Editörler : Pangaea

teknikdöküm
Aday Memur
08 Ekim 2019 08:56

Hocam , haklısın ama sondu , artık yazmıcam o yazacak ama cevap vermicem.

fhurghan, 5 yıl önce
yahu yazma su sozum one bakanlik calisanina susmuyor sonra.

Güzel Belma
Yasaklı
08 Ekim 2019 10:44

Asıl bakanlık çalışanı olmayan sensin furghan hatta işsizsin ki gün boyu oraya buraya saldırıyorsun. Benim konum belli, bana yazana ya da hakkımda yazana yazıyorum senin gibi her konuya yetişemiyorum. Bu şahsın sözüne ve gazına uyup bana sataşan sensin. Sataşma bana sataşmayayım sana.

fhurghan, 5 yıl önce
yahu yazma su sozum one bakanlik calisanina susmuyor sonra.

Güzel Belma
Yasaklı
08 Ekim 2019 10:46

Bana ve hatta çocuklarıma varınca ileri geri konuşan sensin. Madem güzel sözler duymak istiyorsun sen de güzel sözler söyle. Ya da sözünü tut konuşma.

teknikdöküm, 5 yıl önce

Hocam , haklısın ama sondu , artık yazmıcam o yazacak ama cevap vermicem.

fhurghan
Kapalı
08 Ekim 2019 11:51

Bos beles zirvalamaktan oteye gitmiyorsun, kim ne yapsin seni. Maddi durumum hakkinda yorum yapma, uzulursun sonra gereksiz.
Güzel Belma, 5 yıl önce

Asıl bakanlık çalışanı olmayan sensin furghan hatta işsizsin ki gün boyu oraya buraya saldırıyorsun. Benim konum belli, bana yazana ya da hakkımda yazana yazıyorum senin gibi her konuya yetişemiyorum. Bu şahsın sözüne ve gazına uyup bana sataşan sensin. Sataşma bana sataşmayayım sana.

Güzel Belma
Yasaklı
08 Ekim 2019 12:08

Ateş olsan cürümün kadar yer yakmazsın, gereksiz de sensin. Maddi durumun iyi o yüzden memur sitelerinden çıkmıyorsun. Evet öyle.

fhurghan, 5 yıl önce
Bos beles zirvalamaktan oteye gitmiyorsun, kim ne yapsin seni. Maddi durumum hakkinda yorum yapma, uzulursun sonra gereksiz.

fhurghan
Kapalı
08 Ekim 2019 12:12

Tipki senin bakanlikta calisip memurlar sitesinden cikmadigin gibi.
Güzel Belma, 5 yıl önce

Ateş olsan cürümün kadar yer yakmazsın, gereksiz de sensin. Maddi durumun iyi o yüzden memur sitelerinden çıkmıyorsun. Evet öyle.

teknikdöküm
Aday Memur
08 Ekim 2019 12:16

Bu iyidi gerçekten :))))))))))))))))))))))))

fhurghan, 5 yıl önce

Güzel Belma
Yasaklı
08 Ekim 2019 12:32

Evet sadece bu konudayım, bildirim geldikçe yazıyorum. Ama sen her konudasın. Herkese laf yetiştiriyorsun bay işsiz.

fhurghan, 5 yıl önce

Güzel Belma
Yasaklı
08 Ekim 2019 12:35

Hani sen benimle ilgili konuşmayacaktın. Bu kadar mı sözüne sadık kalamıyorsun?

İyi olan şey ne biliyor musun, senin kazanma korkusu yaşadığını ilk sayfada itiraf edip, hakaretler edip SINAVI KAZANAMAYIŞIN. Böylece çocuklar ve eğitim dünyası kavgacı bir kişilikten mahrum olmuş oldu ;)))

Gerçekten iyi!

teknikdöküm, 5 yıl önce

fhurghan
Kapalı
08 Ekim 2019 12:42

:) lol
teknikdöküm, 5 yıl önce

teknikdöküm
Aday Memur
09 Ekim 2019 00:16

Hocam ben ona bişey demedim ki , sizin yazdığınız yorumu beğendim onun için bu iyiydi dedim. Kalkmış bana cevap yazmış. Hala yorum yapıyor. Ben onunla konuşuyorum. Bunu inşallah okumaz da yazmaz daha ne diyim ya. Ne illet biriymiş. Valla bıktım.

fhurghan, 5 yıl önce
:) lol

Güzel Belma
Yasaklı
09 Ekim 2019 00:30

Ne diye bana "illet" diyerek hala hakaret etmeye çalışıyorsun. Sen yazmayınca ben yazıyor muyum?

İllet olan da sensin. Çam sakızı gibi yapıştın. Konun aktif kalsın diye duruyor duruyor bir daha yazmayağım deyip hem bana hem aile bireylerime sallıyorsun.

Hem kavgacı görünmek istemiyorsun hem sürekli kavga başlatıyorsun. Herkes sözünde durdu yazmadık hiçbirimiz. Kalkmış yine sallıyor.

Formasyon olayını da böyle bir sen yanlış anlamışsın link atıyor millet hala bana ne ben duymadım.

Senin hayat tarzın kaos olmuş. Baktın herkes duruldu kimse yazmıyor, bi sn ben şuna iki hakaret edeyim cevap yazsın.

Acınacak haldesin.

teknikdöküm, 5 yıl önce

Hocam ben ona bişey demedim ki , sizin yazdığınız yorumu beğendim onun için bu iyiydi dedim. Kalkmış bana cevap yazmış. Hala yorum yapıyor. Ben onunla konuşuyorum. Bunu inşallah okumaz da yazmaz daha ne diyim ya. Ne illet biriymiş. Valla bıktım.

Toplam 192 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi