Editörler : ayşegül bgm
«171172173174175176177178179180181182»

aayçicegi
Kapalı
15 Mayıs 2019 15:30

arkadaslar twitter etkinligine destek olurmusunuz. Gerekirse acalim isimiz bitince kapatalim lutfen. Ben oyle yaptim

furkan.721
Yasaklı
16 Mayıs 2019 03:27

YÜKSEK PUAN ALAN ARKADAŞLAR MÜLAKAT GELİYOR BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMIZI YİYORLAR BİRLİK OLALIM BENİM DAYIM YOK KENDİ HALİMDE GARİBAN BİRİSİYİM KPSS DEN 90 ALDIM EMEGIMDENOLMAK İSTEMİYORUM LÜTFEN BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMI YİYENI ALLAHIMA HAVALE EDİYORUM. ..

16 Mayıs 2019 04:10

Yüksek düşük atanmış atanmamış önemli olmadan herkesin destek vermesi gerek Sağlık çalışanların onuruda söz konusu ne demek doktor karşısında mülakata girmek yaa.. Ve Adaletsizlik olacağı aşikar buna Dur demeliyiz çok geç olmadan Twitterı olmayan açsın bi zahmet herkes destek versin ETKİNLİKlere
furkan.721, 5 yıl önce

YÜKSEK PUAN ALAN ARKADAŞLAR MÜLAKAT GELİYOR BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMIZI YİYORLAR BİRLİK OLALIM BENİM DAYIM YOK KENDİ HALİMDE GARİBAN BİRİSİYİM KPSS DEN 90 ALDIM EMEGIMDENOLMAK İSTEMİYORUM LÜTFEN BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMI YİYENI ALLAHIMA HAVALE EDİYORUM. ..

furkan.721
Yasaklı
16 Mayıs 2019 04:37

Anestezimerve düşük puan alanlar zaten dayı ayarlamanın peşinde bizim gibi kerizlerde 90 üstü puan alıyor HAKKIMI MİLYON KERE HARRRAM EDİYORUM BENİM YERİME ATANACAK KİŞİ BOĞAZINDAN GECMESİN ALDIĞIN PARA. 4 BİN SENELİK İNSAN HAYATINDA NEDEN BU DÖNEME GELDİM BEN ???

Kbrnurse
Kapalı
16 Mayıs 2019 04:47

:((
furkan.721, 5 yıl önce

Anestezimerve düşük puan alanlar zaten dayı ayarlamanın peşinde bizim gibi kerizlerde 90 üstü puan alıyor HAKKIMI MİLYON KERE HARRRAM EDİYORUM BENİM YERİME ATANACAK KİŞİ BOĞAZINDAN GECMESİN ALDIĞIN PARA. 4 BİN SENELİK İNSAN HAYATINDA NEDEN BU DÖNEME GELDİM BEN ???

16 Mayıs 2019 08:47

Genelleme yapmak istemiyorum düşük almış olan kişilerde destek verebilir dayısı var diye birşey yok atanmış atanmamış olanda destek verebilir dediğim gibi Sağlıkçıların onuruda söz konusu burda ne aldığımız puanın önemi kalıyor ne başka birşey dayısı olanlar sınava bile girmemiş olabilir zaten
furkan.721, 5 yıl önce

16 Mayıs 2019 08:50

O kadar çok üzülüyorum ki kendimi kahrettim resmen ve bi açıklama bile yapmıyorlar kafayı yedik iyice bir yandan diyorum gelmemiştir veya sağlıkta farklı alanlara gelmiştir bizle ilgisi yoktur bir yandan da eğer gelmemiş olsa çıkıp açıklama yapılırdı... Bu da atamayı uzatmak için bizi oyalama stratejilerimi gerçekten kafayı yemek üzereyim kendi kendimize durum değerlendirmesi yapıyoruz Açıklama yapmak zorundalar

Perfusionist
Aday Memur
16 Mayıs 2019 11:36

Bi düzeltme yapayım modern insan 200bin yıldan beri var..

Kbrnurse, 5 yıl önce
:((

deelackk
Aday Memur
16 Mayıs 2019 13:07

Bu ne demek ya acilen bunu herkese göstermeliyiz ki üst makamlara bunların olacağını daha açık görsünler

Frkztkn
Aday Memur
16 Mayıs 2019 13:24

Allah hakkımızın zerresini bile buna sebep olanların burnundan getirsin. Başkada diyecek bir.şey bulamıyorum

Rabken
Yasaklı
16 Mayıs 2019 13:32

kesinlikle göstermeliyiz. buna sebep olmalari cok yanlış
deelackk, 5 yıl önce
Bu ne demek ya acilen bunu herkese göstermeliyiz ki üst makamlara bunların olacağını daha açık görsünler

Perfusionist
Aday Memur
16 Mayıs 2019 14:18

Rezalet ve olacağı bu..

Rabken
Yasaklı
16 Mayıs 2019 17:39

evet rezalet yazık yani
Perfusionist, 5 yıl önce

Rezalet ve olacağı bu..

isimsoyisim01
Kapalı
16 Mayıs 2019 17:49

troll hesap olmadığı ne malum 1 kişinin yaptığı terbiyesizliği tüm doktorlara mal etmek ne kadar doğru meslektaşım

Rabken, 5 yıl önce
evet rezalet yazık yani

Rabken
Yasaklı
16 Mayıs 2019 17:53

trol degil gercekten doktor. yazdigi abuk sabuk yazilari eger 1 kisi 12 13 hesap acmadiysa destekleyip artiliyorlar. elbette tum doktorlar icin demiyorum benim akrabalarimdada doktorlar var ya da bir suru iyi doktorla çalıştım ama mulakatta boyle bir doktorla karsilasmayacagimizin garantisinide ne yazik ki kimse veremez. curuk elmalarida gormezden gelemeyiz ne yazik ki.emegimizin bu sekilde cop olmasını isteyemeyiz
isimsoyisim01, 5 yıl önce

troll hesap olmadığı ne malum 1 kişinin yaptığı terbiyesizliği tüm doktorlara mal etmek ne kadar doğru meslektaşım

isimsoyisim01
Kapalı
16 Mayıs 2019 17:57

Mülakatta asıl sıkıntıyı ne lisanslar ne başkaları eğer olacak olursa lise mezunları olarak bizyaşarız.Doktorların lise mezunlarına bakış açısı çok önemli...Bilmiyorum hayırlısı olsun. Allah yardımını esirgemesin

Rabken, 5 yıl önce
trol degil gercekten doktor. yazdigi abuk sabuk yazilari eger 1 kisi 12 13 hesap acmadiysa destekleyip artiliyorlar. elbette tum doktorlar icin demiyorum benim akrabalarimdada doktorlar var ya da bir suru iyi doktorla çalıştım ama mulakatta boyle bir doktorla karsilasmayacagimizin garantisinide ne yazik ki kimse veremez. curuk elmalarida gormezden gelemeyiz ne yazik ki.emegimizin bu sekilde cop olmasını isteyemeyiz

Rabken
Yasaklı
16 Mayıs 2019 18:00

sanmam çünkü belli bir kontenjan olacak hocam ornegin 1000 diyelim. illaki bin kisi alacaklar yani sonuçta o yüzden sevmeselerde secmek zorundalar ama bizi mi baskasini mi bilemem tabi

Mülakatta asıl sıkıntıyı ne lisanslar ne başkaları eğer olacak olursa lise mezunları olarak bizyaşarız.Doktorların lise mezunlarına bakış açısı çok önemli...Bilmiyorum hayırlısı olsun. Allah yardımını esirgemesin

Perfusionist
Aday Memur
16 Mayıs 2019 18:48

Senin trol olmadığın ne malum? Burdaki mesele ne kişisel nede olayı doktorlara mal etmek. Umarım bir an evvel düştüğü çukurun farkına varıp yapılan yanlışın bayrağını saklamayı bırakırsın

16 Mayıs 2019 19:13

+1
Perfusionist, 5 yıl önce

Senin trol olmadığın ne malum? Burdaki mesele ne kişisel nede olayı doktorlara mal etmek. Umarım bir an evvel düştüğü çukurun farkına varıp yapılan yanlışın bayrağını saklamayı bırakırsın

Perfusionist
Aday Memur
16 Mayıs 2019 19:56

Oouvv yüksek Iq.. yakalandık

Toplam 3878 mesaj
«171172173174175176177178179180181182»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi