Editörler : swat3410E.Kayı Han

KOZAN-01
Şef
25 Şubat 2020 19:13

Yani netten gördüğün aslısız 2 yazı değil bizim yazdıklarımız teyit edip yalansa burda yalanlayabilirsin.
muharremkazak, 4 yıl önce
dostum, ben polis arkadaşlarım var onlarada sordum komiser arkadaşım var onada sordum, öyle bir şey yok taslak bile hazır dediler. inanma sen dediler, napayım bi git işine bakmı diyeyim, memurlar netten gördüğüm asılsız 2 yazı için.

aceyadem
Aday Memur
25 Şubat 2020 19:34

4652 sayili polis meslek yuksek ogrenim kanunu gercektir ve asılsız degildir. kanun degismez diye tabiki birsey yok degisebilir.2020 şubat ayi itibariyle yurulukte olan kanun budur gelecekte kanun degisirse alim tabiki olabilir buda idarenin takdiridir

muharremkazak
Aday Memur
25 Şubat 2020 19:50

evet doğru diyorsunuz, fakat ben pomem için konuştum konu dışı oldu bununda farkındayım kusura bakmayın. paem için konuşmuyorum.
KOZAN-01, 4 yıl önce
Kardeşim hangi taslak hazırmış onuda söyleseymiş madem. Yazdığımız şeyler kanun ve yönetmelik maddeleri öyle forumda alelade uydurduğumuz şeyler değil mevzuat gov dan yada Google kanun numarasını yazıp teyit edebilirsin. Madem amir olma hevesin var araştır o zaman bu yazdıklarımızı

muharremkazak
Aday Memur
25 Şubat 2020 19:51

asıl ben özür dilerim, konu dışına çıkarak, pomem hakkında yorum yaptım ben.
Moreski Kral, 4 yıl önce

Dostum özür dilerim biraz sert çıktım.

KOZAN-01
Şef
25 Şubat 2020 21:05

Ben paemden bahsediyorsun sanıyorum. Pomem diyorsan aynı fikirdeyim kpss sonrası Eylül Ekim gibi 27. Dönem gelecek yüksek ihtimal
evet doğru diyorsunuz, fakat ben pomem için konuştum konu dışı oldu bununda farkındayım kusura bakmayın. paem için konuşmuyorum.

KOZAN-01
Şef
25 Şubat 2020 21:11

Aynen öyle idarenin takdiriyle değişebilir ama teşkilatdaki amir açığının kapatıldığı düşünürsek başpolis olup yaşı tutmayıp daha sorma değişen kanunla yaş şartının kaldırılması ile komiserlik yolu açılan 3800 baş polis daha var yaza kadar onlar da sadece sözlü mülakatla komiser yardımcısı olacak bu durumda. Alımlar meslek içerinden olur ve sayı 1000 i geçmez diye düşünüyorum herkes için hayırlısı olur umarım
aceyadem, 4 yıl önce

4652 sayili polis meslek yuksek ogrenim kanunu gercektir ve asılsız degildir. kanun degismez diye tabiki birsey yok degisebilir.2020 şubat ayi itibariyle yurulukte olan kanun budur gelecekte kanun degisirse alim tabiki olabilir buda idarenin takdiridir

kars2015
Genel Müdür
25 Şubat 2020 22:56

Ne güzel meslektin ne ulaşılmaz bir rütbeydin komiser yrd şu an ne seviye ne kalite ne liyakat zaman gecsede emekli olsakda gitsek diyoruz

vitoscaletta
Şube Müdürü
26 Şubat 2020 00:59

Kpss öncesi bir alım gelmez mi kozan kardeşim? 22 ve 23. dönem kpss oncesi olmuştu

KOZAN-01, 4 yıl önce
Ben paemden bahsediyorsun sanıyorum. Pomem diyorsan aynı fikirdeyim kpss sonrası Eylül Ekim gibi 27. Dönem gelecek yüksek ihtimal

Eksisoz
Memur
26 Şubat 2020 01:34

olmaz kardeş olmaz bakan kpss puanıyla 2 alım yapmamaya çalışıyoruz dedi zaten zaman da yetmez. daha 26.dönem başlamayı bırak acıklanmadı bile.

vitoscaletta, 4 yıl önce

Kpss öncesi bir alım gelmez mi kozan kardeşim? 22 ve 23. dönem kpss oncesi olmuştu

KOZAN-01
Şef
26 Şubat 2020 10:13

Gelmez kardeşim açık kapatıldı. Zaten 25 ve 26. Dönem daha eğitime başlamadı eskisi gibi senede bir alım rutine biner artık. Kpss sonrasını bekleyin.
vitoscaletta, 4 yıl önce

muharremkazak
Aday Memur
26 Şubat 2020 13:03

Allah herkezin gönlüne göre versin gerçekten bu mesleği ben çok istiyorum eminimki benden daha çok isteyenlerde vardır, kimler hakediyorsa onlar olsun. 27 dönem pomem hazırlanıyorum bakalım inşallah bir sorun olmaz.
KOZAN-01, 4 yıl önce
Gelmez kardeşim açık kapatıldı. Zaten 25 ve 26. Dönem daha eğitime başlamadı eskisi gibi senede bir alım rutine biner artık. Kpss sonrasını bekleyin.

KOZAN-01
Şef
26 Şubat 2020 13:14

Amin kardeşim hakkında hayırlısı olsun. Madem çok istiyorsun iyi bir kpss puanın olsun spordan da 100 almaya bak çok az kişi spordan tam puan alabiliyor artık. Sen elinden gelenin En iyisini yap ki en azından vicdanın rahat olsun. Umarım hedefine ulaşırsın.
Allah herkezin gönlüne göre versin gerçekten bu mesleği ben çok istiyorum eminimki benden daha çok isteyenlerde vardır, kimler hakediyorsa onlar olsun. 27 dönem pomem hazırlanıyorum bakalım inşallah bir sorun olmaz.

vitoscaletta
Şube Müdürü
26 Şubat 2020 14:27

bu durumda eylül veya ekim gibi yeni ilan gelir mi dersin reis

KOZAN-01, 4 yıl önce

KOZAN-01
Şef
26 Şubat 2020 20:39

Aynen kardeşim senelik 10 bin civarı rutin ihtiyaç var 2021 senesinin ihtiyacı için bu senenin sonuna doğru 7-10 bin civarı alım olacaktır kesin net bir duyum değil tabi rutin alımlara göre konuşuyorum siz hazırlıklı olun kpss ye girin 70 üzeri bir puanı cebinize koyun. Pomem tarihinde alımın olmadığı yıl hiç olmadı her sene 1 kez alım oldu muhakak yanlış biliyorsam tabii
vitoscaletta, 4 yıl önce

bu durumda eylül veya ekim gibi yeni ilan gelir mi dersin reis

vitoscaletta
Şube Müdürü
28 Şubat 2020 00:36

bende öyle düşünüyorum birde bugünkü canlı yayında yeni alım ile ilgili bilgiler verilseydi iyi olacaktı ona göre hazırlanmış olurduk

KOZAN-01, 4 yıl önce
Aynen kardeşim senelik 10 bin civarı rutin ihtiyaç var 2021 senesinin ihtiyacı için bu senenin sonuna doğru 7-10 bin civarı alım olacaktır kesin net bir duyum değil tabi rutin alımlara göre konuşuyorum siz hazırlıklı olun kpss ye girin 70 üzeri bir puanı cebinize koyun. Pomem tarihinde alımın olmadığı yıl hiç olmadı her sene 1 kez alım oldu muhakak yanlış biliyorsam tabii

mehmetaslan34
Aday Memur
28 Şubat 2020 04:27

Bu sene alım olacağını sanmıyorum. Zaten yaptıkları açıklamada emniyet personeli fazlasıyla var diyorlar. üstüne üstlük 26. dönem başlamadı daha. en kötü Nisan'da başlasa bile 8 ay eğitim desen sene sonunu buluyor. okul boşalmadan alım olacağını sanmıyorum, üzmek istemezdim ama vaziyet bu
KOZAN-01, 4 yıl önce
Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi