19 Mart 2023 15:31

Seçimde iktidar değişirse neler olur genel?

Öğretmen maaşları iyleşir mi?

Rektörler değişir mi?

Valiler değişir mi?

Tayin hakkı gelir mi?

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
19 Mart 2023 15:36

Okul müdürleri bile değişir bence bırakın saydıklarınızı.

Ogrtmnbn
Yasaklı
19 Mart 2023 15:47

Okul müdürı nasil değişir? Sinavla olmuyorlar mı?

şaşkın tarihçi, 1 yıl önce
Okul müdürleri bile değişir bence bırakın saydıklarınızı.

tukiu
Memur
19 Mart 2023 16:21

:) şakamatik

Ogrtmnbn, 1 yıl önce

Okul müdürı nasil değişir? Sinavla olmuyorlar mı?

Hatay31king
Aday Memur
19 Mart 2023 16:28

Milli eğitim bakanı hdp lı olur türkçe öğretmenleri hapse atılır kürt dili ve edebiyatı öğretmenlerinin atamaları olur

Kagiş
Müsteşar
19 Mart 2023 16:44

Korkmayın! Ben varım, hiçbir şey olmaz!))))

Feriduni
Şube Müdürü
19 Mart 2023 17:15

Tam bir trol denemesi. Kardeşim, ben Türk'üm fakat şunu anlamıyorum Kürtlerle ne alıp veremediğin var senin?
Hatay31king, 1 yıl önce
Milli eğitim bakanı hdp lı olur türkçe öğretmenleri hapse atılır kürt dili ve edebiyatı öğretmenlerinin atamaları olur

Hatay31king
Aday Memur
19 Mart 2023 17:17

Senle tartismayacam şimdi hdp kucağa alsın sizide görürüz trol ü
Feriduni, 1 yıl önce
Tam bir trol denemesi. Kardeşim, ben Türk'üm fakat şunu anlamıyorum Kürtlerle ne alıp veremediğin var senin?

coshuva
Genel Müdür
19 Mart 2023 17:23

İktidar değişirse 1 yıl geçmeden tekrar seçime gideriz. Chp ve ittifakında ülkeyi yönetecek ne vizyon var ne de bir kabiliyet var. Her şekilde millet neye karar verirse o olacak. Ak partiden sonra gelecek kim olursa olsun siyaseten işi zor. Çıta yüksek. Artık Halkın beklentisi yüksek. Şuna eminimin ki chp ve ittifakı bu ülkeyi yönetemez. Ama halk görüp denemek istiyorsa herkes saygı duyma zorunda. Zira halk olarak iyide kötüyü de çabuk unutan bir yapımız var.

birsamsunlu
Aday Memur
19 Mart 2023 17:39

Bugünden daha güzel olur her şey diye düşünüyorum. Beğenmezsek değiştiririz. Kral seçmiyoruz

birsamsunlu
Aday Memur
19 Mart 2023 17:43

Trollük nasıl bir şey , para veriyorlar mı? Belki bu konuda bilgin vardır.

Hatay31king, 1 yıl önce

Hatay31king
Aday Memur
19 Mart 2023 17:45

Güzel parası var gel sende :))
birsamsunlu, 1 yıl önce

Trollük nasıl bir şey , para veriyorlar mı? Belki bu konuda bilgin vardır.

f0xy
Şef
19 Mart 2023 17:47

Daha önce de söylemiştim, Millet İttifakı kazanırsa en fazla 2 yıl sonra seçime gider ülke. Millet İttifakına oy verecek kemik kitle dışında müthiş bir oy düşüşü olur. Rakibi kazanır. Konfor talebi artan ülke insanının siyasi tartışmalarla geçecek koalisyon benzeri bir dönemi izleyecek vakit kaybedecek enerjisi olmayacaktır. Halk öfkelenecektir. Süreci yönetmek zor değil çok zor olacak. Seçimi kim kazanırsa kazansın, zor bir süreç bizleri bekliyor. Bununla beraber Cumhur ittifakına oy vermem diyenler bile gelecekten emin olmadıklarıı için sandıkta son dakika karar değişikliği yapacaktır. Dua edelim de felaketlere rağmen dik duralım, yeniden ekonominin güçlendiği, insana saygı, eğitime saygı ve güçlü desteğin olduğu, bilgili ve ahlaklı, liderlik vasıfları olan adil kişilerce yönetilelim

Kagiş
Müsteşar
19 Mart 2023 18:08

Önyargılı olmayın bu kadar! Denemeden, fırsat vermeden, buyur yap demeden bilemezsiniz!! Ufku geniş tutmak, enseyi karartmamak lâzım! Almadığıma değil, bakmadığıma yanarım demişler değil mi!?))

coshuva, 1 yıl önce
İktidar değişirse 1 yıl geçmeden tekrar seçime gideriz. Chp ve ittifakında ülkeyi yönetecek ne vizyon var ne de bir kabiliyet var. Her şekilde millet neye karar verirse o olacak. Ak partiden sonra gelecek kim olursa olsun siyaseten işi zor. Çıta yüksek. Artık Halkın beklentisi yüksek. Şuna eminimin ki chp ve ittifakı bu ülkeyi yönetemez. Ama halk görüp denemek istiyorsa herkes saygı duyma zorunda. Zira halk olarak iyide kötüyü de çabuk unutan bir yapımız var.

lutt
Şube Müdürü
19 Mart 2023 18:13

tatıl için neresı guzel

Euphratestigris
Yasaklı
19 Mart 2023 18:17

Millet ittifakı seçilmezse kısa zamanda mülteci nüfusu Türk nüfusunu geçer ülke suriyeye döner. Önce sizin gibi sözde vatanseverler, bayrağın, toprağın sadece edebiyatını yapanlar kaçar.

f0xy, 1 yıl önce
Daha önce de söylemiştim, Millet İttifakı kazanırsa en fazla 2 yıl sonra seçime gider ülke. Millet İttifakına oy verecek kemik kitle dışında müthiş bir oy düşüşü olur. Rakibi kazanır. Konfor talebi artan ülke insanının siyasi tartışmalarla geçecek koalisyon benzeri bir dönemi izleyecek vakit kaybedecek enerjisi olmayacaktır. Halk öfkelenecektir. Süreci yönetmek zor değil çok zor olacak. Seçimi kim kazanırsa kazansın, zor bir süreç bizleri bekliyor. Bununla beraber Cumhur ittifakına oy vermem diyenler bile gelecekten emin olmadıklarıı için sandıkta son dakika karar değişikliği yapacaktır. Dua edelim de felaketlere rağmen dik duralım, yeniden ekonominin güçlendiği, insana saygı, eğitime saygı ve güçlü desteğin olduğu, bilgili ve ahlaklı, liderlik vasıfları olan adil kişilerce yönetilelim

f0xy
Şef
19 Mart 2023 18:42

Ben öyle birşey dediğimi hatırlamıyorum. İlave Tv mi izliyorsunuz sakin olun biraz
Euphratestigris, 1 yıl önce

Millet ittifakı seçilmezse kısa zamanda mülteci nüfusu Türk nüfusunu geçer ülke suriyeye döner. Önce sizin gibi sözde vatanseverler, bayrağın, toprağın sadece edebiyatını yapanlar kaçar.

Feriduni
Şube Müdürü
19 Mart 2023 19:04

Artık kim geliyorsa gelsin umrumda değil. Yeter ki Allah'tan korkan, kul hakkı yemeyen, liyakate önem veren, yandaşını zengin etmeyen, dürüst, ahlaklı, erdemli, kaliteli, anlayışı, herkese eşit mesafede olan, insanların hangi dine inandığına bakmayan, özgürlükçü, adil, eşitliği savunan ve en önemlisi kalbinde merhamet ve vicdan duygusu olan biri gelsin.
f0xy, 1 yıl önce
Ben öyle birşey dediğimi hatırlamıyorum. İlave Tv mi izliyorsunuz sakin olun biraz

ahir_zaman
Şef
19 Mart 2023 19:05

Begenmezsek yollarsiniz sonra uğraş dur

f0xy
Şef
19 Mart 2023 19:05

Aynen hocam
Feriduni, 1 yıl önce
Artık kim geliyorsa gelsin umrumda değil. Yeter ki Allah'tan korkan, kul hakkı yemeyen, liyakate önem veren, yandaşını zengin etmeyen, dürüst, ahlaklı, erdemli, kaliteli, anlayışı, herkese eşit mesafede olan, insanların hangi dine inandığına bakmayan, özgürlükçü, adil, eşitliği savunan ve en önemlisi kalbinde merhamet ve vicdan duygusu olan biri gelsin.

ahir_zaman
Şef
19 Mart 2023 19:06

Kemale güvenemiyorum ülke emanet edelim mi yani pesss

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi