Editörler : Pangaea
«164165166167168169170171172173174175»

powerofdark
Memur
27 Eylül 2019 18:38

Pazartesi aldığınız bilgiyi niye şu dakika paylaştınız öğrenebilir miyiz mahsuru yoksa

obeytas, 5 yıl önce

Arkadaslar, pazartesi günü İski müdürü ile iletişime girdik. Bize söylenen, alımlar olacak, güvenlik soruşturmaları gelir gelmez olumlu sonuçlananlar çağrılacak. Biraz sabır, dedi.

obeytas
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:47

Arkadaslar, pazartesi günü aldığım bilgiyi ztn bazı arkadaşlarla paylaştım. Onlar bilir beni. Fakat daha önce formda vermiş olduğum bilgiden dolayı hoş olmayan yorumlarda aldım. Böyle yapmayalım. Gerçekleşmeyecek bilgileri vermeyelim. Kimse kimseyede hakaret etmesin.

clipperking
Aday Memur
27 Eylül 2019 18:48

İptal etmez. Edemez. Ama böyle sürümcemede bırakabilir işte istediği kadar. Genel müdür de atandı, alım izni de çıktı. Ama hala bekliyoruz. Alacak kurum hemen alır zaten. Almayacaksa bahane bol. Burası İstanbul. 16 milyon insan var burda. Derdi tasası hep olur, olacak. Yani kısacası almak isteyene engel yok, istemeyene de bahane çok.

S.san, 5 yıl önce

Ekrem İmamoğlu göreve geleli 4 ay oldu iptal edecek olsa şimdiye kadar ederdi.

Field Engineer
Aday Memur
27 Eylül 2019 19:36

Istedigi kadar sürüncemede bırakamaz. Geçenlerde memurlar.nette çıkan habere göre, başka bir kuruma girmeye hak kazanıp uzun süre baslatilmayan birisi Kamu Denetçiliği Kurumu vasıtasıyla kısa bir süre sonra işe başlatıldı.

clipperking, 5 yıl önce

İptal etmez. Edemez. Ama böyle sürümcemede bırakabilir işte istediği kadar. Genel müdür de atandı, alım izni de çıktı. Ama hala bekliyoruz. Alacak kurum hemen alır zaten. Almayacaksa bahane bol. Burası İstanbul. 16 milyon insan var burda. Derdi tasası hep olur, olacak. Yani kısacası almak isteyene engel yok, istemeyene de bahane çok.

impure mind
Aday Memur
27 Eylül 2019 19:46

Troller kimden ne kadar ücret alıyorsunuz?

clipperking
Aday Memur
27 Eylül 2019 19:56

Tabi umarım bir an önce başlarız. Hepimizin temennisi bu. Ancak realist olmak gerekirse bu süreç böyle belirsiz olarak uzayacak gibi. Burada mesele zaten alımın hiçbir zaman olmamasından ziyade bizi bezdirecek kadar uzaması. Dediğin kurum belki işe yarar. Ama iş oraya kaldıysa biz daha da çok bekleyeceğiz demektir:)

Field Engineer, 5 yıl önce

Istedigi kadar sürüncemede bırakamaz. Geçenlerde memurlar.nette çıkan habere göre, başka bir kuruma girmeye hak kazanıp uzun süre baslatilmayan birisi Kamu Denetçiliği Kurumu vasıtasıyla kısa bir süre sonra işe başlatıldı.

insmüh49
Aday Memur
27 Eylül 2019 20:24

kararlarının yaptırımı yok tavsiye niteliğinde. yüzde 70 uyulmuş kararlarına ama başvurması kolay ne kadar çok insan başvurursa o kadar iyi. herkes 5 dakikasını ayırıp başvurabilir

Field Engineer
Aday Memur
27 Eylül 2019 20:45

Doğrudur, ama şahsen ben işin o kadar uzayacağını düşünmüyorum. 2020 Mayıs ayında, 2019 iski faaliyet raporu iski genel kurulunda(Istanbul Buyuksehir Belediye Meclisi) görüşülecek ve yil sonuna kadar ise baslayamazsak personelin işe başlatılması bu faaliyet raporuna giremez. Bundan dolayı çok uzamadan işe başlayacağımız fikrindeyim.

insmüh49, 5 yıl önce
kararlarının yaptırımı yok tavsiye niteliğinde. yüzde 70 uyulmuş kararlarına ama başvurması kolay ne kadar çok insan başvurursa o kadar iyi. herkes 5 dakikasını ayırıp başvurabilir

gizemtrb
Aday Memur
27 Eylül 2019 20:57

İnanmak zorunda değilsiniz
bimühendisss, 5 yıl önce
sözlünüz niye bıraya yazmadıda siz yazıosunuz ve bizi okadar düşünüyosunuzki duyar duymaz yazıosunuz pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın

gizemtrb
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:02

Arkadaşlar herkes yorumlarımı eksilemiş sanki ben kötü bir şey söylemişim gibi. Çıkan söylentilere inanmadığımı ben de dile getirdim ancak kazandığınız hakkı neden elde etmeye çalışmıyorsunuz buna şaşırıyorum. Ben öğretmenim ve öğretmenler olarak hergün atama etkinliği yapıyoruz. Keşke onu bunu eksileyene kadar bir olup kendi hakkınızı arayabilseniz...

bimühendisss
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:08

hocam çok şükür hepimiz aklında başında insanlarız size tavsiyem forumun bu kısmıyla değil öğretmenlerin olduğu kısmıyla ilgilenmeniz bizi bukadar çok düşündüğünüz için teşekkürler
gizemtrb, 5 yıl önce
Arkadaşlar herkes yorumlarımı eksilemiş sanki ben kötü bir şey söylemişim gibi. Çıkan söylentilere inanmadığımı ben de dile getirdim ancak kazandığınız hakkı neden elde etmeye çalışmıyorsunuz buna şaşırıyorum. Ben öğretmenim ve öğretmenler olarak hergün atama etkinliği yapıyoruz. Keşke onu bunu eksileyene kadar bir olup kendi hakkınızı arayabilseniz...

nebilpacno
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:11

inanan yok zaten hadi sen git sözlün gelsin

gizemtrb, 5 yıl önce
İnanmak zorunda değilsiniz

gizemtrb
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:12

Sizin için uğraşmıyorum nişanlanacağız ve evleneceğiz hayatımız bu işlere bağlı bizim. Ayrıca İstediğim foruma da istediğim yorumu yazarım sizi alakadar etmez
bimühendisss, 5 yıl önce
hocam çok şükür hepimiz aklında başında insanlarız size tavsiyem forumun bu kısmıyla değil öğretmenlerin olduğu kısmıyla ilgilenmeniz bizi bukadar çok düşündüğünüz için teşekkürler

bimühendisss
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:14

ozaman şunu söyleyebilirim kendi ayağınıza sıkıyorsunuz yanlış bir yoldasınız yaptığınız yorumlar süreci destekleyici değil kesinlikle farkına varın istedim
gizemtrb, 5 yıl önce
Sizin için uğraşmıyorum nişanlanacağız ve evleneceğiz hayatımız bu işlere bağlı bizim. Ayrıca İstediğim foruma da istediğim yorumu yazarım sizi alakadar etmez

insmüh49
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:40

hocam kasımda iski genel kurulu var belediye meclisinde belki orada bir şey çıkar

Doğrudur, ama şahsen ben işin o kadar uzayacağını düşünmüyorum. 2020 Mayıs ayında, 2019 iski faaliyet raporu iski genel kurulunda(Istanbul Buyuksehir Belediye Meclisi) görüşülecek ve yil sonuna kadar ise baslayamazsak personelin işe başlatılması bu faaliyet raporuna giremez. Bundan dolayı çok uzamadan işe başlayacağımız fikrindeyim.

MeyraSü
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:43

Şimdi ne yapacaz karar verebildiniz mi?

powerofdark
Memur
27 Eylül 2019 21:45

Sözlünüzün adını soyadını söyleyin. Kazananlar belli zaten. O zaman inanalim dediğinize.

gizemtrb, 5 yıl önce

Field Engineer
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:50

Mayıs ayında değil mi? Eğer Kasım da ise şahsi fikrim süreç Kasım ayından önce tamamlanacaktır.

insmüh49, 5 yıl önce
hocam kasımda iski genel kurulu var belediye meclisinde belki orada bir şey çıkar

insmüh49
Aday Memur
27 Eylül 2019 21:56

yılda iki defa bence yapmamız gereken o zmna kadar ulaşabileceğimiz kadar her kesimden meclis üyelerine ulaşıp bu konuyu dile getirmelerini sağlamak

Mayıs ayında değil mi? Eğer Kasım da ise şahsi fikrim süreç Kasım ayından önce tamamlanacaktır.

gizemtrb
Aday Memur
27 Eylül 2019 22:16

İlker Burak Çavuş. Kendisi de inş müh wp grubundan yazıyor zaten
powerofdark, 5 yıl önce

Sözlünüzün adını soyadını söyleyin. Kazananlar belli zaten. O zaman inanalim dediğinize.

Toplam 3580 mesaj
«164165166167168169170171172173174175»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi