Editörler : supporters.
«181920212223242526272829»

ziemlich
Memur
20 Ocak 2019 15:28

Şartları okursanız orada net ifadelerle cevabınızı bulabilirsiniz! Öğrencilerimize hiç okumuyorsunuz diyoruz ama örnekte olmuyoruz..... Armut piş ağzıma düş.

bsdr, 5 yıl önce

DANISMANLIGINI YAPTIGIM BIR TEZ (TEK DANISMANLI) ULUSLARARASI MAKALE (SCI-E DE INDEKSLENEN) OLDU, MAKALEDE DE YAZARLARDAN BIRIYIM. BU YAYINI PUANLAYABILIR MIYIM? HANGI KISIMDA VE NASIL?

vethekyusuf
Müsteşar
21 Ocak 2019 10:51

Asgari şarttan başvurum iptal edilmişti bende jürinin açıklamalarına karşı itiraz dilekçemi vermiştim.

yenidocadayi, 5 yıl önce

Hocam siz jüri kararına mı itiraz etmiştiniz?

21 Ocak 2019 11:41

Yanıtınız için teşekkür ederim hocam, ben de sonuca ilişkin itiraz dilekçemi vereceğim. Umarım olumlu değerlendirilir.

vethekyusuf, 5 yıl önce

Asgari şarttan başvurum iptal edilmişti bende jürinin açıklamalarına karşı itiraz dilekçemi vermiştim.

himen2000
Memur
21 Ocak 2019 12:02

Umarım bazı şeyleri düzeltirler. Önceden sözlüden insanlar kalıyorlardı; şimdi ise asgari şart diye uydurdukları yöntemden. En azından diğer jüri üyelerine de bakılmalı ve ÜAK'taki komisyon da bunları değerlendirmeli. Yoksa keyfi uygulamalarla herkes kalabilir. Ben bunu önleyeceklerini ve adaletli kararlar çıkacağını düşünüyorum.

Fthdoçent99, 5 yıl önce

Üst düzeydekiler ve hatta ÜAK bile adaletsiz jüri kararlarından çok rahatsızmış Düzeltilmesi için gayret sarfediliyormuş.

abdal06
Aday Memur
21 Ocak 2019 12:35

Asgari şartlara takılan arkadaşlar; asgari şart veren jüri sayısı kaç olursa olsun haklı olduğunuz yerde mücadeleyi bırakmayın herkes ferdi olarak mücadele yapmıyor aynı zamanda gelecek dönemler içinde aslında mücadele ediyoruz. Mahkemeyse mahkeme sonuna kadar haklı durumunuzu savunun lütfen. 2017 aralıkla 2018 nisan arasında kriter farkı olmadığını bilmeyen profesörler olduğunu unutmayın.

abdal06
Aday Memur
21 Ocak 2019 12:38

2017 aralıkla 2018 arasında kriter farkı olduğunu bilmeyen profesörler var

21 Ocak 2019 13:34

Aynen katılıyorum. Çalışmalarımın tümünü başvurduğum alanın anahtar kelimesini aynen karşılamasına rağmen, bu alandan doçentlik unvanı almamı uygun görmediklerini belirtmişler. Çalışmalarımın nitelik ve nicelik açısından uygun olduğunu, asgari şartları sağladığımı tümü belirtmiş ancak sonunda bu alanda başarısız sonucunu vermişler. Komisyona itiraz dilekçemi yazdım. Umarım adalet yerini bulur.

abdal06, 5 yıl önce

Asgari şartlara takılan arkadaşlar; asgari şart veren jüri sayısı kaç olursa olsun haklı olduğunuz yerde mücadeleyi bırakmayın herkes ferdi olarak mücadele yapmıyor aynı zamanda gelecek dönemler içinde aslında mücadele ediyoruz. Mahkemeyse mahkeme sonuna kadar haklı durumunuzu savunun lütfen. 2017 aralıkla 2018 nisan arasında kriter farkı olmadığını bilmeyen profesörler olduğunu unutmayın.

Akif97
Aday Memur
21 Ocak 2019 20:11

Evet sonuna kadar mücadele

bsdr
Aday Memur
22 Ocak 2019 20:54

Degerli ziemlich, sorma sebebim su idi: uak a sordugumda boyle bir yayini hic bir sekilde kullanamazsiniz yanitini aldim. Bir de sizin fikirlerinizi ogrenmek istedim. Paylasirsaniz sevinirim

ziemlich, 5 yıl önce

Şartları okursanız orada net ifadelerle cevabınızı bulabilirsiniz! Öğrencilerimize hiç okumuyorsunuz diyoruz ama örnekte olmuyoruz..... Armut piş ağzıma düş.

Akif97
Aday Memur
23 Ocak 2019 19:36

Itiraz dilekçesi ne red veya kabul resmi bir cevap gelmedi hâlâ bekliyorum hayırlısı

hopeless111
Kapalı
23 Ocak 2019 20:36

Hocam bana bugün yurtiçi kargo'dan mesaj geldi... Malum cevabı ödemeli göndermişler.

Akif97, 5 yıl önce

Itiraz dilekçesi ne red veya kabul resmi bir cevap gelmedi hâlâ bekliyorum hayırlısı

Akif97
Aday Memur
23 Ocak 2019 20:49

Olumsuz mu

hopeless111
Kapalı
24 Ocak 2019 14:36

Zzaten ÜAK'a telefonla ulaşmıştım ve olumsuz olduğunu öğrenmiştim. Kargo elime ulaşmadı, yarın öbür gün gelir. Malesef benimkisi olumsuz.

Akif97, 5 yıl önce

Olumsuz mu

Akif97
Aday Memur
24 Ocak 2019 17:12

Sizin naminiza üzgünüm ama hayat devam ediyor martta yeniden müracaat edersiniz. Benim haber hâlâ yok. Hayırlısı olsun.

hopeless111
Kapalı
24 Ocak 2019 21:38

Teşekkür ederim Hocam,

Siz de umarım olumlu yanıt alırsınız. Saygılar

Akif97, 5 yıl önce

Sizin naminiza üzgünüm ama hayat devam ediyor martta yeniden müracaat edersiniz. Benim haber hâlâ yok. Hayırlısı olsun.

nes2017
Aday Memur
27 Ocak 2019 20:59

sonucumun asgari şarttan dolayı sistemde iptal edilmiştir yazısı çıktığından beri 25 gün geçmesine rağmen hala elime tebligat gelmedi.. Bu normal mi?? Birde itiraz süresi tebligat elime geçtikten sonra mı 15 gün oluyor? Bu konuda bilgi verebilir misiniz? ne yapmalıyım?

biyoelektronik, 5 yıl önce

10-15 gün içinde elinize ulaşacaktır. Sadece asgari şart diyen jürilerin raporları gelecek. diğerlerin sonucunu bildirilmeyecek. geçmiş olsun.

28 Ocak 2019 12:56

Yoğunluk vb. durumlar oluşmuş olabilir. 10 gün daha beklemenizi öneririm. Yine gelmez ise bir şekilde UAK'ye ulaşmanız iyi olur.

nes2017, 5 yıl önce

sonucumun asgari şarttan dolayı sistemde iptal edilmiştir yazısı çıktığından beri 25 gün geçmesine rağmen hala elime tebligat gelmedi.. Bu normal mi?? Birde itiraz süresi tebligat elime geçtikten sonra mı 15 gün oluyor? Bu konuda bilgi verebilir misiniz? ne yapmalıyım?

Umut-N2017
Şef
28 Ocak 2019 16:44

Tekrar başvurularda jüri değişiyor mu? Jüri değişmezse, asgariye düşürdüğü şart sağlanmadığında tekrar asgari şarta düşer. Ancak değişirse belki geçer. Bu konuda birden fazla başvuru yapanlardan bilgi rica ediyorum.

Akif97, 5 yıl önce

alkim_alkim
Memur
28 Ocak 2019 19:15

yeni jüri oluşturuyorlar

Umut-N2017, 5 yıl önce

Tekrar başvurularda jüri değişiyor mu? Jüri değişmezse, asgariye düşürdüğü şart sağlanmadığında tekrar asgari şarta düşer. Ancak değişirse belki geçer. Bu konuda birden fazla başvuru yapanlardan bilgi rica ediyorum.

Umut-N2017
Şef
29 Ocak 2019 00:23

teşekkürler hocam. Bu durumda jüri asgari şarta düşürdüğünde, diğerleri itiraz etmemişse, yeni bir şey yapmadan başvurmak rasyonel olacaktır.

alkim_alkim, 5 yıl önce

yeni jüri oluşturuyorlar

Toplam 2687 mesaj
«181920212223242526272829»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi