Editörler : F16 Gökçen
06 Temmuz 2010 22:20

Bölüm değiştirme(Tek başlık)

Bir açıköğretim fakültesi önlisans bölümünde okurken başka bir bölüme geçme ihtimali var mı?Esas soru şu ki aöf de okurken öss ygs lys neyse işte üniversite sınavıyla başka bir bölüme yerleşmek isteyen kişi ne yapmalı okumuş olduğu bölümden kaydını sildirmesi mümkün müdür?

beem
Şef
06 Temmuz 2010 22:39

aöf de 2 yıllıık bi bölümde okurken öss sınavıyla başka bi bölüme yerleşmek için nasıl bi yol izlenmeli?kayıt sildirmek mi gerekiyor yoksa sildirmeden de tercih yapmak mümkün mü?

okaaan
Kapalı
07 Temmuz 2010 00:25

Myo bitirip dikey geçişle 3.snıftan başlayıpaöf bitiren birisi yeniden 3.sınıftan başlayarak başka bir lisans bölümü daha bitirebilir mi?

akademik_insan
Genel Müdür
07 Temmuz 2010 09:42

evet bi bölüm daha biteribilrisn

okaaan
Kapalı
07 Temmuz 2010 19:04

Bilgi için sağol akademik_insan valla kardeşim artık sen ne desen inanır olduk..teşekkür ederim..

akademik_insan
Genel Müdür
07 Temmuz 2010 19:27

okan su ana kadar yazdıklarımda hiç yanılma veya abartı veya sallama bişy gordunmü ben görmedim sahsen :) saol

betu4401
Memur
08 Temmuz 2010 13:30

ARKDASLAR BEN İŞLETME OKUMAKTAYIM BASKA BÖLÜME GECEBİLİRMİYİM ÖRN SOSYAL HİZMETE GBİ SİMDİDEN YARDIMLARINIZ İİN TSK EDERİM.

akademik_insan
Genel Müdür
08 Temmuz 2010 15:36

direkt olarak geçemssin ama bu sene sınava girdiysen terçih yapp geçersin yada daha once bi üni bitidysen 2. üni olarak gecebilrsin tabi bu bölmden kaydını sildrmek kaydıyla

beem
Şef
08 Temmuz 2010 17:50

aöfde kayıtlıyken öss tercihlerinde bir açıköğretim bölümünü yazmasında bi sakınca yok yani kayıt olurken eski kayıt silinip yeni tercih ettiği yere yerleşmiş olacak. doğru mudur?

beem
Şef
12 Temmuz 2010 02:05

doğru mudur???

özlem s.
Aday Memur
04 Ağustos 2010 14:07

kamu yönetimi 1. sınıfı bitirdim,bölüm değiştirmek istiyorum.2. üni olarak okuyorum açık öğretimi,mümkün müdür işletme v.b. ne geçiş yapabilmem,mümkünse nasıl?

zafer5786
Aday Memur
28 Kasım 2010 16:47

arkadaşlar kardeşim açık öğretimde dış ticaret bölümüne kayıd oldu,sonradan bölüm değiştirmek istediysede kayıtlar bittiği için değiştiremedi?

şuan birinci sınıfta,bu sene derslerini verip,seneye sermaye piyasası veya bankacılık ve sigorta bölümünüe gitmek istiyor sizce bu mümkün yardımlarınızı bekliyorum,

saygılarımla

merhamet.
Aday Memur
16 Aralık 2010 01:22

şuanda kamu yönetimi 3 e geçtim henüz kaydımı yeniletmedim işletme bölümüne geçebilir miyim?

kizilelmaII
Kapalı
16 Aralık 2010 02:16

Degiştiremezsin kesinlikle.Kamu yönetimi kolay bir bölüm bana göre ..Hukuk agırlıklı..

merhamet.
Aday Memur
16 Aralık 2010 22:33

zorluğundan dolayı değiştirmek istemiyorum sadece laboratuvar teknisyeniyim aöfde işletme bölümü okumam lazımmış o yüzden kamu yönetimi bi işe yaramıyomuş.. bunu öğrenmek için sormuştum...

meryem-bugra
Aday Memur
31 Ocak 2011 16:02

yaa ben ilk yılım kamuyönetim sınavlara bile daha girmedim ama ben bölümümmü değiştirebilirmiyim acaba cevaplarsanız sevinirim mesela ikiyıllık bir bölüme geçebilirmiyim cevaplarsanız sevinirim

akademik_insan
Genel Müdür
31 Ocak 2011 22:45

değistrmssn en azından bu sene içn olmaz onümzdeki yıl sartlarına ğore değisteblrsin

meryem-bugra
Aday Memur
07 Şubat 2011 19:20

yaa ben kamuyönetim birinci sınıf öğrencisiyim ama ben bölüm değiştirmek istiyorum dört yıllık iken iki yıllık okumak istiyorum daha sınavlara bile girmedim ama sizce yapabilirmiyim bilgi verirseniz sevinirim..........

meryem-bugra
Aday Memur
07 Şubat 2011 19:35

lütfen okuyup geçmeyin cevap yazın bekliyorum....

derbay
Şef
07 Şubat 2011 21:02

konuyu biraz daha açrsan yardımcı olabilirim

alizahir34
Aday Memur
28 Şubat 2011 12:45

Merhabalar arkadaşlar, ben işletme 3. sınıf aöf öğrencisiyim. 2 yıl örgün eğitimden sonra 3. sınıf işletmeye geçiş yaptım. Şimdi memur oldum ve işletmeye kayıt yaptırdığıma pişmanım... Kamu yönetimine geçme ihtimalim var mı? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi