Editörler : E.Kayı Han
04 Şubat 2020 13:57

Adalet Bakanlığı sözleşmeli personele 2020 yılında kadro gelir mi

Bu ankete 7 günde, 66 kişi oy kullandı ve 11/02/2020 13:57 tarihinde sona erdi.

04 Şubat 2020 14:04

hgelmez

trabzonlu6134
Aday Memur
04 Şubat 2020 14:16

gelmez

Trafficfx
Aday Memur
04 Şubat 2020 14:41

2023 secimlerinde gelir

sultansimsek
Aday Memur
04 Şubat 2020 15:02

Gelmez secimlere yakın belki.

hayatixxx
Kapalı
04 Şubat 2020 18:35

seçimlere de çok güvenmeyin, kaç seçim geçti kadro alamayanlar var

gursu.06
Memur
04 Şubat 2020 22:46

Mevcut hükümet varken gelmez değişirse gelir veya kaybetme korkusu olursa yine verirler dünyada bizden başka sözleşmeli ikm varmı dünyada Türkiye ilklerin ülkesi

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
06 Şubat 2020 14:02

Mevcut sendikalarla gelmez.

mavigokyuzu794
Aday Memur
16 Şubat 2020 16:34

Ümidi kestim ben.

GençKatip47
Aday Memur
16 Şubat 2020 17:11

Adalet bakanımız oluşan mağdureyetlerin farkında adalet bakanı istiyor gibi kadro gelsinde hayırlısı

ibrahim3838
Kapalı
16 Şubat 2020 23:38

bakan gelcek dedi bizzat sorduk büyük ihtimal seçim öncesi gelir

Muhammed4141
Daire Başkanı
17 Şubat 2020 21:37

Ibrahim kardes ne zaman dedi yakinlardami maliye ret verdi falan diyorlar sonra adalet bakani cb ile gorecerek 3 +1 i adalet bakanliginada getirmek icin konusacagi soylentisi vardi b ile konustumi ki

Serdar.gök
Aday Memur
17 Şubat 2020 22:19

Bizi 3+1 sistemine razı ettiler oda gelirse tabi yokmu bir babayiğit iktidara gelirsek direk kadro vericez diyen en son MHP seçim vaadi olarak 4b ye kadro demişti onlarında işi görülene kadar demek ki

CBS
Kapalı
18 Şubat 2020 00:08

Sözleşmeli kardeslerimizin kadro beklentisini destekliyorum. Onun sözleşme ile alttan alttan tehdit edilmesi benimde canımı çok sıkıyor.

mavigokyuzu794
Aday Memur
14 Haziran 2020 09:43

Şimdiye kadar bu iktidarı desteklemiş ve halen de destekleyen biri olarak hükümete en yakıştıramadığım konu sözleşmeli personel konusudur. Ya bütün memurları sözleşmeli yapsınlar, ya da hepsini kadrolu. İşin bir de kul hakkı boyutu var. Sözleşmeli olduğundan dolayı mobinge tehdite maruz kalanlar, hatta yaptığı işten çok mobingden dolayı strese, bunalıma giren insanların hakkının hesabını vermek çok zor olacak.

kejman29
Memur
14 Haziran 2020 09:54

Ceza infaz kurumu personellerini cezaevinde bırak. Özgürlüklerini kısıtla. Ailesinden 45 gün kopar. Ama kadro verme maaşını düşük ver. Yükselmesine izin verme. Kurum içinde sen sözleşmelisin hop dur bakalım gibisinden muhabbetlere maruz bırak ama işin düşünce gel kardeşim 45 gün içerdesin. Aslansın sen kaplansın sen. İnfaz koruma memuruyum, sözleşmeliyim. İnsan üzülüyor. Değer görmek istiyor. İnşallah bir reform yapılır bu düzen bu sistem bütünü ile değişir. Yoksa bir insan olarak geleceğimizi parlak görmüyorum. İdareciler önce iyi bir insan olmalı empati yaparak hareket etmelidir. Umarım herşey güzel olur.

xalym
Memur
16 Haziran 2020 09:35

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav tarihini 5 Eylül olarak açıkladı. Birlikte görev yaptığımız mesai arkadaşlarımız tatlı bir telaş içinde sınava hazırlık kitabı satın alıyor. Online ders sitelerine üye oluyorlar. GYS ile ilgili dökümanlar ediniyorlar. Bunlar güzel şeyler. Umarım hayırlı olur her biri için.

Ama bütün bu olan bitenlere biz sözleşmeli personel "kedinin ciğere baktığı gibi" bakmaktan başka bir şey yapamıyoruz.

Yazıktır!

Ayıptır!

Günahtır!

Süre şartı uyupta normal şartlarda sınava girme hakkı olacak sözleşmeli arkadaşlarım!

Hepinizin GYS ye girmek için başvuruda bulunmasını istiyor ve tavsiye ediyorum.

Komisyon haliyle reddedecek. Ederse etsin.

Bizim mağduriyetimizin belgesi olacak o karar. Ne olacak öyle olunca demeyin. Farkındalığın nereden başlayacağını kimse bilemez. Derdimize nereden şifa geleceğini bilemeyiz. Tepki tepkidir.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi