Editörler : swat3410E.Kayı Han
25 Ağustos 2017 08:28

Önlisans polis alımları başlıyor

Lisans mezunu bilmiş bilmiş konuşanlar vardı imkansız gibisinden göründüğü gibi herşey imkanlıdır. Lisanslılar üzülmesin herkesin kısmeti bellidir. Ben önlisans mezunuyum kpss 83 memurum zaten başvurmucam sevinmemin nedeni lise mezunu ve lisans mezunu alım yapılırken önlisans mezunlarına 2 yıl eğitim almasına rağmen işine geliyorsa lise mezunlarının başvurduğu pmyo başvur deniliyordu bu eşitsizlik ortadan kalkmış oldu .Vatana millete hayırlı olsun.

memurtr
Kapalı
25 Ağustos 2017 08:43

Çok uğraştık kardeşim başardık şükür..

Maral00
Aday Memur
25 Ağustos 2017 10:42

Ne oldu şu hani atıp tutanlar dilleri boğazlarına kaçtı sanırım

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:05

Birde şöyle düşün hani sen şimdi tek tek yazıp artistlik yapıyorsun ya sadece düşünm yetini geliştirmen için söylüyorum bunu.

Ya bu yüzd yirmi pomem pöh içinse hani geçen sefer lise mezununu falan aldıkları gibi sadece lisans ön lisans olsun diye düşünüp ya sadece pöh için alırlarsa ;) ya pomeme almazlarsa o zaman senin dilin tam olarak hangi uzuvsal bölgende kalacak?

Sadece bir düşün.

Maral00, 7 yıl önce

Ne oldu şu hani atıp tutanlar dilleri boğazlarına kaçtı sanırım

Maral00
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:16

Laf konuştu bal kabağı

Muton
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:18

İnsiyatif akademide akademi istediği branşda alımı yapabilicek

GüneşSarı
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:21

Cık cık cık ne kadar ayıp koskoca hacettepeliye yakıştı mı böyle küfürler

Önlisansla polislerin kalitesinin azalacağını düşünenler senin hacettepenin kalitesini düşürdüğünün farkında değiller galiba

ayşe sanem, 7 yıl önce

Birde şöyle düşün hani sen şimdi tek tek yazıp artistlik yapıyorsun ya sadece düşünm yetini geliştirmen için söylüyorum bunu.

Ya bu yüzd yirmi pomem pöh içinse hani geçen sefer lise mezununu falan aldıkları gibi sadece lisans ön lisans olsun diye düşünüp ya sadece pöh için alırlarsa ;) ya pomeme almazlarsa o zaman senin dilin tam olarak hangi uzuvsal bölgende kalacak?

Sadece bir düşün.

whisqy18
Şef
25 Ağustos 2017 11:22

Pomem için diyor pöh pomem için demiyor buradan bu sonucu çıkardıysanız sizi ilk okul mezunu olarak muhataba alcam bundan sonra.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Sadece bir düşün.

Maral00
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:24

Hahahaha aynen

whisqy18, 7 yıl önce

Pomem için diyor pöh pomem için demiyor buradan bu sonucu çıkardıysanız sizi ilk okul mezunu olarak muhataba alcam bundan sonra.

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:24

Bi yazdığım küfürü gösterir misin bana?

GüneşSarı, 7 yıl önce

Cık cık cık ne kadar ayıp koskoca hacettepeliye yakıştı mı böyle küfürler

Önlisansla polislerin kalitesinin azalacağını düşünenler senin hacettepenin kalitesini düşürdüğünün farkında değiller galiba

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:25

Gerçekten açıklama istemiyorum muhtemelen anlamayacaksınız ama pöh pomem kapsamında alındı geçen ilanı okuyabilirsiniz istiyorsanız.

whisqy18, 7 yıl önce

GüneşSarı
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:29

Ya dilin kaşınıyorsa özelden konuşalım milleti rahatsız etme ne kadar severmişsin mahalle karısı gibi konuşmayı 1 yıldır her konuya mesaj atıp herkesle tartışır mı bi insan

ayşe sanem, 7 yıl önce

Bi yazdığım küfürü gösterir misin bana?

whisqy18
Şef
25 Ağustos 2017 11:37

Kendin diyorsun pöh pomeme dahil yanı pöh pomem ayrılmıyor normal polis ile pöh pomem olarak alım yapıllıyor bu kapsamda önlisans hem pöh hem normal polis olabilecek.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Gerçekten açıklama istemiyorum muhtemelen anlamayacaksınız ama pöh pomem kapsamında alındı geçen ilanı okuyabilirsiniz istiyorsanız.

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:43

Ben gayet düzgün bir şekilde açıklama yapıyorum bak şuanda millete laf atan sensin. Mahalle karılığı yapan (ki mahalle kadınlarında ben hiçbir eksik taraf göremiyorum eminim sen dahil hepimizin annesi de hepimizde mahallede büyümüşüzdür) ama benzetmek istiyorsan argo olarak eyvallah sıkıntı değil okuyanlar kimin yaptığını anlıyorlardır diye düşünüyorum. Özelden ne yazmak isterdin küfür mü edeceksin? Ben yularda yaptığım yorumda yanlış bir şey göremiyorum. Sanada sordum küfür ettiğimi söyledin tam olarak nerde küfür var o cümlelerde göster diyorum özele gel diyorsun. Yani öncelikle eğitim şart okumak ve anlamak önemli. Kaldı ki ben sizin gerçekten iyiliğiniz için söyledim şimdi millete laf atıyorsunuz eğer benim söylediğim gibi çıkarsa üzülmeyin kafalı yutmayın diye söylüyorum.

GüneşSarı, 7 yıl önce

Ya dilin kaşınıyorsa özelden konuşalım milleti rahatsız etme ne kadar severmişsin mahalle karısı gibi konuşmayı 1 yıldır her konuya mesaj atıp herkesle tartışır mı bi insan

PGDI6
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:44

Buyuk ihtimal on lisanslari PÖH'te kullanacaklar Ayse Sanem. Pomemi ayni sekil devam ettirecekler tahminim. Zaten 32.000 kadro bariz sekilde bagiriyor. 10000 pomem, 10000 pomem, 5000 poh + 1000 on lisans poh, 5000 poh + 1000 on lisans poh. Veya su pohleri bi kerede de alabilirler.

ayşe sanem, 7 yıl önce

Sadece bir düşün.

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:46

Tekrar anlatayım pomem pöh farklı pomem farklıdır. En son pomem pöh alımında lise mezunu dahil sadece erkek alımı yapıldı. Ama normal pomem erkek bayan sadece lisans mezunu alınıyor ya diyorum ki ya benim söylediğim gibiyse çıkartılan kanunda böyle bir ayrım henüz yok. Daha önceki alımda lise mezunu dahil böyle bir özel harekat alımı yapıldığı İçin diyorum ki devlet ön lisans lisans pöh alımı için bunu yapmış olabilir. Bu söylediğimin neresi yanlış? Bak bu olabilir diyorum. Böyle olacak demiyorum.

whisqy18, 7 yıl önce

Kendin diyorsun pöh pomeme dahil yanı pöh pomem ayrılmıyor normal polis ile pöh pomem olarak alım yapıllıyor bu kapsamda önlisans hem pöh hem normal polis olabilecek.

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:48

İşte anlayan bir insan kardeşim bende aynı şeyi söylüyorum zaten. Yanlış, küfür, hakaret var mı burada? Aynısını söylüyorum tamamen yazdıklarına katılıyorum.

PGDI6, 7 yıl önce

Buyuk ihtimal on lisanslari PÖH'te kullanacaklar Ayse Sanem. Pomemi ayni sekil devam ettirecekler tahminim. Zaten 32.000 kadro bariz sekilde bagiriyor. 10000 pomem, 10000 pomem, 5000 poh + 1000 on lisans poh, 5000 poh + 1000 on lisans poh. Veya su pohleri bi kerede de alabilirler.

PGDI6
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:51

:) Hatta mesajimi duzeltiyom. 10000 pomem, 10000 pomem, 2000 paem, geri kalan 12000'lik kontenjan ile de lisana mezunu poh, on lisans mezunu poh ve de bekci alimi olur.

ayşe sanem, 7 yıl önce

İşte anlayan bir insan kardeşim bende aynı şeyi söylüyorum zaten. Yanlış, küfür, hakaret var mı burada? Aynısını söylüyorum tamamen yazdıklarına katılıyorum.

h36541
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:52

Don lastiği gibisin ayşe her yerden çıkıyorsun

ayşe sanem, 7 yıl önce

Sadece bir düşün.

ayşe sanem
Şube Müdürü
25 Ağustos 2017 11:53

Seviyen yerlerde gerçekten mide bulandırıcısın.

h36541, 7 yıl önce

Don lastiği gibisin ayşe her yerden çıkıyorsun

h36541
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:54

Herkes ektiğini biçer sana böyle birşey kullandıysam suç benim değil senin herşeye zıplıyosun çekirge gibi

ayşe sanem, 7 yıl önce

Seviyen yerlerde gerçekten mide bulandırıcısın.

Toplam 101 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi