Editörler : "eskiyara"Pangaea
12 Haziran 2019 22:53

Okullar Kontenjan MEB'e açıldı

İl dışı kontenjanlar şu an kontenjan.meb de gözükmekte.

Riyaziyyat-Hendese
Aday Memur
12 Haziran 2019 23:25

Aa.. Nerde hocam.. Ben neden göremiyorum.. Açmadı ben de :-(

Trabzonn61
Aday Memur
12 Haziran 2019 23:29

kontenjan.meb'e kendi mebbis şifremizle giriş yapamıyoruz galiba.Bir kaç kere denedim ancak kabul etmiyor.Siz nereden bakıyorsunuz ya da mebbis şifrenizle nasıl girebiliyorsunuz.

berfin-meb
Müsteşar
12 Haziran 2019 23:45

Ancak idare görebiliyor..Okul şifresiyle..

Riyaziyyat-Hendese
Aday Memur
12 Haziran 2019 23:56

Ordan da baktım.. Göremedim. Tam olarak nerden baktınız.
berfin-meb, 5 yıl önce

Ancak idare görebiliyor..Okul şifresiyle..

berfin-meb
Müsteşar
13 Haziran 2019 00:02

Okul şifresini bilmediğim ve idareci olmadığım için bakamadım ve görmedim..

Bu soruyu, başlığı açan kişiye sormak lazım..

Riyaziyyat-Hendese, 5 yıl önce
Ordan da baktım.. Göremedim. Tam olarak nerden baktınız.

wtrey
Daire Başkanı
13 Haziran 2019 00:05

Verilen kontejyanlar kısmı tıklanacak

Riyaziyyat-Hendese
Aday Memur
13 Haziran 2019 00:06

Sorduk ama umarız cevap verir .. Gece gece heyecanlandık .. püfff..
berfin-meb, 5 yıl önce

Okul şifresini bilmediğim ve idareci olmadığım için bakamadım ve görmedim..

Bu soruyu, başlığı açan kişiye sormak lazım..

wonderlei
Memur
13 Haziran 2019 00:42

Kontenjan.meb kurum kontenjan modülü. Sadece okul müdür giriş yapabilir. Bizim okulda hem ortaokul hem ilkokul için il milli eğitimin verdiği kontenjanlar gözüküyor.
13 Haziran 2019 08:45

Konu başlığı yanlış anlaşılmalara neden oluyor;

Okullar Kontenjan MEB'e açılmadı, Kontenjan MEB'de 11.06.2019 tarihinde İl MEM'ler tarafından kuruma verilen kontenjanlar açıklandı...

Sisteme öğretmenler giremiyor zaten, girse de sadece kendi okuluna verilen kontenjanları görebilir. Öğretmen, iller arası yer değiştirmede kendi okulundaki kontenjanı ne yapsın!

Velocıraptor
Genel Müdür
13 Haziran 2019 10:32

arkadaş ajan sandı herhalde kendini. biraz daha bilgi edinmeden açmamak lazım her konuyu.

wonderlei
Memur
13 Haziran 2019 12:51

Eksik yazmış olabilirim. Kontenjan.meb in ne işe yaradığını, ne manaya geldiğini her öğretmenin bildiğini sanmam hata olmuş. Yalnız 2. kısımdaki yorumunuza katılmıyorum hocam. X bir okulu tercih etmek isteyen öğretmenimiz pekala o okul ile iletişim kurup bilgi alabilir.
ya umutlarda biterse, 5 yıl önce

Konu başlığı yanlış anlaşılmalara neden oluyor;

Okullar Kontenjan MEB'e açılmadı, Kontenjan MEB'de 11.06.2019 tarihinde İl MEM'ler tarafından kuruma verilen kontenjanlar açıklandı...

Sisteme öğretmenler giremiyor zaten, girse de sadece kendi okuluna verilen kontenjanları görebilir. Öğretmen, iller arası yer değiştirmede kendi okulundaki kontenjanı ne yapsın!

wonderlei
Memur
13 Haziran 2019 12:54

Yorum yazış şeklinizle nick altınızdaki ünvanı yakışık bulamadım. Hatta yaş olarak dahi uyuşmuyor. Ben başlık açana kadar il mem'lerin verdiği kontenjanlardan haberiniz olmadığına bahse girerim. Saygılar
Velocıraptor, 5 yıl önce

arkadaş ajan sandı herhalde kendini. biraz daha bilgi edinmeden açmamak lazım her konuyu.

Un1qU3
Genel Müdür
13 Haziran 2019 21:27

Lütfen kontenjan yazmayı öğrenin arkadaşlar artık sağda solda "kontenjan" veya "mağdur" gibi çok basit kelimeleri yazamayan öğretmen görmekten bıktım.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi