Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
22 Ekim 2021 11:56

Gazi üniversitesi
Arkadaşlar merhaba Gazi üniversitesine başvuracağım. Yalnız ÖSYM sonucu getirildiği halde bilgiler başarıyla çekildi sonuç bulunamadı diyor yardımcı olur musunuz?

Adaturan
Aday Memur
22 Ekim 2021 16:46

Siz halledebildiniz mi bende de aynı hata oluştu

Saglıkcın1z
Aday Memur
22 Ekim 2021 19:59

Bende aynı sorunu yaşıyorum

BİŞENGGG
Kapalı
22 Ekim 2021 20:04

Vallaha olmadı ya
Adaturan, 2 yıl önce
Siz halledebildiniz mi bende de aynı hata oluştu

Adaturan
Aday Memur
22 Ekim 2021 20:48

Üniversiteyi aradım mail atın diyorlar mail attım ama gün içinde dönmediler
BİŞENGGG, 2 yıl önce
Vallaha olmadı ya

BİŞENGGG
Kapalı
23 Ekim 2021 07:20

Oldu aşağı dosya ekle çıkmış onu ekledim oldu sizin hangi bölüm
Adaturan, 2 yıl önce
Üniversiteyi aradım mail atın diyorlar mail attım ama gün içinde dönmediler

Adaturan
Aday Memur
23 Ekim 2021 07:37

Benimki hala olmuyor hemşirelik için başvuracaktım
BİŞENGGG, 2 yıl önce
Oldu aşağı dosya ekle çıkmış onu ekledim oldu sizin hangi bölüm

BİŞENGGG
Kapalı
23 Ekim 2021 07:39

Ben teleodnumdan hallettim bir kısmını
Adaturan, 2 yıl önce
Benimki hala olmuyor hemşirelik için başvuracaktım

Adaturan
Aday Memur
23 Ekim 2021 07:46

Nasıl yaptınız bende telefondan deniyorum
BİŞENGGG, 2 yıl önce
Ben teleodnumdan hallettim bir kısmını

BİŞENGGG
Kapalı
23 Ekim 2021 07:48

Gün içinde dizüstümden baktım olmadı bir türlü ÖSYM sonucu ekleyemedim akşam denedim aşağı ÖSYM sonuç ekle çıkmıştı ekledim sonra yukarıda ki butona tıklayıp 2020 KPSS sonucu sorgula düğmesi ne bastım kaydettim oldu şükür
Adaturan, 2 yıl önce
Nasıl yaptınız bende telefondan deniyorum

Adaturan
Aday Memur
23 Ekim 2021 07:50

Ben kpss sonucumu ekliyorum ben okul bilgisini bulamıyorum alınamadı diyor ekleme butonu da yok
BİŞENGGG, 2 yıl önce
Gün içinde dizüstümden baktım olmadı bir türlü ÖSYM sonucu ekleyemedim akşam denedim aşağı ÖSYM sonuç ekle çıkmıştı ekledim sonra yukarıda ki butona tıklayıp 2020 KPSS sonucu sorgula düğmesi ne bastım kaydettim oldu şükür

BİŞENGGG
Kapalı
23 Ekim 2021 07:51

O uyarı bir ara bende de vardı biraz bekledim sistem otomatik getiriyor
Adaturan, 2 yıl önce
Ben kpss sonucumu ekliyorum ben okul bilgisini bulamıyorum alınamadı diyor ekleme butonu da yok

Adaturan
Aday Memur
23 Ekim 2021 07:55

Ben gün içinde denemey devam edeyim o zaman sözleşmeli için bile bu kadar zorlanıyoruz ne diyim
BİŞENGGG, 2 yıl önce
O uyarı bir ara bende de vardı biraz bekledim sistem otomatik getiriyor

BİŞENGGG
Kapalı
23 Ekim 2021 07:56

Allah yardımcınız olsun Vallahi haklısınız
Adaturan, 2 yıl önce
Ben gün içinde denemey devam edeyim o zaman sözleşmeli için bile bu kadar zorlanıyoruz ne diyim

Adaturan
Aday Memur
23 Ekim 2021 07:58

Amin
BİŞENGGG, 2 yıl önce
Allah yardımcınız olsun Vallahi haklısınız

cptn3mo
Aday Memur
23 Ekim 2021 16:57

Mezuniyet bilgisinde "Servis çağrılırken hata oluştu." diyor. Yardımcı olur musunuz

Hemşrehanmm
Memur
23 Ekim 2021 18:50

İyi akşamlar arkadaşlar .öğrenim durumumda hem lisans hem önlisans var benim lisansı nasıl secmem gerekiyor bölüm uygun değildir şeklinde hata veriyor ? Birde özel bir hastanede çalışıyorum şu anda .bir tane şık var 657 sayılı devlet memurları kanunu uyarınca herhangi bir kamu kurumunda hizmetiniz varsa ekleyin diyor orayı işaretleyip hastane adıni mı yazmam gerekiyor

BİŞENGGG
Kapalı
24 Ekim 2021 08:14

Bende aile sağlığı merkezinde Çalışıyorum ama o şıkkı işaretlemedim çünkü devlet memuru değilim
Hemşrehanmm, 2 yıl önce
İyi akşamlar arkadaşlar .öğrenim durumumda hem lisans hem önlisans var benim lisansı nasıl secmem gerekiyor bölüm uygun değildir şeklinde hata veriyor ? Birde özel bir hastanede çalışıyorum şu anda .bir tane şık var 657 sayılı devlet memurları kanunu uyarınca herhangi bir kamu kurumunda hizmetiniz varsa ekleyin diyor orayı işaretleyip hastane adıni mı yazmam gerekiyor

Hemşrehanmm
Memur
24 Ekim 2021 08:16

Öğrenim durumunu sorgula şıkkı yok nasıl halletttniz kaydete basıyorum bölüm uygun değildir diyor
BİŞENGGG, 2 yıl önce
Bende aile sağlığı merkezinde Çalışıyorum ama o şıkkı işaretlemedim çünkü devlet memuru değilim

BİŞENGGG
Kapalı
24 Ekim 2021 08:20

O uyarıların hepsi çıkıypor başka bir arkadaşta o sorunu yaşıyordu sorgula diyordu tıklıyordum sonra kayıt etmiyordu akşam baktığımda aşağı bir buton eklemişler ÖSYM sonucu ekleyin diye eğitim durumunu da kendi çekiyor diye biliyorum iki üniversite mezunuysanız sizin yerleşmek istediğiniz alanı manuel olarak işaretlemeniz gerekiyor demek ki 3 gün oldu herhalde başlayalı ama herkes sıkıntı yaşıyor nasıl bir sistemdir
Hemşrehanmm, 2 yıl önce
Öğrenim durumunu sorgula şıkkı yok nasıl halletttniz kaydete basıyorum bölüm uygun değildir diyor

Hemşrehanmm
Memur
24 Ekim 2021 08:23

Evet ÖSYM sonuç sorgulayı yapıp kaydedebildim ama eğitim durumunu seçemiyorum kendisi getiriyor .önlisans seçili olduğu için de bölüm uygun değildir diye uyarı veriyor lisansı seçemiyorum başvuru yapamıyorum :( mail attım bakalım belki cevap gelir
BİŞENGGG, 2 yıl önce
O uyarıların hepsi çıkıypor başka bir arkadaşta o sorunu yaşıyordu sorgula diyordu tıklıyordum sonra kayıt etmiyordu akşam baktığımda aşağı bir buton eklemişler ÖSYM sonucu ekleyin diye eğitim durumunu da kendi çekiyor diye biliyorum iki üniversite mezunuysanız sizin yerleşmek istediğiniz alanı manuel olarak işaretlemeniz gerekiyor demek ki 3 gün oldu herhalde başlayalı ama herkes sıkıntı yaşıyor nasıl bir sistemdir
Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi