Editörler : oto-danisman-expert

mrertrk
Aday Memur
25 Şubat 2021 23:49

1 adet taahhütname onaylatıp götürcez değil mi arkadaşkı

bozkurt70
Aday Memur
26 Şubat 2021 15:19

ben 1 tane onaylattım, sayı belirtmedikleri için.

mrertrk, 3 yıl önce
1 adet taahhütname onaylatıp götürcez değil mi arkadaşkı

Mehmet Aliiiiiii
Aday Memur
26 Şubat 2021 15:38

Evet bir tane taahhütname çünkü sayı söylenmedi. Bu arada kutahyayi aradım noter kağıdı bize ilk verdiğinizdeki kâğıtta o başlık yoktu dedim iki kağıdı karşılaştırın içeriği birebir aynı ise içerikte Hava Kuvvetleri yazısı geçiyorsa yeni noter kağıdına gerek yok dedi ve içerikte Hava Kuvvetleri yazısı geçtiği için yeni noter kağıdı almayacağım.

bozkurt70
Aday Memur
26 Şubat 2021 18:03

sağol kardeşim bizimlede paylaştığın için, ben yinede bir tanede öbüründen onaylattım ikisinide götürücem.

Mehmet Aliiiiiii, 3 yıl önce

Evet bir tane taahhütname çünkü sayı söylenmedi. Bu arada kutahyayi aradım noter kağıdı bize ilk verdiğinizdeki kâğıtta o başlık yoktu dedim iki kağıdı karşılaştırın içeriği birebir aynı ise içerikte Hava Kuvvetleri yazısı geçiyorsa yeni noter kağıdına gerek yok dedi ve içerikte Hava Kuvvetleri yazısı geçtiği için yeni noter kağıdı almayacağım.

mrertrk
Aday Memur
27 Şubat 2021 22:22

Arkadaşlar 7martta içer alınacağız sadece 6si gitsek almazlar değil mi
28 Şubat 2021 17:37

Gerek yoktu ama bozkurt70 garantici olmayı sever. :)

bozkurt70, 3 yıl önce

sağol kardeşim bizimlede paylaştığın için, ben yinede bir tanede öbüründen onaylattım ikisinide götürücem.

28 Şubat 2021 17:39

Sanırım bulunduğunuz yerden direk Kütahya'ya sefer olmadığı için sordunuz. Eskişehir Otogarına geçebilirseniz oradan Kütahya'ya her saat başı otobüs var. Yolculuk süresi 1 (bir) saat kadar.

mrertrk, 3 yıl önce
Arkadaşlar 7martta içer alınacağız sadece 6si gitsek almazlar değil mi

bozkurt70
Aday Memur
28 Şubat 2021 19:47

:) teşekkürler, aklıma takılacağına onaylatayım dedim, haklısınız :D

airforce1881, 3 yıl önce

Gerek yoktu ama bozkurt70 garantici olmayı sever. :)

mrertrk
Aday Memur
02 Mart 2021 00:58

Aynen hocam erzurumdan direk otobüs yok bende eskişehirden geçicem
airforce1881, 3 yıl önce

Sanırım bulunduğunuz yerden direk Kütahya'ya sefer olmadığı için sordunuz. Eskişehir Otogarına geçebilirseniz oradan Kütahya'ya her saat başı otobüs var. Yolculuk süresi 1 (bir) saat kadar.

Fatihk7
Şef
02 Mart 2021 14:25

DK-10 eğitimi şu sıralar başlayacağına göre şuan yapılan Muv. Asb. temini için hava kuvvetleri yine eğitimi ikiye böler mi? Yoksa kontenjan fazla olmadığı için tek grup halinde mi yapar? yine iki gruba bölerse eğitim başlangıç tarihleri aşağı yukarı bu şekilde mi olur veya tek grup halinde olursa kaba bir hesapla Ağustos gibi DK-11 grubunun eğitime başlaması söz konusu mu olur? Bu konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi merak etmekteyim

airforce1881, 3 yıl önce

02 Mart 2021 20:30

Mevcut kontenjanları bilemiyorum. Eğitim merkezlerinde bir grubun eğitimi tamamlanmadan diğerinin/diğerlerinin alındığını hiç duymadım. Bu sebeple yeni devrenin bekletileceğini düşünüyorum. Gruplara bölme, kesme ve çarpma işlemlerini kuvvet (Hv.Per.Pl. ve Ynt.D.Bşk.lığı) belirlediği için zamanı gelince oraya danışmanız doğru olacaktır.

Fatihk7, 3 yıl önce

DK-10 eğitimi şu sıralar başlayacağına göre şuan yapılan Muv. Asb. temini için hava kuvvetleri yine eğitimi ikiye böler mi? Yoksa kontenjan fazla olmadığı için tek grup halinde mi yapar? yine iki gruba bölerse eğitim başlangıç tarihleri aşağı yukarı bu şekilde mi olur veya tek grup halinde olursa kaba bir hesapla Ağustos gibi DK-11 grubunun eğitime başlaması söz konusu mu olur? Bu konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi merak etmekteyim

02 Mart 2021 20:37

Eğitim tamamlamadan kastım tüm eğitim değil. Bir üst devre sınıf eğitiminde iken alt devre İntibakını (KÜTAHYA) bitirip ASTTASAK'a (İZMİR) başlayabiliyor çünkü. Aranıza üst devre (diğer grup) ile bir kaç ay girdiği için onlar Asb.Çvş. iken siz tek fırfır (Asb.Ad.) olacaksınız. Yok öyle hemen gelip yetişmek. Selam çakarsınız komutanlarınıza. ;)

airforce1881, 3 yıl önce

Mevcut kontenjanları bilemiyorum. Eğitim merkezlerinde bir grubun eğitimi tamamlanmadan diğerinin/diğerlerinin alındığını hiç duymadım. Bu sebeple yeni devrenin bekletileceğini düşünüyorum. Gruplara bölme, kesme ve çarpma işlemlerini kuvvet (Hv.Per.Pl. ve Ynt.D.Bşk.lığı) belirlediği için zamanı gelince oraya danışmanız doğru olacaktır.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi