Editörler : F16 Gökçen
01 Aralık 2020 17:10

2021/1 staj başlatma sınavı ders çalışma önerileri
Merhaba arkadaşlar üstadlar 2021/1 smm staj başlatma sınavına gecemi gündüzüme katarak günde 7-8 saat ders çalışıyorum. Ders çalışmama rağmen hala yapamıyorum online eğitim alıyorum Fuat hocadan videoları izliyorum özetler çıkartıyorum sorulara geçiyorum çözemiyorum bir 20 soruluk bir testte 4-5 doğrum anca çıkıyor nasıl bir yol izlemeliyim başarılı olmak İçin yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Pololmak
Aday Memur
01 Aralık 2020 17:56

Hocam bende hazırlanıyorum hakkınız da hayırlısı.Hakkaten çok detay var bu sınavda özellikle sözel kısmı için daha çok.Benim tavsiyem yazarak çalışmanız.Başta çok yanlış çıkması normal ama zamanla düzeleceğine inanıyorum.

CEO123
Aday Memur
01 Aralık 2020 18:34

Hocam yazarak çalışıyorum ne görürsem yazıyorum ama hangi birisini yazacağız konuyu okuyorum sorulara geliyorum birşey yapamıyorum hangi Kaynakları kullanıyorsunuz online eğitim aldınız mı çalışma stratejiniz nedir ?
Pololmak, 3 yıl önce

Hocam bende hazırlanıyorum hakkınız da hayırlısı.Hakkaten çok detay var bu sınavda özellikle sözel kısmı için daha çok.Benim tavsiyem yazarak çalışmanız.Başta çok yanlış çıkması normal ama zamanla düzeleceğine inanıyorum.

Pololmak
Aday Memur
01 Aralık 2020 19:12

Bende daha önce sizin gibiydim hemen hemen.Konu çalışıyorum aradan zaman geçince unutuyordum.Ben deha ile Murat yayınlarıdan çalışıyorum.Maalesef unutmamak içinde bol tekrar gerekiyor.

CEO123
Aday Memur
01 Aralık 2020 19:32

Siz yazarak mı çalışıyorsunuz
Pololmak, 3 yıl önce

Bende daha önce sizin gibiydim hemen hemen.Konu çalışıyorum aradan zaman geçince unutuyordum.Ben deha ile Murat yayınlarıdan çalışıyorum.Maalesef unutmamak içinde bol tekrar gerekiyor.

Pololmak
Aday Memur
01 Aralık 2020 20:15

Genellikle yazarak çalışıyorum özellikle önemli yerleri.

muraticen
Aday Memur
11 Aralık 2020 17:34

Hocam Fuat hoca dan online ders almayı düşünüyorum da öneriniz felan var mı acaba ? Bir de önemli gördüğü konuları mi isliyor yoksa tüm konuyu bitiriyor mu, tşkler

Pololmak
Aday Memur
11 Aralık 2020 23:00

Online ders te fuat hocaya çoğu kişi iyi diyor.Ders anlatımı nasıl onu bilmiyorum.

muraticen, 3 yıl önce
Hocam Fuat hoca dan online ders almayı düşünüyorum da öneriniz felan var mı acaba ? Bir de önemli gördüğü konuları mi isliyor yoksa tüm konuyu bitiriyor mu, tşkler

muraticen
Aday Memur
13 Aralık 2020 14:19

İnşallah kazanırsınız, iyi çalışmalar
Pololmak, 3 yıl önce

Online ders te fuat hocaya çoğu kişi iyi diyor.Ders anlatımı nasıl onu bilmiyorum.

13 Aralık 2020 16:43

2021/1 tarihi henüz açıklanmamış, sizce ne zaman olur?

Pololmak
Aday Memur
13 Aralık 2020 20:15

İnşallah.Teşekkür ederim

muraticen, 3 yıl önce
İnşallah kazanırsınız, iyi çalışmalar

Pololmak
Aday Memur
13 Aralık 2020 20:16

Yakında açıklanır diye düşünüyorum

aleric, 3 yıl önce

2021/1 tarihi henüz açıklanmamış, sizce ne zaman olur?

Özge96
Kapalı
18 Aralık 2020 21:05

Acaba virüsten dolayı sınav takviminde bir değişiklik yapacaklar mı, hala açıklanmadı

Özge96
Kapalı
20 Aralık 2020 19:48

Arkadaşkar ekonomiye nasıl çalışıyorsuz? Çıkmış soruları bir türlü çözemiyorum. Acaba bıraksam mı bu dersi karar veremiyorum bir türlü

**sude**
Başbakan Müsteşarı
20 Aralık 2020 23:38

Pandemiden dolayı bir takvim oluşmadı maalesef. Bizler de onu bekliyoruz, herkes ona göre hareket edecek.

Özge96 alan konularına ağırlık verin. Ekonomi dersine çalışmak zorunda değilsiniz. Puanlamın en yüksek olduğu yerler alan kısmı.

Özge96
Kapalı
24 Aralık 2020 22:33

Arkadaşlar tesmer duyuru yayınlamış, sınav takvimi belirlenmemiş ancak ön başvuru yapılabileceği yazıyor. Bu durumda ücret yatırıp öyle mi ön başvuru yapmamız gerekiyor?

Pololmak
Aday Memur
25 Aralık 2020 00:12

Hocam sınav değilde geçen dönem sınavı kazananların stajlarını başlatmasıyla ilgili bir durum.Sınav için teos sistemine baktınız mı? Başvuru durumu gözükmüyor

Özge96, 3 yıl önce

Arkadaşlar tesmer duyuru yayınlamış, sınav takvimi belirlenmemiş ancak ön başvuru yapılabileceği yazıyor. Bu durumda ücret yatırıp öyle mi ön başvuru yapmamız gerekiyor?

Özge96
Kapalı
25 Aralık 2020 00:46

2. Maddede

Staja Giriş Sınavına katılmak üzere, dosya açtıracak adaylar, TEOS üzerinden ön başvuru sırasında istenilen evrakları sisteme yükledikten sonra ilgili TESMER Şubesi/Odalar tarafından belirlenerek duyurulacak tarihler arasında evraklarını teslim edeceklerdir. Sınav süresi devam eden adaylardan, tekrar sınava katılmak için başvuru yapacak olanların ise TEOS üzerinden başvuru yapmaları yeterli olacaktır.

Yazıyor. O yüzden dedim hocam. Ben mi yanlış anladım? İleriki zaman için mi söylemişler bunu

Pololmak
Aday Memur
25 Aralık 2020 01:29

Evet ileriki zaman için söylemişlerdir.Teos sisteminde bir başvuru şuan yok.

Özge96, 3 yıl önce

2. Maddede

Staja Giriş Sınavına katılmak üzere, dosya açtıracak adaylar, TEOS üzerinden ön başvuru sırasında istenilen evrakları sisteme yükledikten sonra ilgili TESMER Şubesi/Odalar tarafından belirlenerek duyurulacak tarihler arasında evraklarını teslim edeceklerdir. Sınav süresi devam eden adaylardan, tekrar sınava katılmak için başvuru yapacak olanların ise TEOS üzerinden başvuru yapmaları yeterli olacaktır.

Yazıyor. O yüzden dedim hocam. Ben mi yanlış anladım? İleriki zaman için mi söylemişler bunu

**sude**
Başbakan Müsteşarı
25 Aralık 2020 11:07

Teos'dan giriş yaptığınızda herhangi bir buton açılmadıysa, daha başvurular yapılamıyordur. Zaten sınav takvimi açıklanmadan başvuru butonu da aktif duruma gelmeyecektir.

Anladığım kadarıyla Ösym'nin takvimine göre bir yol izleyecekler, onun yayınlanmasını bekliyorlar.

Özge96, 3 yıl önce

2. Maddede

muraticen
Aday Memur
11 Ocak 2021 21:43

Acaba sınav ertelenir mi ?
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi