Editörler : Pangaea
26 Ağustos 2011 01:17

Sağlık raporu özel hastanelerden de alınabiliyormu? 1 günde alınırmı? Tecrübeli arkadaşlar??

Yarın gidip almayı düşünüyorum öyleyse...Malum bayram tatili girecek fln derken geç kalmıyalım

gokhannnnn
Şube Müdürü
26 Ağustos 2011 01:17

Tam teşekküllü her hastaneden alınır

26 Ağustos 2011 01:18

NE İÇİN ALACAKSIN HOCAM?

tamerts
Aday Memur
26 Ağustos 2011 01:20

Atandıktan sonra göreve başlarken sağlık raporu da isteniyor sanırım? Yanlışmıyım?

Özel hastaneler tam teşekküllüdür dimi:)

kardinalgs
Memur
26 Ağustos 2011 01:22

hocam rapor almana gerek yok boşuna masraf yapma mem de sana bi kağıt veriyolar ona imza atıyosun rapor o oluyo boşuna ıp masraf yapma

26 Ağustos 2011 01:22

YOK HOCAM İSTENMİYO GENELDE.KILAVUZDADA YAZMIYO.ATANDIĞIN İL MEMİ ARA Bİ SOR.BÜYÜK İHTİMAL İSTEMEZLER,BAŞVURURKEN BEYAN ETTİĞİMİZ İÇİN.

yLdRy
Şube Müdürü
26 Ağustos 2011 01:24

arkadaş direkt "sağlık raporu gerekiyor mu" diye sorup tepki almak yerine dolaylı yoldan sorup kurtarmış kendini. takdir ettim.

tamerts
Aday Memur
26 Ağustos 2011 01:25

Klavuzda okudum ama az önce tam teşekküllü hastane yazıyor..2 sene önce eşimin atamasında da istenmişti.. Kalktı mı bu yoksa? Ne güzel olur gerçekse :)

tamerts
Aday Memur
26 Ağustos 2011 01:27

Sorum gayet açık yldry, gerçekten özel hastaneden alınırmı ve 1 günde halledebilirmiyim bunu öğrenmek istedim,,herkesi ilgilendiren bir konu değilmi bu ne tepkisi :)

bigogübo
Şef
26 Ağustos 2011 01:28

rapor almana gerekyok sadece bi formu var doldurcaksın :)))

kardinalgs
Memur
26 Ağustos 2011 01:29

hocam her yıl yazar ama her yıl götürsen bile o kağıdı imzalatırlar o yüzden alma ama yinede sen ara bi mem i sor

only_younus
Daire Başkanı
26 Ağustos 2011 01:33

tam teşekkülü hasyaneden türkiye nin her yerinde görev yapabilir ibaresi olan heyet raporu alman gerekiyor.sanırım beş ayrı uzman hekimin imzası gerekiyordu.tüm devlet hastanelerinden alabilirsin.özel hastaneden almak istersen atandığın il milli eğitimi ara hangi özel hastanelerdenalabileceğini öğren.ben maraş ta almıştım.ban iki ayrı hastaneden alabileceğim belirtilmişti.hastane adını hatırlamıyorum.bir saat içinde raporumu almıştım.devlet hastanesine vereceğim ücretten daha aza gelmişti.

26 Ağustos 2011 01:36

Zahmete girdiğine değmez ya.İstemiyolar.

tulaaay
Memur
26 Ağustos 2011 01:40

Bizden geçen yıl istemediler.Artık sizin sözünüz senet.Siz sağlıklıyım diyorsanız no problem.hastaneden rapor neyin gerek yok yani :)

zeynep-emre
Aday Memur
26 Ağustos 2011 01:42

Benden de istemediler zaten almamıştım

bir teselli ver
Müsteşar Yardımcısı
26 Ağustos 2011 02:01

artık sağlık raporu istemiyorlar arkadaşlar. atandığınız zaman size sağlık durumunuzla ilgili bir form verecekler beyanname ile onu dolduracaksınız. eskiden yani 2 yıl öncesine kadar tam teşekküllü hastaneden her iklim ve koşulda öğretmenlik yapabilir tarzında bir kurul raporu isteniyordu (ben 2008 kasımda sözleşmeli atanırken almıştım ) ama şimdi kişinin beyanı yeterli tıpkı adli sicil kaydında olduğu gibi( 2010 da kadrolu atandım o zaman istemediler). ancak öğretmenlik yapmaya engel bir şüphe hasıl olursa örneğin tamamen körlük gibi.. o zaman meb hastaneye gönderiyor...

yani rapor falan almayın boş yere hem paranıza yazık. ( 2008 de 100 küsür lira vermiştim.) hem de zamanınıza..

tamerts
Aday Memur
27 Ağustos 2011 14:30

Çok teşekkür ederim sağolun

cizikturik
Memur
27 Ağustos 2011 14:33

ben geçen sene başlarkende aynı şeyler oldu. millet 250-300 tl verip rapor almış gelmiş.. biz sadece bir kağıda imza attım mebde sorunum yoktur diye. sapora gerek yok. istenmio

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi