Editörler : Pangaea
10 Ağustos 2017 13:49

Tübitak sage 2017 başvuru

Selam arkadaşlar.

Tübitak Sage ilanına başvuranlara sorayım, telefon açtım ulaşamadım da mülakatlar için sonuçlar ne zaman açıklanır bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler.

Argalad
Aday Memur
10 Ağustos 2017 13:50

http://ilan.memurlar.net/ilan/39227/tubitak-sage-personel-alim-ilani.html

Argalad
Aday Memur
10 Ağustos 2017 13:51

Argalad, 7 yıl önce

Argalad
Aday Memur
10 Ağustos 2017 18:52

Yok galiba başvuran, ilgilenen

Argalad
Aday Memur
11 Ağustos 2017 11:16

Hiç mi yok :/

11 Ağustos 2017 11:21

Yok.

11 Ağustos 2017 11:31

Mülakata ben de katılmıştım Tübitak Sage nin. 3 ay falan oldu hala açıklanmadı . Zaten çok geç açıklıyorlarmış bekliyorum ama ümitli değilim

Argalad
Aday Memur
11 Ağustos 2017 16:12

Teşekkürler cevap için.

Bekleyip göreceğiz anlaşılan.

muhendishanim0123, 7 yıl önce

Mülakata ben de katılmıştım Tübitak Sage nin. 3 ay falan oldu hala açıklanmadı . Zaten çok geç açıklıyorlarmış bekliyorum ama ümitli değilim

ıslay
Aday Memur
18 Ağustos 2017 12:25

bu 26 temmuzda sona eren başvuru için mi mülakat olayı?

Timur S
Aday Memur
18 Ağustos 2017 12:34

Benim şimdiye kadar girdiğim mülakatda 8 ay oldu açıklanmadı. Başka bölümün ki 3 ay oldu açıklanmadı. Tübitak çok uzun süre açıklamıyor.

Argalad
Aday Memur
18 Ağustos 2017 14:55

Evet onu sormuştum.

Az önce aradım sage'yi sordum bayramdan önce açıklayacaklarmış mülakata gireceklerin listesini.

Genel kanı doğru ne yazık ki, güvenlik soruşturması hususu çoo...ok uzun sürüyor.

ıslay, 7 yıl önce

bu 26 temmuzda sona eren başvuru için mi mülakat olayı?

Argalad
Aday Memur
18 Ağustos 2017 14:57

6 ay sonra açıklanan mülakat biliyorum ben de. Rutin öyle demek ki.

Timur S, 7 yıl önce

Benim şimdiye kadar girdiğim mülakatda 8 ay oldu açıklanmadı. Başka bölümün ki 3 ay oldu açıklanmadı. Tübitak çok uzun süre açıklamıyor.

ıslay
Aday Memur
18 Ağustos 2017 18:32

Bende idari personel için başvurmuştum pek umudum yok fakat :(

Argalad, 7 yıl önce

Evet onu sormuştum.

Az önce aradım sage'yi sordum bayramdan önce açıklayacaklarmış mülakata gireceklerin listesini.

Genel kanı doğru ne yazık ki, güvenlik soruşturması hususu çoo...ok uzun sürüyor.

Argalad
Aday Memur
18 Ağustos 2017 21:16

Çok belli olmuyor ne yapacakları umudunu koru bence :)

ıslay, 7 yıl önce

Bende idari personel için başvurmuştum pek umudum yok fakat :(

ıslay
Aday Memur
18 Ağustos 2017 21:42

Deneyeceğim. Bir de bu sagenin sitesinde hiçbir duyuru yok bu tür mülakat konuları hakkkında. Yani öncekiler ile ilgili de yok. Acaba oradan mı yayınlayacaklar listeyi. Ben bir yerde mail atıyorlar diye okumuştum.

Argalad, 7 yıl önce

Çok belli olmuyor ne yapacakları umudunu koru bence :)

Timur S
Aday Memur
18 Ağustos 2017 22:20

Tübitakın kendi sitesinde yayınlanır. Mülakata girsen bile 1 yıl sürer açıklanması heralde:)

ıslay, 7 yıl önce

Deneyeceğim. Bir de bu sagenin sitesinde hiçbir duyuru yok bu tür mülakat konuları hakkkında. Yani öncekiler ile ilgili de yok. Acaba oradan mı yayınlayacaklar listeyi. Ben bir yerde mail atıyorlar diye okumuştum.

18 Ağustos 2017 22:31

Tübitak :)

Nerdeyse bütün kadroları için ilana çıkıp. mülakatlar yapıp da bir türlü yerleştirme yapamayan kurum olarak tanımlıyorum kendisini :) önce mülakat bekledik bir ay kadar, 5 ay bitti 6. aya girdik. Merkeziden atandık Tübitak hala mülakat sonucu açıklayacak :)

Başvuracak arkadaşlara başarı kadar sabır diliyorum:)

ıslay
Aday Memur
18 Ağustos 2017 22:31

o zamana kadar da artık öğretmenlik yapmaya devam :)

Timur S, 7 yıl önce

Tübitakın kendi sitesinde yayınlanır. Mülakata girsen bile 1 yıl sürer açıklanması heralde:)

ıslay
Aday Memur
18 Ağustos 2017 22:33

Ciddi olamazsın! İnanamıyorum yaaaa ay zaten o kişi ben olamam hiç umut bağlamayayım haha

topal martı, 7 yıl önce

Tübitak :)

Nerdeyse bütün kadroları için ilana çıkıp. mülakatlar yapıp da bir türlü yerleştirme yapamayan kurum olarak tanımlıyorum kendisini :) önce mülakat bekledik bir ay kadar, 5 ay bitti 6. aya girdik. Merkeziden atandık Tübitak hala mülakat sonucu açıklayacak :)

Başvuracak arkadaşlara başarı kadar sabır diliyorum:)

18 Ağustos 2017 22:33

Ben mülakata yanlış hatırlamıyorsam 28 Mart ta girmiştim . Hala açıklanmadı. 5 bilgisayar muhendisi alınacakti. Mülakat bile yarım saat sürdü .

ıslay
Aday Memur
18 Ağustos 2017 22:35

bunlara bel bağlanmaz desene.

muhendishanim0123, 7 yıl önce

Ben mülakata yanlış hatırlamıyorsam 28 Mart ta girmiştim . Hala açıklanmadı. 5 bilgisayar muhendisi alınacakti. Mülakat bile yarım saat sürdü .

Toplam 75 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi