Editörler : F16 Gökçen
16 Eylül 2012 18:42

Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Alımı: Eylül 2012

Editör: Son Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...

Uzman Yardımcısı Başvuru şartları için lütfen: Tıklayınız.

Yeni ilan hakkında Memurlar.Net haberine ulaşmak için lütfen: Tıklayınız

Yeni ilan hakkında Memurlar.Net ilanına ulaşmak içinse lütfen: Tıklayınız

Bankacılık Okulu?nda yetiştirilmek ve Bankamızın Kurumsal, Ticari ve Girişimci şubeleri ile büyük ölçekli şubelerinde, İstanbul?daki Genel Müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere 200 ve Bankamız iştiraki Ziraat Finansal Kiralama A.Ş.?de (Ziraat Leasing) görevlendirilmek üzere 10 Uzman Yardımcısı, istihdam edilecektir. Uzman Yardımcıları Bankacılık Okulu İstanbul Bölümünde eğitime tabi tutulduktan sonra göreve başlatılacaktır.

* * *

"Ö.S. Forumu İlkeleri!" Tıklayınız.

Ziraat Bankası Bankacılık Okulu: Son Başvuru 13 Eylül 2010

Ziraat Bankası A.Ş. Bankacılık Okulu : Son Alım 2008 Yılı / XVII. Dönem

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Alımı: 18 Eylül - 10 Aralık 2010

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Alımı: Mayıs 2011

Ziraat Bankası Servis Görevlisi Yedekler: Eylül 2011

Bankacılık için Bölüm ( İİBF&Mühendislik&Matematik...) Tartışmaları

Ziraat Bankası alımları sorulan sorular...

Mülakata Hazırlık Uygulamaları - Güncel Bilgiler - Online Etüd Salonu

Banka Mülakatlarına Hazırlık Arşivi: Döküman Havuzu

Neden Bankacılık?

Hangi Banka Hangi pozisyona Ne kadar veriyor?

Özel Sektörde ne kadar maaş alıyorsunuz?

Banka ile Birlikte Yüksek Lisans-Doktora Eğitimi

Özel Sektör Açısından Yüksek Lisans

Bankalarda Fazla Mesai Durumları

fatihsin
Şef
16 Eylül 2012 18:45

Ben şu an banka personeliyim ünvanım SERVİS GÖREVLİSİ istediğim bölüm mali tahlil yarışmacı arkadaşa başarılar diliyorum..Kpss 49 puanım 78..Alanım iyidir isletme hariç:)

aliveli49500
Kapalı
16 Eylül 2012 18:50

Merhaba;

Birşey soracağım. Mali tahlil istiyorum diyorsunuz ya bu bölüm nasıl ne zaman seçiliyor?

fatihsin
Şef
16 Eylül 2012 18:55

aliveli kardeşim bölüm seçme gibi birşey yok sanırım..halk bankasıda olduğı gibi olacak sanırım bizde..mülakatı olumlu olanları kafalarına göre dağıtacaklar pazarlama,mali tahlil,kobi vs..Ben aynı anda iç kont. başvuracağım..Mülakat aşamadında gelirsem eğer mali tahlili istediğimi belirteceğim.

plnbkrt
Şube Müdürü
16 Eylül 2012 19:11

ben de ziraat bankası çalışanıyım ve uzman yard. için şansımı denemek istiyorum ancak ingilizce sorun yaa

:(

tubiii58
Kapalı
16 Eylül 2012 19:34

bu ingilizce soruları nasıl peki bilgisi olan var mı??

plnbkrt
Şube Müdürü
16 Eylül 2012 20:04

yazılıda çok ağır olmaz belki ama mülakat aşamasına gelindiğinde zorlayabilir muhtemelen zaten benim bulunduğum ilde de açık yok vazgeçmek zorunda kaldım malesef :(

fatihsin
Şef
16 Eylül 2012 20:35

Yazılının ağır olacağını düşünüyorum ben

1 adet özlem
Kapalı
16 Eylül 2012 21:00

aynı anda bi kaç sınavına başvurabiliyormuyuz...

h.evecen
Memur
16 Eylül 2012 21:00

GENEL YTNK- GENEL KLTRN İÇİNDE TARİH VE COĞRAFYA DA VARMI ACABA BİLGİSİ OLAN ? GEÇEN SENE YOKTU ÇÜNKÜ SDCE TUR MAT VARDI.

aliveli49500
Kapalı
16 Eylül 2012 21:07

Evet acaba içeriği nasıldır genel kültür ve yeteneğin? Çalışan arkadaşlar biliyor mu veya öğrenirlerse bizimle paylaşabilirler mi acaba?

madspike
Kapalı
17 Eylül 2012 10:26

çalışanlar boşuna girmesin almazlar

CCAAGGLLAA
Aday Memur
17 Eylül 2012 11:20

arkadaslar yazılının agır olucagını düşünmüyorum fılan demıssınız sınav sıstemını degistirdi ziraat halkbankası tarzında yapıcak ve zor bır sınav olucak

duygu2026
Aday Memur
17 Eylül 2012 15:34

Arkadaşlar uzman yardımcılığı sınavıyla servis görevlisi sınavı aynı mı?? yoksa uzman yardımcılığında ayrıca alan soruları da var mı? bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba??

duygu2026
Aday Memur
17 Eylül 2012 15:39

ziraatin sitesine bakmadan yazdım arkadaşlar kusura bakmayın, sitede sorumun cevabı varmış zaten:)

nilsuli
Daire Başkanı
17 Eylül 2012 17:14

genel kültür derken neyi kastetmişler hiç açıklayıcı değil. ben özel bi,r bankadan istifa ettim şansım nasıldır sizce uzman yardımcılığı için?

katip-61
Genel Müdür
17 Eylül 2012 23:11

banka sınavlarında iktisadi ağırlıklı sorular olur ve bu tabanda bilgisi olmayan, temeli olmayan birinin bırakın sınavda yüksek not almasını, geçtiği takdirde mülatta sorulacak ekonomi sorularına düzgün cevap verebileceğini sanmıyorum.

cappadociaa
Aday Memur
18 Eylül 2012 11:54

hem uzman hem servis gör. ne başvurulabilyormu?

ufuk1907
Şef
18 Eylül 2012 12:19

sorulmamış bir soru sormak istiyorum:) uzman yardımcılığı sınavında ingilizce yapmadan 60 puanı alanlar acaba mülakata çağrılır mı? böyle bir şeye ihtimal vermişlermidir ki??

18 Eylül 2012 12:20

Evet başvurulabiliyor hepsine, yalnız hepsi için ayrı ayrı 45 tl yatırman gerekiyor. Benim sorumsa uzman yardımcılarını neye göre genel müdürlükte veya şubelerde istihdam ediyorlar. Herkesi oturduğu yerdeki şubeye mi gönderiyorlar?

reisbabaa
Aday Memur
18 Eylül 2012 12:32

basvuran arkadaslar, sınava istediğimiz sehirde girebiliyor muyuz bilginiz var mı ?

Toplam 2700 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi