Editörler : crops35
«567891011121314151617

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 11:12

pazarertesi günü evraklar yayınlanıca bu kadar hakareti özür temizlermi bu kadar insanın ekmeğiyle oynamak yanlış dava açtırarark o zaman elinde telekomun verdiği belgeyi nereye saklayacaksınız bakın arkadaşlar belgeler pazarertesi günü afiş yapacağız bu hakaret eden insanlar sizlerin yüzüne nasıl bakacak sil baştan yeniden dava açacaksınız yanlış bilgi sonucu ynlış davalar açtınız yani anlayacağınız bu iki şahıs telekomun adamları kazanmayalım diye boşuna çırpındılar

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 11:13

kardeşim biz bu yola çıkarken beraber çıktık bak savcılık ve telekom ünvan alamazsınız diye yazı vermiş size ben diyorumki ben hem sınavla hemde mahkemeyle aldım ünvanı ama parasal haklar için mahkeme kararı uygulandı sana anlattım tuncay bu gün bir sürü belge yayınlayacağız her kes bu belgeleri emsal gösterip ünvan parasal haklarını alacak o zaman size demezlermi hanı savcılığın kararı ne oldu diye yazık değilmi bu kadar insana yüksek okul için 800 lira fark ediyor bu gün evraklar tamam

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 11:28

Abdullah İbni Mes'ûd radıyallâhu anh''den rivâyet edildiğine göre Nebî sallallâhu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
- "Şüphesiz ki sözde ve işte doğruluk hayra ve üstün iyiliğe yöneltir. İyilik de cennete iletir. Kişi doğru söyleye söyleye Allah katında sıddîk (doğrucu) diye kaydedilir. Yalancılık yoldan çıkmaya (fucûr) sürükler. Fucûr da cehenneme götürür. Kişi yalancılığı meslek edinince Allah katında çok yalancı (kezzâb) diye yazılır".

gözlem2015
Aday Memur
26 Kasım 2014 11:35

savcılık kararı kısıyı baglar. mahkeme kararını uymayan kısı hakkında suc duyurusunda bulunulur. agır ceza takıpsızlık kararı verırı.. kısıyı baglar. baskalarını degıl.

tuncay ülker
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 11:43

Arkadaşlar Bursa'dan Adnan kardeşimiz telekoma unvan için 2 kez dava açmış olup unvanını kazanmasına ve kazandığı mahkeme kararında reddine red olarak tekniker yazmasına rağmen telekomda yine unvanını alamadı.Adnan kardeşim burdaki yazıları okuyorsan insanların kandırılmalarına oyalanmalarına müsade etme unvan almağını gereçekleri yazmak gerekir.

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 12:00

Tuncay elinde BİMERİN belgesi var.Sence o yeterli değilmi?

tuncay ülker
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 13:05

Sevda 2010 yılarında senin yanında arkanda hep destek olmadım mı ama yinede pişman değilim bunlarıda istersen inkar edebilirsin çünkü tercih senin samsunlu55555 hatırla bi bakalım muhalesef senin hakkında yanılmışım.Dolayısiyle samsunlu55555 kardeşten buradan her kezin huzurunda özür diliyorum.Ben sizler gibi olmayan bir şeyi gönderiyorum göndereceğim demedim ve oyalamadım da ve sen bende var olan bana ait olan evrakları hiç tereddüt etmeden göndermedim mi gönderdiğimede yinde pişman değilim ben bana yakışanı yaptım.

tuncay ülker
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 13:09

Mustafa kardeşim bimer yeterli savcılık ve ağır ceza mahkemesi 3.de yeterli

İnsanlar olmayan bir şeyle değil yaptıklarıyla anılır.

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 13:37

Tuncay canını sıkma.Ben bunlara yalan üzerine söylenmiş ve yazılmış ayet ve hadisleri okumalarını tavsiye ediyorum.İnternette çok kolayca bulabilirler.

tuncay ülker
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 20:42

Arkadaşlar haramy36 ve sevda ortaya aslı astarı olmayan bir balon attılar.Dolayısiyle insanların kafalarınıda karıştırdılar ve sürekli beni arıyorlar ben de onlara burayı madem takip ediyorsunuz mahkemeyi kazanmanıza rağmen telekom unvanınızı vermeğinini dile getirmiyorsunuz yani suya sabuna karışmıyorsunuz Lütfen suya sabuna karışmayanlar beni aramasınlar.Arıyacağınız kişiler belli onları onları aramanız gerekir.

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 22:54

değerli teknisyen yardımcısı arkadaşlarım.

Kesinlikle mahkeme kararı ile unvan alan yok.Telekomun insan kaynaklarıyla konuşmuştum.Oradakiler siz başka kurumdasınız biz size nasıl unvan verelim demişlerdi.Zaten mahkemelerde 657 ye göre kararı vermiyor.

Geriye tek yol kalıyor.Çalıştığınız kurumlarda sınava girmek.Unvanı ancak sınavla alabilirsiniz.Yalnız parasal haklarda var.Bu henüz belli değil.Benim dosyam yargıtayda.Yani para alırmıyım almazmıyım bilemiyorum.

Son olarak sakın Umut tacirlerine inanmayın.Kafanıza takılan bişey olursa Bimere, D.P.B lığına yazın en doğru cevabı onlardan alacaksınız.Bende bekliyorum. DPB lığından yazı gelince hemen paylaşacam.

Son olarak, Pes etmek yok.Teknisyen olmadan emekli olmak yok.Biraz daha direneceğiz.

Selamlar,Sevgiler.

murat_62
Şube Müdürü
26 Kasım 2014 23:10

Arkadaşlar ben Memurlar.Neti çok yararlı bir site olarak görüyorum.İnsanların bilgi alış verişinde bulunmaları,yardımlaşmaları çok güzel.Ayrıca bir çok konuda çok yararlı bilgiler bulmak mümkün.Yarın beni yasaklasalarda,siteden atsalarda bu düşüncelerim değişmez.

Ancak burada yazan kişilerinde dikkatli olması lazım.Yanıltıcı,yalan,yanlış bilgiler verilmemesi lazım.Böyle yapanlar suç işlemiş sayılmalı ve gereken ne ise o yapılmalı diyorum.Editörümüz kim bilmiyorum.Eğer yazdıklarımızı okuyorsa lütfen cevap vermesini rica ediyorum.

Eğer buraya yanlış bilgi, yalan bilgi verdiklerini ispatladığım arkadaşlar olursa gereken yapılacakmı.? Mesela yasaklanacaklarmı.Bunu öğrenmek istiyorum.Editörümüz yazarsa çok sevinecem.Şimdiden teşekkür ediyorum.

murat_62
Şube Müdürü
27 Kasım 2014 11:46

Arkadaşlar bugün ilk defa çalıştığım yere bir arkadaş geldi.Eski telekomcu teknisyen yardımcısı bir arkadaş.Nerden duyduysa benim mahkemeyi kazandığımı falan duymuş.Bu sitede yazıştığımızı falan bilmiyor.Bana unvan almayla ilgili sorular sordu.Hatta bir yakınıda avukatmış sanırım kayınpederi.

Kendisi hiç dava falan açmamış.Dava açsam veya açsaydım olurmuydu gibi sorular sordu.Bende kendisine mahkeme kararı ile bu güne kadar unvan alan olmadı dedim.Zaten öyle bir şey olsaydı sağır sultan bile duyardı, dedim.

Kendisine unvan ile ilgili dava açmamasını tavsiye ettim.Parasal konuları bilemem dedim.Aslında çok mağdur arkadaş var.Tam sayıyı bilmiyorum.Belki tam sayıyı DPB verebilir.Biliyorsunuz iç hukuk bitince insanlar daha önce AİHM baş vururlardı.Ama şimdi onun öncesinde Anasaya Mahkemesi var.Anayasa mahkemesinde bir şey değişirmi bilmiyorum.Ancak buraya gidenler genelde adil yargılanmadık, kararda hata vardı gibi şeylerden gidiyor.Oysa biz mahkemelerde kaybetmedik.Kazandık.Danıştay onadı.Ancak nedense uygulatamadık.Uygulatmanın yolunu bulamadık.D.P.B bu konuda çaresiz kaldı.Zaten en büyük hata DPB nın.En başında diplomaya göre Teknisyen veya Tekniker olarak ataması lazımdı.Ama yapmadı.Bana nasıl geldiyse ben öyle yollarım dedi.İnsanlar yıllarca para,zaman hatta itibar kaybetti.

Bunları konuştukdan sonra arkadaş ayrıldı.Ona tek yolun sınav olduğunu söyledim.Memurlar neti söylemedim.Kafası karışmasın diye.

Bunları paylaşmak istedim.

tuncay ülker
Şube Müdürü
27 Kasım 2014 11:58

Değerli onurlu ve dürüst murat62 kardeşim konuyu anlaşırlır ve dostane olarak açıklama yapmışsın.Allah her şeyi gönlüne göre versin.

gözlem2015
Aday Memur
27 Kasım 2014 14:10

kadın gibi dedıkodu edıyorsunuz.sızle muhatap olmuyorum.ıyı dedıkodular

murat_62
Şube Müdürü
27 Kasım 2014 14:47

Sevgili Tuncay kardeşim.Söylediğin güzel şeyler için teşekkür ederim.

İnsan ne için yaşar??? Onuru,Gururu,Dürüstlüğü,Doğruluğu, yardımseverliği,cömertliği gibi değerleri için yaşar.Eğer onlar bir insanda yoksa, bana göre yaşamasının anlamı yok.Elimizden geldiğince iyi insan,ahlaklı insan olmaya çalışıyoruz.becerebiliyorsak ne mutlu bizlere.

Tekrar teşekkürler.

tuncay ülker
Şube Müdürü
27 Kasım 2014 15:36

Ortaya aslı astarı olmayan ortaya bir laf atıp insanlara delil sunamayanlar sözünün arkasında durmayanlar insanlara zarar verenler ve yazıf insanlar kurtuluşu kaçmakta bulanlar elbetteki bizlerle muhattap olamazlar.Fıkratımıza ters düşer.Değerli kardeşim murat62 biz doğru yoldayız çünkü yalanız olmadan dik duruşumuzla dik yürüyoruz.

murat_62
Şube Müdürü
27 Kasım 2014 16:02

Yalancılara,Sahtekarlara,Umut tacirlerine cevap vermeye değmez.Kendini yorma.Dün adamın yazdıklarını kopyaladım.Belki görür, okur, pişman oldum özür dilerim der diye.Ama nerde öyle kişilikli insanlar.

murat_62
Şube Müdürü
28 Kasım 2014 16:51

KARABATAK 10 KASIMDA AŞAĞIDAKİLERİ YAZMIŞ.EPEYCE GÜLDÜM.SİZDE GÜLÜN DİYE KOPYALIYORUM :))

attım mailine kardeş teknisyen kimliğimin resmini usta lütfen ya kimse yalan konuşmuyor mahkeme kararıyla millet teknisyen oldu evraklar ne dersen mevcut kırma milletin şefkini kağızman meslek yüksek okulu atayan okullardan biri milli eğitim her kurum vermeye başladı ünvanları türk telekomun kars il müdürlüğü yazıları yazdı arkadaş ya anla kimlik resmimide gönderdim sana bodromuda teknisyen maaşı almıyoruz hem maaşını alıyoruz hemde teknisyen olduk mailine bak kimliğimin resmini attım hatta telefonumu arayın resim çekip sizie göndereyim 532-692-5419

harammy36
Şef
03 Aralık 2014 10:58

murat_62 kardeş bende sana gülüyorum millet ünvan aldı çalışıyor parasını aldı tatile çıktı sen daha uyu

Toplam 338 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi