Editörler : Pangaea
30 Mayıs 2009 15:48

Kpss ihtiyaç türkiye geneli ekstra 2

arkadaşlar sınava gireniniz var mı?ben resmen çuvalladım, kafayı yemek üzereyim.

gazieğitim
Kapalı
30 Mayıs 2009 16:01

mrb arkadaşım ben yarın giricem çuvalladım diyorsun sorular zor muydu g.yetenek g.kültür eğitim özellikle yeni teknikler varmıydı

peruyanıyor
Aday Memur
30 Mayıs 2009 17:52

bende şimdi sınavdan geliyorum genel kültür yetenek normaldi ama eğitim gerçekten zorladı beni. hiç görmediğim kavramlar vardı.

melis4
Memur
30 Mayıs 2009 19:02

ben de çuvalladım. matematik çok zordu bi de sayısalcıyım yani. eğitim de oldukça zordu. sırf kitaplarını satmak için sormuşlar o yeni yaklaşımlar kitabındaki kavramları.

zehr-izakkum
Şube Müdürü
30 Mayıs 2009 19:07

sınava girenler bu sınavın sorularını bizlerede gönderebilirler mi.geçenlerde bir arkadaş daha öncekileri göndermişti de...

elwing
Kapalı
30 Mayıs 2009 19:17

evet arkadaşlar girenler soruları yollarsa çok iyi olur giremeyenler için..

elwing
Kapalı
31 Mayıs 2009 16:21

gncl..

melis4
Memur
31 Mayıs 2009 16:50

arkadaşlar isterseniz yollarım da bu sınav hiç de geçerli bi sınav değil onu belirteyim. ihtiyaç, ekstralarda biz de yargı gibi zor soralım derken batırmış resmen. hocalarımıza gösterdim soruları, güldüler :)

zehr-izakkum
Şube Müdürü
31 Mayıs 2009 16:51

olsun hocam sen yine yolla bee

biz de görelim...

31 Mayıs 2009 17:27

sizin hocalar o sorulara güldüyse 2008 kpps ye de gülmüşlerdir heralde,ihtiyaç kolay sorsa suç zor sorsa suç,beğenmezsen bi dahaki sınava girmezsin olur biter.kötülemeye hakkınız yok

İ&&&R
Yasaklı
31 Mayıs 2009 17:36

ihtiyaçı adam yerine koyup da onun sınavına mı giriyonuz bide

zehr-izakkum
Şube Müdürü
31 Mayıs 2009 18:27

kimse göndermeyecek mi soruları

İ&&&R
Yasaklı
31 Mayıs 2009 18:31

ya bırak arkadaşım bırak hırsızların sorularını alıpta napacaksın adamlar geçen senenin sınav sorularından bazılarını çaktırmadan vermişler

31 Mayıs 2009 18:40

sanırım bu iddiaları ispatlamakla mükellefsiniz eğer solediklerinizde gerçeklik payı varsa tabi ki

İ&&&R
Yasaklı
31 Mayıs 2009 18:43

yav sen nerde yaşıyosun arkadaşım uzayda mı burası çalkalanıyodu senin o sıralar heralde pireler uçuşuyodu adamlar 12 sorunun neredeyse cevap şıklarına kadar vermişler bi de çaktırmadan ima etmişler bu sınava illa girin diye kendi öğrencilerine

elwing
Kapalı
31 Mayıs 2009 20:13

güncel..

pandoraxx
Şef
31 Mayıs 2009 20:37

ihtiyac tan memnun kalmayan arkadaslar sizler ne çözüyorsunuz? ben ihtiyaç, uzman, tek ağaç, data, ve yargı çözdum ve en kalıtelı soruları uzman ve ihtiyaçta buldum.. son aya gırdık benım debır fikrim olsun.. son tekrar için sizden fikir alayım istedım..

derya**
Kapalı
31 Mayıs 2009 22:41

bu sorular nette varmı bizde baksak

31 Mayıs 2009 22:59

soruları bir iki gün içinde verirler sanıyorum nete,bir sürü duyulmadık kavram koymuşlar,sorulara değilde şıklara koymuşlar genelde.eğitimden 89 netim kaldı benim,d,ğer arkadaşlarda netlerini söylerse sevinirim,bendemi bi arıza var yoksa sınavdamı diye.ölçmede grid falan sormuşlar,daha önce hiç bir kitapta görmediğim gene bir ölçme aracı sormuşlar.şimdi burada soruları yazıp girecek arkadaşlara saygısızlık etmim.ama şu kadarını söylim moralinizi bozmayın sınav için.

gk-gy kısmında ise türkçe soruları ortaokul öğrencisi seviyesinde bile değil ,matematik bana zor geldi gerçi zaten pek anlamam matematikten ama ,tarih fena değil,coğrafyada ve tarihta iki soruda yanıt anahtarı yanlış bu arada haberiniz olsun.anayasa soruları biri dışında gayet seçiciydi.herkese başarılar

musaunlu
Şef
31 Mayıs 2009 23:29

ben bugün girdim gy-gk iyiydi109.5 net yaptım ama eğitim söylemiyecem o berbat :) ihtiyacın eğitim hep böyle oluyor bir dünya bilmediğim kavram dolu türkçe kolay mat zor bir fenci olarak 50 dk da anca bitirdim ve 3 te boşum var şahsen ben zorlandaım tarih cografya anaysa çok zor değil girecek arkadaşlara başarılar

Meliksah_es
Genel Müdür
31 Mayıs 2009 23:38

Her ne kadar kapitalist eğitimin en tepesinde de olsa İhtiyaç Yayınları gerçekten sınavları bakımından, özellikle genel kültür- genel yetenek bu işi iyi yapıyor. Lakin pek iyi konu anlatım yayını oldugunu söyleyemem.

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi