Editörler : Pangaea
21 Nisan 2013 18:44

2014 kpss ye hazırlanan mimarlar

Merhaba arkadaşlar,mimarların bu tür başlıklarda zor bir araya getirilebileceğini gördüğümden şimdiden böyle bir başlıkta toplanalım ancak katılım sağlanır diye düşündüm.

Lütfen sadece okumakla yetinmeyin bir iki kelime de olsa bildiklerinizi,düşüncelerinizi yazın.Zaten kamuyu tercih etmemiz hep susup emeğimizin karşılığını alamamızdan kaynaklanmıyor mu?

Neyse umarım bu başlıkta birbirimize yardımcı olabiliriz.

Çalışmaya başlayan arkadaşlar var mı ya da kurumlar,koşulları,maaşları hakkında bilgisi olanlar bildiklerinizi yazar mısınız ve hangi kurumları yazmayı düşünüyorsunuz?

22 Nisan 2013 10:22

ben de katılayım şimdiden 2012 de heyecanım yüzünden 71 aldım malesef şehir tercihim de yok ama pek gelecek gibi görünmüyor neyse hayırlısı :) sen girmişmiydin sınava?

mon-archi
Aday Memur
22 Nisan 2013 22:29

2012 kpssye girdim ama hiç çalışmadan girdiğimden düşük puan aldım.Kamu hakkında hiç bilgimde yoktu hoş hala pek yok ama :) Ayrıca senin 71 le son tercihlerde kazanma ihtimalin var gibi eğer her yere giderim dersen.dediğin gibi inşallah hepimiz için hayırlısı olsun

2014 kpssye hazırlanarak girmek istiyorum ama hangi kurum ne iş yapar,ne kadar maaş alır net bilgim yok.Şimdi bide konu dağılımı değişti diyorlar ne kadar doğru bilmem.Yani her kafadan bi ses çıkıyor.

Kurumlar ve maaşları hakkında sen bişeyler biliyormusun yada kurumları arasak bize bilgi verirler mi acaba?

23 Nisan 2013 01:10

facebook da bi grup var bilgin var mı bilmiyorum ama atama bekleyen mimarlar orada toplandı puanlarını istedikleri yerleri bildikleri duydukları şeyleri paylaşıyorlar hala üye alıyorlarmı bilmiyorum ama yollıyayım sana mesajla linkini :) bu arada bütün maaşlar 3 aşağı 5 yukarı aynı sanırım eşit işe eşit ücret uygulamasıyla öyle oldu yine de oynama varsa ne kadardır bilmiyorum 2700 + ücretler sanırım çok da bilmiyorum son halini neyse gruba girersen orayı kurcalarsın :)

23 Nisan 2013 01:37

mühendislere yer varmı :)

a.l.e.l.a.d.e, 11 yıl önce

facebook da bi grup var bilgin var mı bilmiyorum ama atama bekleyen mimarlar orada toplandı puanlarını istedikleri yerleri bildikleri duydukları şeyleri paylaşıyorlar hala üye alıyorlarmı bilmiyorum ama yollıyayım sana mesajla linkini :) bu arada bütün maaşlar 3 aşağı 5 yukarı aynı sanırım eşit işe eşit ücret uygulamasıyla öyle oldu yine de oynama varsa ne kadardır bilmiyorum 2700 + ücretler sanırım çok da bilmiyorum son halini neyse gruba girersen orayı kurcalarsın :)

mon-archi
Aday Memur
23 Nisan 2013 13:39

Teşekkürler link için oraya da bakarım :) Senin özellikle istediğin bir kurum varmı?

şu an devlette çalışan mimarlar bize çalıştıkları kurumla ilgili bilgi verebilirlermi?

mimfa
Aday Memur
24 Haziran 2013 12:44

merhaba arkadaşlar bende kpss ye girmeyi düşünüyorum son sınava girmiştim ve puanım 69du ancak tercih yapmadım onun yerine özelde işe başladım birkaç aydırda çalışıyorum..ancak daha ilerisini düşündüğümde devlette çalışmanın daha iyi olacağını düşünüyorum bir bayan için..benim merak ettiğim bir şey var iller bankasında mimar olabilmek için neler gerekiyor bilen var mı?Şimdiden teşekkürler..ve bol şans

mmr1888
Aday Memur
27 Haziran 2013 00:38

grubun linkimi yazarmısınız

ibraim65
Aday Memur
22 Ekim 2013 09:38

arkadaslar bende özel sektörde çalısıyorum .bu sene ılk defa gırcem nasıl calısmam gerektıgını kac puan almamız gerektıgını bıraz anlatırsanız sevınırım ıyı gunler.

hbiter
Aday Memur
08 Temmuz 2014 14:26

evet arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun. sınavınız nasıl geçti?

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi