Editörler : Lanet
05 Şubat 2007 15:04

Nüfus ve vatandaşlık işleri çalışanlarının bilgi paylaşım platformu..

esperanza_ist
Müsteşar Yardımcısı
05 Şubat 2007 16:00

hayırlı olsun başlığınız..

içişleri ek ödemesi için açtığım başlığa da destek vermenizi rica ediyorum..

içişlerini birlik beraberliğe davet ediyorum..

06 Şubat 2007 08:45

Eline sağlık osman kardeş. Böyle bir platformun kurulmasını bekliyorduk nüfus çalışanları olarak.Malüm derdimiz ve sıkıntımız çok. Özellekle özlük haklar konusundaki gelişmelerden haberi olan arkadaşlar bu gelişmeleri bu sitede bizlerle paylaşırsa çok sevinirim.Tüm nüfus çalışanlarına sabır ve sağlık diliyorum.

AĞASAR61
Şef
06 Şubat 2007 15:33

ARKADAŞLAR ÖNCE TANIŞALIM BEN TRABZON KÖPRÜBAŞINDAN DAN YAZIYORUM NÜFUS PERSONELİYİM SİZLERİNDE NERDE VE HANGİ İLÇEDE ÇALIŞTIĞINIZI YAZARSANIZ MEMNUN OLURUM. LÜTFEN HERKES KENDİNİ TANITSIN TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR

alidem61
Aday Memur
06 Şubat 2007 22:27

bütün nüfusculara istanbul kadıköyden selamlar sevgiler

bu kadar iş yoğunluğu arasında fedakar ve özveriyle çalışan meslektaşlarıma başarılar diliyorum. inşallah bu tazminat olayı gerçekleşir.desteğininizi eksik etmeyiniz.

dder
Aday Memur
06 Şubat 2007 23:51

Bitlis Güroymak İlçe Nüfus Müdürlüğünden tüm meslektaşlarıma selamlar..

AĞASAR61
Şef
07 Şubat 2007 10:12

KADIKÖY LÜ ARKADAŞIM ALİBEY BENİ TANIDINMI SESİN ÇIKMIYORDU NERELERDE İDİN HAYRATLIM SELAMLAR SEVGİLER KÖPRÜBAŞINDAN TÜM NÜFUS CU ARKADAŞLARA SELAMLAR SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR ÖZELLİKLE BÜYÜK ŞEHİRDEKİ NÜFUSCU ARKADAŞLARIMA ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN

alidem61
Aday Memur
07 Şubat 2007 16:06

bütün nüfusçu arkadaşlara kolay gelsin. bizim işimiz bitmez arkadaşlar. millet doğar evlenir boşanır ölür. işimiz hiç bitmezz....paralarıda başkaları alır.Allah yardımcımız olsun selamlar

AĞASAR61
Şef
08 Şubat 2007 09:29

SAYIN MEŞLEKTAŞLARIM İŞLERİNİZ ÇOK YOĞUN OLACAKKİ PEK KATILAN OLMUYOR GALİBA SİZLERE BİR SORU SORMAK İSTİYORUM 2007 YILINDA KPSS DEN NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDE MEMURİYETE BAŞLAYAN OLDUMU YANİ YENİ KADROLARA KPSS DEN ATAM YAPILACAĞI SÖYLENİYORDU GİREN OLDUMU BİLGİ VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN

esperanza_ist
Müsteşar Yardımcısı
08 Şubat 2007 12:47

ağasar ben kpss ile atandım 2 ay falan oldu..ama işe daha yeni başlıyoruz..

mesela istanbula yeleşen bir arkadaşım kaymakamlıkta başlıyor..

ben valilikte sanırım olcam..

istanbula eylül ayında yapılan kpss de 15 kişi alındı istanbula..

bu bilgileri verebilirim..

dder
Aday Memur
09 Şubat 2007 09:15

Günaydın

AĞASAR61
Şef
09 Şubat 2007 09:16

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR TEŞEKKÜRLER ESPARENZE. TÜM NÜFUS ÇALIŞANLARINA KOLAY GELSİN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN DİLİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR

pramit
Kapalı
10 Şubat 2007 16:36

ek ödeme verilecek mi?

veligüney
Aday Memur
11 Şubat 2007 01:31

güncel kalsın

veligüney
Aday Memur
11 Şubat 2007 12:55

güncel

AĞASAR61
Şef
12 Şubat 2007 08:28

GÜNAYDIN NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ PERSONALLERİ HEPİNİZE SAĞLIK SIHHAT DOLU GÜNLER DİLEĞİYLE İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.

dder
Aday Memur
12 Şubat 2007 14:59

Hayırlı çalışmalar.

onur altay
Şube Müdürü
12 Şubat 2007 21:57

selam arkadaşlar bende sizin gibi nüfus müdürlüğünde görev yapmaktayım.bu çilemiz nezaman sona erecek?sabah saat 8.00 akşam 18.00 bilgisayarın başında çakılı kalmak afedersiniz tuvalete gidecek zaman bile bulamıyorum inanın ağıztadıyala bir sigara bir çay hayal oldu.personel eksikliği ne zaman giderilecek sosyal haklarımızdan naber umarım bir yetkili bu siteye girerde yaramıza merhem olur artık gözlük kullanmak zorundayım gözlerim bilgisayardan bozuldu böyle bir çalışma temposu hiçbir kurumda olamaz demir parçası bile dayanmaz.saygılar.

dder
Aday Memur
14 Şubat 2007 14:00

Onur Arkadaşımıza aynen katılıyorum. Bizim dairede 3 tane geçici işci pozisiyonunda çalışan var ancak bunların imza yetkisinin olmadığını, ancak 657 sayılı devlet memurları kanununa bağlı memurların kayıt örneği, nüfus cüzdanı vb. gibi şeyler çıkartarak imzalayacğını İl Müdürlüğünden gelen yazıdan öğrendik. Konu hakkında bilgisi olan varsa bizleri aydınlatmasını bekliyoruz.

Kalın Sağlıcakla

1yıllıkmemur
Daire Başkanı
14 Şubat 2007 15:16

Arkadaşlar ben belediyede memurum..

Kurumlararası ile meleketimin nufus müdürlüğüne gecmeyi düşünüyordum ama okuduklarım beni tedirgin etti..

Kurumda maaşlar ortam nasıl?

akşam 5 te çıkmıyor musunuz yahu?

AĞASAR61
Şef
15 Şubat 2007 10:42

SAYIN 1 YILLIK MEMUR ARKADAŞIM BİZDE SİZDEN BİR FARKIMIZ YOK AKŞAM 5 ÇIKIYORUZ AMA YERİ GELDİMİDE 8 SAAT YERİNDEN KALKMAYAN ARKADAŞLARIMIZ OLUYOR YANİ SENİN ANLAYACAĞIN KALABALIK BİR İLÇE DE ÇALIŞIYORSAN İŞİN ZOR AMA KÜÇÜK BİR İLÇE İSE ÇOK RAHAT OLURSUN BELEDİYE DE MAAŞ LAR ARASIRA TAKILIR AMA BİZDE MAAŞINI HER AYIN ONBEŞİNDE TIKIR TIKIR ALIRSIN ZATEN BİZİM KURUMUN ÇOĞU BELEDİYEDEN GEÇME DİR.

Toplam 11138 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi