Editörler : F16 Gökçen
«282930313233343536373839»
13 Ocak 2021 17:14

gidilemeyen kimsenin olmadığı yere çimde koşup yuvarlanacam panda gibi ya
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

nereee

HulyaaaDeniz
Müsteşar
13 Ocak 2021 17:44

:dd

güldürüyosun

Sevimli.Çilekop, 3 yıl önce
gidilemeyen kimsenin olmadığı yere çimde koşup yuvarlanacam panda gibi ya
13 Ocak 2021 18:12

çok mu az mi ?
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

:dd

güldürüyosun

13 Ocak 2021 18:17

gittiğim yerden size mektup yazarimki

HulyaaaDeniz
Müsteşar
13 Ocak 2021 18:27

çokk. olmaz öyle

13 Ocak 2021 19:30

çok kalayım madem . mektup atardınız ne güzel :)
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

çokk. olmaz öyle

14 Ocak 2021 09:36

aydilge açalım biraz da nazim . nazim paylaşıyorsun üyenin biri nötr dam kamburu mu diyor ? nazim diyorum şiir diyorum vakit varken gülüm adlı kitabı diyorum azıcık anlayış ya

HulyaaaDeniz
Müsteşar
14 Ocak 2021 09:46

hayatıma gönderme yapma :p

aydilge açalım biraz da nazim . nazim paylaşıyorsun üyenin biri nötr dam kamburu mu diyor ? nazim diyorum şiir diyorum vakit varken gülüm adlı kitabı diyorum azıcık anlayış ya
14 Ocak 2021 09:46

4500 adımla güne başlamak saçma da olsa ciğerlerim ickn mecburum görünen o 40 gündür komutanım eğitim vermek istemiyorum nefesim tıkanıyor demekten çok sıkıldım ama durum bu gerçekten . geçecek .. yoksa spordan nefret ederim yemek daha kolay az yoruyor . buqrada sevgili günlüğüm suyu artık bi karbonat eşliğinde içiyorum ingiLiz karbonati diyeyim sen anla günaydın lütfen baykus burada sen neredesin ?
14 Ocak 2021 09:48

hayatın a laf etmek haddimiz mi ya hasa tövbeler tövbesi. paris diyorum Voltaire rıhtımı diyorum . bana ettiği muamele ise Notr Damme kamburu vs oluyor tatlı olmadığınızı anladığınızda çileli bey gitmiş olabilir arkadamn az üzülür müsünüz
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

hayatıma gönderme yapma :p

HulyaaaDeniz
Müsteşar
14 Ocak 2021 09:51

tatlı ama hayat

çok sevilir

seviyorum da

gidemezsin demişmiydim

hayatın a laf etmek haddimiz mi ya hasa tövbeler tövbesi. paris diyorum Voltaire rıhtımı diyorum . bana ettiği muamele ise Notr Damme kamburu vs oluyor tatlı olmadığınızı anladığınızda çileli bey gitmiş olabilir arkadamn az üzülür müsünüz
14 Ocak 2021 10:00

emir kipi kullanmam riskli demiştin duneyin samimi olduğu gibi ama gıcık . ben öyle miyim değilim tatlıyım bence
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

tatlı ama hayat

çok sevilir

seviyorum da

gidemezsin demişmiydim

HulyaaaDeniz
Müsteşar
14 Ocak 2021 10:02

peki

sütlaç yiyelim sen kazandın

emir kipi kullanmam riskli demiştin duneyin samimi olduğu gibi ama gıcık . ben öyle miyim değilim tatlıyım bence
14 Ocak 2021 10:07

künefeci ye gidelim tepeustjnde biraz da katmer sonra 20000 adim koşalım ya pirinc yqsak .
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

peki

sütlaç yiyelim sen kazandın

HulyaaaDeniz
Müsteşar
14 Ocak 2021 10:08

tamam muhallebi yeriz

pirinçsiz :p

künefeci ye gidelim tepeustjnde biraz da katmer sonra 20000 adim koşalım ya pirinc yqsak .
14 Ocak 2021 10:13

anlatayım kafa yapımı faydasız soner . ben merdum giriz 39 yasında 1.86 boyun da saglıkta çalışan sevdiklerine dokunulduğunda dengesini kaybeden adamım ama sevdiklerimiz kendisine dokunulmasına izin veriyorsa uyarıp sanane lafını duyup giden adamım dokunmak zarar vermek . zararlısın haşeratsin . ama sen de senin gibi faydasız ayrık otları da aramızda ben artık sevdiklerimi özgür bıraktım sevdiğim değer verdiğim üyeler oldu maalesef . sevmek zaaftır bilir misin? arkadaşça dostça sevmeyi bilir misin sen sana pas vermeyen senle konuşmak istemeyen insanlara çamur atarsın kufredersjn ana bacı yası heeeeyi ifşa edersin beni kimse anlamaz sen bile arkadasım bana sönerle konuştum diye sitem edip hakaret ediyor artık kimseyi sevmek istemiyorum artık kimseyi istemiyorum ben merdum giriz yasi39 gereksiz biriyim her gördüğüm yerde seni engelledim pişman olmadım çünkü senden tiksiniyorum cell den iğreniyorum eyluldeniz sevmiyorum yaman görünce kusuyorum murdem a sinir oluyorum minerva ya gicigim beni kısırlarla başbaşayız bırakır misiniz ?
soneriimm, 4 yıl önce

napan la merdum senin kafa yapını öğrenmek anlayabilmek idrak edebilmek için yazıyorum bu başlığa

14 Ocak 2021 10:16

olmaz tulumba yiyek sonra cimde koşarız
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

tamam muhallebi yeriz

pirinçsiz :p

HulyaaaDeniz
Müsteşar
14 Ocak 2021 10:18

ben yuvarlansam olurmu

koşamıyorumda (:

olmaz tulumba yiyek sonra cimde koşarız
14 Ocak 2021 10:20

anneme dil uzatan küfreden uye gördüğünde sen merdum annesine küfreden değil misin dedin . onu da unutmadık kimse ses çıkarmadı niye çıkarsın ki guta edebiyat öğretmeni tezer özlü sevmeyen muhabathim değildir diyorum bana sin kaf kufur ediyor ayrıca ondan da tiksiniyorum . gitme vvvvakyi ramak kaldı hissediyorum
anlatayım kafa yapımı faydasız soner . ben merdum giriz 39 yasında 1.86 boyun da saglıkta çalışan sevdiklerine dokunulduğunda dengesini kaybeden adamım ama sevdiklerimiz kendisine dokunulmasına izin veriyorsa uyarıp sanane lafını duyup giden adamım dokunmak zarar vermek . zararlısın haşeratsin . ama sen de senin gibi faydasız ayrık otları da aramızda ben artık sevdiklerimi özgür bıraktım sevdiğim değer verdiğim üyeler oldu maalesef . sevmek zaaftır bilir misin? arkadaşça dostça sevmeyi bilir misin sen sana pas vermeyen senle konuşmak istemeyen insanlara çamur atarsın kufredersjn ana bacı yası heeeeyi ifşa edersin beni kimse anlamaz sen bile arkadasım bana sönerle konuştum diye sitem edip hakaret ediyor artık kimseyi sevmek istemiyorum artık kimseyi istemiyorum ben merdum giriz yasi39 gereksiz biriyim her gördüğüm yerde seni engelledim pişman olmadım çünkü senden tiksiniyorum cell den iğreniyorum eyluldeniz sevmiyorum yaman görünce kusuyorum murdem a sinir oluyorum minerva ya gicigim beni kısırlarla başbaşayız bırakır misiniz ?
14 Ocak 2021 10:21

koşacağız diyorum cebimizde adim sayar anlatabiliyor muyum ?
HulyaaaDeniz, 3 yıl önce

ben yuvarlansam olurmu

koşamıyorumda (:

Toplam 1408 mesaj
«282930313233343536373839»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi