Editörler : "eskiyara"Pangaea
25 Ocak 2022 16:48

Tekirdağ'ı tercih listeme ekliyorum.

Merhabalar. Tekirdağ yazıyorum tercih listeme. İlçe sıralamasını şöyle yaptım.

Marmara Ereğlisi

Şarköy

Kapaklı

Ergene

Muratlı

Süleymanpaşa zorunlu görev olmadığı için yazmadım. Bu ilçeler hakkında yorumunuz var mı? Ev bulma durumu hakkında. Aracım var ulaşım sorun değil uzak olmadıktan sonra?

Kagiş
Müsteşar
25 Ocak 2022 17:05

Edirne - Uzunköprü 'yü yazabilirsiniz. Trakya çok güzel yalnız biraz pahalı oluyor! Eee malum Avrupa ne de olsa)))

Ozelegitim61
Şube Müdürü
25 Ocak 2022 17:53

Açılmadı hocam Edirne. Öneri için çok teşekkür ederim. :)))

Kagiş, 2 yıl önce

Edirne - Uzunköprü 'yü yazabilirsiniz. Trakya çok güzel yalnız biraz pahalı oluyor! Eee malum Avrupa ne de olsa)))

Sports53
Memur
25 Ocak 2022 18:09

Kapaklı ve şarköy ü ilk sıraya yaz ;)

Ozelegitim61
Şube Müdürü
25 Ocak 2022 20:34

Bu iki ilçede sahibindende çok fazla eşyalı ev bulamadım hocam. Süleymanpaşada çok var. Oradan tutup git gel yapılır mı bu ikisine?

Sports53, 2 yıl önce

Kapaklı ve şarköy ü ilk sıraya yaz ;)

Kuzey2259
Şef
25 Ocak 2022 20:44

Yapılmaz hocam, biri Süleymanpaşa'nın en kuzeyinde diğeri en güneyinde çok uzak, maaşınızın yarısı yol parasına gider yorgunluğu da cabası.

Kapaklı farklı bölgelerden göç almış, genellikle işçi kesiminin ikamet ettiği bir ilçe pek tavsiye etmem. Şarköy güzeldir tatil yeridir ama kışın sadece yerliler kalır, canınız sıkılır mı bilmem ama insanı medenidir, iyidir ancak pahalıdır.

Çorlu açıldıysa tavsiye ederim, her türlü bütçeye göre ev bulabilirsiniz, Tekirdağ'a, İstanbul' a çok yakındır.

Ozelegitim61, 2 yıl önce

Bu iki ilçede sahibindende çok fazla eşyalı ev bulamadım hocam. Süleymanpaşada çok var. Oradan tutup git gel yapılır mı bu ikisine?

Ozelegitim61
Şube Müdürü
25 Ocak 2022 20:45

Evet hocam Çorlu açıldı. Cevabınız için çok teşekkür ederim. M. Ereğlisi nasıldır hocam.?

Kuzey2259, 2 yıl önce

Yapılmaz hocam, biri Süleymanpaşa'nın en kuzeyinde diğeri en güneyinde çok uzak, maaşınızın yarısı yol parasına gider yorgunluğu da cabası.

Kapaklı farklı bölgelerden göç almış, genellikle işçi kesiminin ikamet ettiği bir ilçe pek tavsiye etmem. Şarköy güzeldir tatil yeridir ama kışın sadece yerliler kalır, canınız sıkılır mı bilmem ama insanı medenidir, iyidir ancak pahalıdır.

Çorlu açıldıysa tavsiye ederim, her türlü bütçeye göre ev bulabilirsiniz, Tekirdağ'a, İstanbul' a çok yakındır.

Kuzey2259
Şef
26 Ocak 2022 12:54

M. Ereğlisi Süleymanpaşa ya yaklaşık 40 km uzaklıkta, gidiş geliş yapılabilir gibi duruyor ama uzun vadede yorucu ve masraflı olur ben tercih etmezdim, ayrıca biraz sapa bir yer kışın canınız sıkılabilir, Muratlı küçüktür, sıkıcıdır,

Biraz da beklentinize göre değişir hocam, küçük bir yerde yaşarsanız güzel para biriktirme bilirsiniz ama sosyal hayat kısıtlı olur, büyük ilçeler daha pahalı ama olanakları, sosyal yaşamı fazla. Beklentinize ve şartlarınız göre karar verin.

Ozelegitim61, 2 yıl önce

Evet hocam Çorlu açıldı. Cevabınız için çok teşekkür ederim. M. Ereğlisi nasıldır hocam.?

Ozelegitim61
Şube Müdürü
26 Ocak 2022 12:55

Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun. Umarım hayırlı olur.

Kuzey2259, 2 yıl önce

M. Ereğlisi Süleymanpaşa ya yaklaşık 40 km uzaklıkta, gidiş geliş yapılabilir gibi duruyor ama uzun vadede yorucu ve masraflı olur ben tercih etmezdim, ayrıca biraz sapa bir yer kışın canınız sıkılabilir, Muratlı küçüktür, sıkıcıdır,

Biraz da beklentinize göre değişir hocam, küçük bir yerde yaşarsanız güzel para biriktirme bilirsiniz ama sosyal hayat kısıtlı olur, büyük ilçeler daha pahalı ama olanakları, sosyal yaşamı fazla. Beklentinize ve şartlarınız göre karar verin.

1stanbu1
Şef
26 Ocak 2022 13:31

Saray açıldıysa en mantıklısı olur İstanbul a uzak sayılmaz nereden geliyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul Çanakkale İzmir Ankara Bursa her yere ulaşım mümkün kiralar çok yüksek değil doğalgaz da var hayırlısi olsun.

Kuzey2259
Şef
26 Ocak 2022 13:41

Hocam illaki Süleymenpaşa'da ikamet etmek isterseniz oraya en yakın Çorlu'dur, aracınızla 25-30 dakikada gidersiniz ama sanayi bölgesi olduğu için trafiği çok yoğundur, kamyonlar tırlar vs. Bunu da gözönünde bulundurun gidiş gelişi bir yer tercih edecekseniz eğer. Hayırlısı olsun.

denız_denız
Genel Müdür
26 Ocak 2022 14:14

Kapaklı ve Çerkezköy hakkında da bilgi alabilir miyiz? Teşekkür ederim şimdiden

Ozelegitim61
Şube Müdürü
26 Ocak 2022 17:50

Allah razı olsun hocam ekledim. :))

1stanbu1, 2 yıl önce
Saray açıldıysa en mantıklısı olur İstanbul a uzak sayılmaz nereden geliyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul Çanakkale İzmir Ankara Bursa her yere ulaşım mümkün kiralar çok yüksek değil doğalgaz da var hayırlısi olsun.

1stanbu1
Şef
26 Ocak 2022 18:04

Çerkezköy küçük İstanbul cokk kozmopolit kapaklı da sonradan ilçe olan bir yer orası da organize sanayi bölgesi Sarayı tavsiye ederim. Açık olsa Kırklareli vize Lüleburgaz iyi olurdu ama zannetmiyorum yoktur.
denız_denız, 2 yıl önce
Kapaklı ve Çerkezköy hakkında da bilgi alabilir miyiz? Teşekkür ederim şimdiden

denız_denız
Genel Müdür
26 Ocak 2022 18:09

Teşekkür ederim Çerkezköy ve kapaklı var Tekirdağ da sadece. Lüleburgaz yok,Kırklareli ücra tek yer var.
1stanbu1, 2 yıl önce
Çerkezköy küçük İstanbul cokk kozmopolit kapaklı da sonradan ilçe olan bir yer orası da organize sanayi bölgesi Sarayı tavsiye ederim. Açık olsa Kırklareli vize Lüleburgaz iyi olurdu ama zannetmiyorum yoktur.

1stanbu1
Şef
26 Ocak 2022 18:10

Kırklareli neresi var
denız_denız, 2 yıl önce
Teşekkür ederim Çerkezköy ve kapaklı var Tekirdağ da sadece. Lüleburgaz yok,Kırklareli ücra tek yer var.

1stanbu1
Şef
26 Ocak 2022 18:12

Bransiniz nedir ve nereden geliyorsunuz
denız_denız, 2 yıl önce

denız_denız
Genel Müdür
26 Ocak 2022 18:12

Demirköy hocam
1stanbu1, 2 yıl önce
Kırklareli neresi var

1stanbu1
Şef
26 Ocak 2022 18:15

Ücra doğru haklısınız orada kalmanız gerekir tek banka var Batı'nın doğuşu diyebiliriz kışın soğuktur ben şu an ağrı Doğubayazıt ta çalışıyorum oralara göre tabi iyidir buralar en yüksek yeri Demirköy 800 m falan Doğubayazıt merkez 1300 rakımı var tekrar hayırlısı olsun inşallah
denız_denız, 2 yıl önce
Demirköy hocam

denız_denız
Genel Müdür
26 Ocak 2022 18:21

Çok teşekkür ediyorum bilgileriniz için.
1stanbu1, 2 yıl önce
Ücra doğru haklısınız orada kalmanız gerekir tek banka var Batı'nın doğuşu diyebiliriz kışın soğuktur ben şu an ağrı Doğubayazıt ta çalışıyorum oralara göre tabi iyidir buralar en yüksek yeri Demirköy 800 m falan Doğubayazıt merkez 1300 rakımı var tekrar hayırlısı olsun inşallah
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi