Editörler : crops35
«131415161718192021222324»

Oguzzz38
Kapalı
03 Eylül 2018 14:05

Bunda mülakat tarihi açıklanacak herhalde liste açıklanma olayı olmayacak evrakları alınan kişilerin zaten mülakat için uygun bulunduğu anlamı taşıyor.3 günlük evrak kontrol bunun için yapıldı bence.Evrakları alınan kişiler mülakata girer zaten evrakları uygun olmayan adayların evrakları kabul edilmemiş kontrol sırasında.Bu açıklanacak mülakat tarihi olacak direk liste felan yayınlanmaz gibi

enes çkr
Aday Memur
03 Eylül 2018 14:17

arkadaşlar ben bu alımla ilgili bilgi alışverişinde bulunmak, bırbırımızden ve gelişmelerden haberdar olmak için watsapp grubu kuruyorum. gruba katılmak isteyen arkadaşlar profılıme numaralarını mesaj atsınlar grubu oluşturalım.

Ervetor
Aday Memur
03 Eylül 2018 15:13

Benim bölüm cnc tornaya başvurdum olmaz dediler belki olur diye evraklarımı da vermediler yeni liste yayınlanacak dediler bekliyoruz işte belki bu kadar beklemenin sebebi de benim durumumda olanların yüzündendir torna cnc aynı bölüm sadece dal farklı dememe rağmen yazılan neyse o dediler kararı msb verecektir dediler
Oguzzz38, 6 yıl önce

Bunda mülakat tarihi açıklanacak herhalde liste açıklanma olayı olmayacak evrakları alınan kişilerin zaten mülakat için uygun bulunduğu anlamı taşıyor.3 günlük evrak kontrol bunun için yapıldı bence.Evrakları alınan kişiler mülakata girer zaten evrakları uygun olmayan adayların evrakları kabul edilmemiş kontrol sırasında.Bu açıklanacak mülakat tarihi olacak direk liste felan yayınlanmaz gibi

Oguzzz38
Kapalı
03 Eylül 2018 15:21

Bizde ise tam tersi evrakları kontrol ettiler ve yukarıdaki işçi adayına ait müracaat evrakları tamam olarak teslim alınmıştır diye kaşeli adımın ve mesleğimin adının yazılı olduğu bir kağıt verdiler bana kopyasını da dosyamın içine attılar ve mülakat tarihini bu siteden takip edeceksiniz diye söylediler son kararı msb verecek felan denmedi.

Oguzzz38
Kapalı
03 Eylül 2018 15:25

Çoğu yerde evrakları uygun olmayanlaralınmamış ama birde o var.benim tahminim msb eğer inceleseydi en başta evrak kontrolü yapmazdı kendi kontrol ederdi.3 günlük evrak kontrol ne için yapıldı ki o zaman.uzama sebebi yeni alım ilanı açtı msb o yüzden bekliyorlar.evrak kontrolünde özellikle dosyanıza bu kişi de alan dal uyumu uymuyor Tarzı not düşülmediyse sorun olmaz diye düşünüyorum.

Oguzzz38
Kapalı
03 Eylül 2018 15:42

msb 4500 kişiyi incelemez arkadaşlar hatta dosyanın oraya gittiğinden bile şüpheliyim.Komisyon inceleyip son kararı onlar verecek denmiş birisine de.komisyon dedikleri kurumun bu iş için mülakatına girecek kişilerdir.Evrakları alınan kişiler bence mülakata girecek yoksa yine diyorum çoğu yerde sırf bu bölüm değişimi yüzünden evraklar geri iade edilmiş.Her yerin kontrol etme şekli farklıdır ama msb evrak kontrol edecek olsa 3 günlük evrak kontrol süresi vermezdi ben böyle düşünüyorum

asln32
Aday Memur
03 Eylül 2018 17:46

Aynısı benim için de geçerli benim evrak şartlarında meslek lisesi metal işleri mezunu istiyordu benim mezun olduğum bölüm ise çıraklık okulu metal işleri bölümü kalfalık buna güvenerek bende belgelerimi teslim ettim belgelerimi kabul ettiler altinada not düştüler ama şöyle birşey vardı onların ise bir yıllık sigorta tecrübe geçmişi yoktu ben bu yüzden olur diye düşünüyorum arkadaşlar hepinize başarılar diliyorum

Oguzzz38, 6 yıl önce

msb 4500 kişiyi incelemez arkadaşlar hatta dosyanın oraya gittiğinden bile şüpheliyim.Komisyon inceleyip son kararı onlar verecek denmiş birisine de.komisyon dedikleri kurumun bu iş için mülakatına girecek kişilerdir.Evrakları alınan kişiler bence mülakata girecek yoksa yine diyorum çoğu yerde sırf bu bölüm değişimi yüzünden evraklar geri iade edilmiş.Her yerin kontrol etme şekli farklıdır ama msb evrak kontrol edecek olsa 3 günlük evrak kontrol süresi vermezdi ben böyle düşünüyorum

HunAtabey58
Aday Memur
03 Eylül 2018 20:21

S.a.

Hepsi sürekli görüştügüm arkadaşlarımın başvurdugu yerler ve torna cnc vs.bu kişiler

-gölcük tersanesi

-kocaeli tank bakım

-ankara ana bakım

-eskişehir hava ikmal

-ben kayseri 2.ana bakıma başvurmuş biri olalarak her müdürlük farklı proses uygulamış kimisi tecrübe şartı olmasına ragmen bakmamış bile ama beni 13.30dan 16.30 kadar cırmallattılar sırf meslek kodu muhabbetine 😒

kopcik123
Memur
03 Eylül 2018 22:35

bugün bir ara msb nin internet sitesine ulaşılamıyordu uzun süre siteye giriş yapamadım tam heyecan yaptım heralde açıklandı dedim ama yine hayal kırıklığını stresli bekleyişe devam edecez acaba daha ne kadar sürer bu bilemiyorum.

makina.com
Aday Memur
04 Eylül 2018 00:24

WhatsAp grubu kuralım beyler ordan her dk birbirimizi bilgilendirelim Enes numara atacaktm yalnız profiline girilmiyor

IRMAK26
Aday Memur
04 Eylül 2018 09:37

Bencede whatsap grubu kurulsun boylelikle gizliden okuyup cevap vermeyenler bilgisini paylasmayanlar forumdan faydalanamasın :D

04 Eylül 2018 09:53

Arkadaşlar msb nin sayfası açılmıyor.

IRMAK26, 6 yıl önce

Bencede whatsap grubu kurulsun boylelikle gizliden okuyup cevap vermeyenler bilgisini paylasmayanlar forumdan faydalanamasın :D

04 Eylül 2018 10:05

Watsap gurup varya

enes çkr
Aday Memur
04 Eylül 2018 10:17

arkadaşlar watsapp grubu kuruldu. girmek ısteyenler yukarıda lınk paylaştım ona tıklayarak gırebılırler veya bana mesaj atabılırler

IRMAK26, 6 yıl önce

enes çkr
Aday Memur
04 Eylül 2018 10:30

Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin: https://chat.whatsapp.com/8W5fsIaP6QMIyfWkUOnrMQ watsapp grubuna katilmak isteyen arkadaslar bu linke tiklayarak katilabilirsiniz

kopcik123
Memur
04 Eylül 2018 22:51

beyler [email protected] ye e posta atarak bilgi almaya çalışalım bari. telefonla ulaşılmıyor zaten

05 Eylül 2018 11:01

arkadaşlar ben msb santral den bir numara aldım.0312 402 61 00 yi arayın 3542 dahiliyi tuşlayıp arayalım.

enes çkr
Aday Memur
05 Eylül 2018 11:52

1 2 gun ıcınde mulakat tarıhlerı acıklanabılırmıs arkadaşlar bakalım bekleyıop gorecez

hsyn0133-5
Aday Memur
05 Eylül 2018 12:00

arkadaşlar ben niğde 7. ana bakım için başvurmuştum 2 gün önce aradım yeni belli oldu dediler torna için 29 eylül öğleden sonra dediler başvurduğunuz fabrikayı aramanızı tavsiye ederim msb nin sayfasında hala açıklama yok

05 Eylül 2018 13:05

Hadi hayırlı olsun kardeşim.Darısı bizim başımıza.

hsyn0133-5, 6 yıl önce

arkadaşlar ben niğde 7. ana bakım için başvurmuştum 2 gün önce aradım yeni belli oldu dediler torna için 29 eylül öğleden sonra dediler başvurduğunuz fabrikayı aramanızı tavsiye ederim msb nin sayfasında hala açıklama yok

Toplam 2644 mesaj
«131415161718192021222324»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi