Editörler : Pangaea

mertdgn
Aday Memur
17 Nisan 2018 18:50

matsız 80 net yapıyorm ama matı nasıl yapıcam bilmiyorum konuyu ogrenıyorum o konu ıle ılgılı soru cozmeye kalkıyorum tııanıyorum sankı o konu ıle ılgılı degıl bilmiyorum en fazla 3 4 net yapabiliyorum

Özgeeeeeee
Aday Memur
19 Mayıs 2018 23:06

Uzman Kariyer 9'lu denemesini çözen var mı?

Deneme siparişi vereceğim, çözmüş kişilerden yada bu yayın evine güvenenlerden yorum alırsam çok iyi olur.

Özgeeeeeee
Aday Memur
19 Mayıs 2018 23:15

Anladığım kadarıyla matematik temelin hiç yok gibi. Bu durumu yaşaman doğal, sana önerim basit düzey sorularla başla matematiğe ısınabilmen ve yapabildiğini görebilmen için, matematik anında olabilecek bir ders değil morale ve zamana ihtiyaç duyulur. Soru çözüm videoları da izleyebilirsin çözüm yollarında işleme nasıl başlayacağını kavratır. Sınava az bir zaman kaldı ama yine de sana yetecek puan için çok fazla matematik neti gerekmiyorsa yine bu yöntem işe yarar.

mertdgn, 6 yıl önce

matsız 80 net yapıyorm ama matı nasıl yapıcam bilmiyorum konuyu ogrenıyorum o konu ıle ılgılı soru cozmeye kalkıyorum tııanıyorum sankı o konu ıle ılgılı degıl bilmiyorum en fazla 3 4 net yapabiliyorum

memur olsam yeter
Daire Başkanı
19 Mayıs 2018 23:59

Valla benim deneme netleri çok değişken. 75-95 arası değişiyor. Genelde 85 civarı işte. Her şey tarihe bağlı. Bazen 12 net bazen 18 net yapıyorum. Tarih ve sonra da coğrafya belirleyecek durumumu.

Mesutpalta
Aday Memur
20 Mayıs 2018 04:26

uzman kariyer- 9 lu- çözdüm genel kültür ılk beş çok kolay son dört aşırı zor geldi

Özgeeeeeee
Aday Memur
20 Mayıs 2018 23:47

Teşekkürler. Genel olarak sınav tarzına uygun sorulardı diyebilir misiniz peki? Denediğiniz başka yayınlar var mı?

Mesutpalta, 6 yıl önce
uzman kariyer- 9 lu- çözdüm genel kültür ılk beş çok kolay son dört aşırı zor geldi

Mesutpalta
Aday Memur
24 Mayıs 2018 12:25

yargı , yediiklim , uzman kariyer, murat ,data, altisapka yayınları bunlardan karışık çözüyorum. önem sırasına göre yazdım. murat yayınlarını önermem sadece data da kolay bence
Özgeeeeeee, 6 yıl önce

Teşekkürler. Genel olarak sınav tarzına uygun sorulardı diyebilir misiniz peki? Denediğiniz başka yayınlar var mı?

umudunordusu
Kapalı
25 Mayıs 2018 12:04

o kadar değişken ki netlerim, yorum yapamıyorum kendi hakkımda. uzmanın bir denemesine giriyorum 86 net çıkıyor, bir daha bir denemesine giriyorum 100 net çıkıyor. pegemin bir denemesine giriyorum 88 net çıkıyor bir daha bir denemesine giriyorum 102 net çıkıyor. insanlar denemede yaptıklarınız -5 netini sınavda yaparsınız diyorlar, moralim bozuluyor haliyle. 85 puan almak için minimum 85-86 net yapmam lazım, kötü yaptığım 87 neti düşünüyorum yetersiz geliyor. netlerimin bu kadar tutarsız olmasını gerçekten anlamıyorum. en tutarsız branş ise tarih. bir denemede 26-1 çıkıyor ötekinde 20-7 çıkıyor. çıkamıyorum işin içerisinden. 102 net nere 86 net nere...

mertdgn
Aday Memur
10 Haziran 2018 19:40

tesekkur ederim artık basıt konulara bakıcam 5 6 net yapsam kardırr

Özgeeeeeee, 6 yıl önce

Anladığım kadarıyla matematik temelin hiç yok gibi. Bu durumu yaşaman doğal, sana önerim basit düzey sorularla başla matematiğe ısınabilmen ve yapabildiğini görebilmen için, matematik anında olabilecek bir ders değil morale ve zamana ihtiyaç duyulur. Soru çözüm videoları da izleyebilirsin çözüm yollarında işleme nasıl başlayacağını kavratır. Sınava az bir zaman kaldı ama yine de sana yetecek puan için çok fazla matematik neti gerekmiyorsa yine bu yöntem işe yarar.

himalayahawai
Kapalı
10 Haziran 2018 19:50

vatandaşlık konularını tekrar etmeden önce 85-90 net yapıyordum bu arada türkceye hiç çalışmadım ve gördümki vatandaşlık yarıdan fazlası yanlış ve türkçe dilbilgisi kötü şimdi tekrarlara başladım iki eksik tamamlandığında 100 net ve üzeri sabitlenir 30 hazirana kadar, yani öyle umuyorum

flexinn
Şube Müdürü
10 Haziran 2018 22:06

Aynı şeyi ben de yaşıyorum ve büyük ihtimal birçok kişi de yaşıyordur.cogu yayınevi KPSS formatıni tutturucam diye o kadar saçma sorular soruyor ki gereksiz zor yapıyorlar denemeleri.baslarda çok takiyordum ama artık anladım biz elimizden geleni yapalım da sınavda muhakkak karsiligini alırız diye düşünüyorum.
umudunordusu, 6 yıl önce

o kadar değişken ki netlerim, yorum yapamıyorum kendi hakkımda. uzmanın bir denemesine giriyorum 86 net çıkıyor, bir daha bir denemesine giriyorum 100 net çıkıyor. pegemin bir denemesine giriyorum 88 net çıkıyor bir daha bir denemesine giriyorum 102 net çıkıyor. insanlar denemede yaptıklarınız -5 netini sınavda yaparsınız diyorlar, moralim bozuluyor haliyle. 85 puan almak için minimum 85-86 net yapmam lazım, kötü yaptığım 87 neti düşünüyorum yetersiz geliyor. netlerimin bu kadar tutarsız olmasını gerçekten anlamıyorum. en tutarsız branş ise tarih. bir denemede 26-1 çıkıyor ötekinde 20-7 çıkıyor. çıkamıyorum işin içerisinden. 102 net nere 86 net nere...

yürüyenuçak
Aday Memur
10 Haziran 2018 22:34

Bana da bir yardım edin gy 45-50 arası geliyor genel kültür 33-40 arası. Tarihten özellikle 1 günde unutuyorum. Ne yapayım nasıl yapayım. Tarih 3 test kitabı bitirdim.

10 Haziran 2018 22:42

110-114

Toplam 133 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi