Editörler : Pangaea

ultramühendis
Yasaklı
20 Ekim 2020 11:00

Neden hakaret ediyorsun ki kardeşim? Senin kitapçığın farklı olmayabilir ama bizimkini görmedin sonuçta...

eemsoru, 3 yıl önce
Sonuçlar açıklanacak hala sanki diyo :D siz kafayı yemişsiniz

inotterword
Kapalı
20 Ekim 2020 11:00

Az önceki mesajımı silemedim nedense. Kopyala yapıştır yaparak hızlı mesaj olarak göndermeye çalıştım ama yarım gitti.

020 KPSS GK GY'de coğrafyada merkezi bir şehirden çıkan oklarla farklı şehirleri gösteren bir harita hatırlıyorum. Eğer o soru yerel saat sorusu idi ise, bende kesinlikle harita vardı.

ultramühendis
Yasaklı
20 Ekim 2020 11:02

Bu durumda sorunun iptal edilmesi olası görünüyor.

inotterword, 3 yıl önce

Az önceki mesajımı silemedim nedense. Kopyala yapıştır yaparak hızlı mesaj olarak göndermeye çalıştım ama yarım gitti.

020 KPSS GK GY'de coğrafyada merkezi bir şehirden çıkan oklarla farklı şehirleri gösteren bir harita hatırlıyorum. Eğer o soru yerel saat sorusu idi ise, bende kesinlikle harita vardı.

eemsoru
Aday Memur
20 Ekim 2020 11:03

Kendiniz bile sanki diyorsunuz. Siz yanlış hatırladınız (yaptınız)diye soru iptal edilmez merak etmeyin.
ultramühendis, 3 yıl önce

Neden hakaret ediyorsun ki kardeşim? Senin kitapçığın farklı olmayabilir ama bizimkini görmedin sonuçta...

inotterword
Kapalı
20 Ekim 2020 11:05

Bana da öyle geliyor ama umarım olmaz çünkü doğru yaptım

Bu durumda sorunun iptal edilmesi olası görünüyor.

ultramühendis
Yasaklı
20 Ekim 2020 11:05

Ben %100 emin değilim ama %100 emin olan birçok arkadaş var. Bu kadar kişi yalan söylemiyor herhalde...

eemsoru, 3 yıl önce
Kendiniz bile sanki diyorsunuz. Siz yanlış hatırladınız (yaptınız)diye soru iptal edilmez merak etmeyin.

eemsoru
Aday Memur
20 Ekim 2020 11:06

Bu kadar kişi yalan söylüyor üzgünüm :D

Ben %100 emin değilim ama %100 emin olan birçok arkadaş var. Bu kadar kişi yalan söylemiyor herhalde...

ultramühendis
Yasaklı
20 Ekim 2020 11:11

Nasıl bu kadar eminsiniz? Gidip herkesin tek tek kitapçıklarına mı baktınız?

eemsoru, 3 yıl önce
Bu kadar kişi yalan söylüyor üzgünüm :D

babacanvolkan
Aday Memur
20 Ekim 2020 11:14

Arkadaşlar şunlara cevap yazarak prim vermeyin. Boşverin konuşur konuşut susarlar. Çok iddialı ise bakar kitapçığına görür hata var mı yok mu.

sdsss
Daire Başkanı
20 Ekim 2020 11:14

Kitapçık kontrole gidiyorum diyenlerin sesi çıkmıyor forumda ve diğer platformlarda sizde görüyorsunuz.

Nasıl bu kadar eminsiniz? Gidip herkesin tek tek kitapçıklarına mı baktınız?

potentialaimofficer
Aday Memur
20 Ekim 2020 11:15

hala ısrarla buradalar ay çıldıracağım :D

babacanvolkan
Aday Memur
20 Ekim 2020 11:17

Sindiremiyorlar yakın zamanda karşılaşacakları tabloyu görmeyi :D
potentialaimofficer, 3 yıl önce

hala ısrarla buradalar ay çıldıracağım :D

ultramühendis
Yasaklı
20 Ekim 2020 11:18

İyi de sonuçlar açıklanmadan kitapçık kontrolü yaptırmıyorlar ki. Bu tür iddialar danışıklı dövüşten başka bir şey değil. Önümüzdeki 2-3 hafta her şey belli olur...

sdsss, 3 yıl önce

Kitapçık kontrole gidiyorum diyenlerin sesi çıkmıyor forumda ve diğer platformlarda sizde görüyorsunuz.

damarx
Memur
20 Ekim 2020 11:26

Aslinda sorun ne biliyor musunuz arkadaşlar.kaynak kitaplarda bu şekil haritali saat sorulari vardi .hatta yanilmiyorsam pegemin bir denemesinde de haritali bir saat sorusu vardi.sinav esnasinda da saat sorusunu cozerken cogumuz kafamizda imgeleme olarak harita dusunuruz.sorular geç verildigi icin de bu yanilgi daha da artti.yoksa harita falan yoktu.harita oldugunu soyleyen arkadaslara da kizmayin o yuzden.

ultramühendis
Yasaklı
20 Ekim 2020 11:34

Sizin kitapçığınızda olmayabilir ama herkesin kitapçığını tek tek incelemiş gibi konuşmayın lütfen

damarx, 3 yıl önce

Aslinda sorun ne biliyor musunuz arkadaşlar.kaynak kitaplarda bu şekil haritali saat sorulari vardi .hatta yanilmiyorsam pegemin bir denemesinde de haritali bir saat sorusu vardi.sinav esnasinda da saat sorusunu cozerken cogumuz kafamizda imgeleme olarak harita dusunuruz.sorular geç verildigi icin de bu yanilgi daha da artti.yoksa harita falan yoktu.harita oldugunu soyleyen arkadaslara da kizmayin o yuzden.

damarx
Memur
20 Ekim 2020 11:35

Sonuçlar açiklaninca itirazinizi yapin.ama lutfen sonucunuzi buraya durustce yaziniz

Sizin kitapçığınızda olmayabilir ama herkesin kitapçığını tek tek incelemiş gibi konuşmayın lütfen

xwzer
Yasaklı
20 Ekim 2020 11:48

Olmaz o zaman farkli bir nick açıp eski nickine muhalefet yapacak.
damarx, 3 yıl önce

Sonuçlar açiklaninca itirazinizi yapin.ama lutfen sonucunuzi buraya durustce yaziniz

fleabag
Yasaklı
22 Ekim 2020 23:43

Neee harita mı vardı cidden adfsadsadfs

müsmühendis
Yasaklı
03 Aralık 2020 18:35

Başlığı açan arkadaş yemin ettiği için çarpıldı herhalde :D

müsmühendis
Yasaklı
03 Aralık 2020 18:37

Peki ya adından emin misin puhahahahaha

Portuga34, 4 yıl önce

Kasıtlı veya kasıtsız bilinmez ama kitapçıklarda basım hatalarından ziyade farklılıklar olduğu apaçık ortada.

Ösym örnek kitapçığı yayınladığı ilk gün şaşırmıştım. O soruda harita olduğuna adım kadar eminim.

Toplam 102 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi