Editörler : ayşegül bgm
«178179180181182183184185186187188189»

Cansu0806
Memur
26 Mayıs 2019 15:43

Referans kapsamında problem oluşturabilir. Bunu siciline işlerlerse de yine problem oluşturur.

Tannar012, 5 yıl önce

Arkadaşlar konu dışı ama danışmak istediğim bir durum var. Şu an sigortalı bir işte çalışıyorum ama bazı kişilerle problemim var. Şimdi ben işte çıksam bu güvenlik soruşturmasını etkiler mi çünkü sonuçta önceki işim. Ya da işten kavga dövüş ayrılmak problem oluşturur mu? Cevaplar için teşekkür ederim.

Tannar012
Aday Memur
26 Mayıs 2019 16:05

Çalışanlarla ciddi bir sorunum yok sadece sorunlu bir ayrılmada problem çıkarır mı diye merak ettim sonuçta önceki işim. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı ? Ayrıca merkezi atama da referans vs durumları oluyor mu oluyorsa da nasıl oluyor ?

Cansu0806, 5 yıl önce

Referans kapsamında problem oluşturabilir. Bunu siciline işlerlerse de yine problem oluşturur.

Tannar012
Aday Memur
26 Mayıs 2019 16:08

Sadece bazı konularda bir çalışanla uyuşmuyoruz. Onun dışında herkesle aram çok iyi.

SrknBgr
Şef
26 Mayıs 2019 16:24

Özel sektördeki iş durumunun Merkezi alımlara etkisi olmaz. Ayrılmak istiyorsanız iş yerine bildirin, yaklaşık iki haftalık ihbar tazminatı süresi var isterlerse o süreyi çalışır ve çıkarsınız. Gerek yok derlerse hemen ayrılış yaparsınız.
Tannar012, 5 yıl önce

Sadece bazı konularda bir çalışanla uyuşmuyoruz. Onun dışında herkesle aram çok iyi.

Cansu0806
Memur
26 Mayıs 2019 17:25

Güvenlik soruşturması kapsamında eski çalıştığın yeri arayıp hakkında bilgi alabilirler. Referans konusunda böyle etkiler. Sorunsuz ayrılmak en güzeli

Tannar012, 5 yıl önce

Çalışanlarla ciddi bir sorunum yok sadece sorunlu bir ayrılmada problem çıkarır mı diye merak ettim sonuçta önceki işim. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı ? Ayrıca merkezi atama da referans vs durumları oluyor mu oluyorsa da nasıl oluyor ?

Hayalperesthemşire
Müsteşar
26 Mayıs 2019 19:27

Kardeşim bizde atandık, öyle referans falan kimsenin kimseye gidip baktığı yok, öyle saçmalıklara inanma, napcklar aa bu arkds arkadaşyla sorun yaşamış ona olumsuz mu verelim dicekler, devlete ne bundan bide arayıp soracaklarmş, binlerce insan atanıyor, kimin nesi aranacak , sen istifanı ver ihbar süreni doldur çık git sonra kafan rahat etsin

Tannar012, 5 yıl önce

Rabken
Yasaklı
26 Mayıs 2019 22:55

ama kavga etmemeli degil mi hocam karşı taraf dava acarsa güvenlik soruşturmasını olumsuz etkilemez mi
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Kardeşim bizde atandık, öyle referans falan kimsenin kimseye gidip baktığı yok, öyle saçmalıklara inanma, napcklar aa bu arkds arkadaşyla sorun yaşamış ona olumsuz mu verelim dicekler, devlete ne bundan bide arayıp soracaklarmş, binlerce insan atanıyor, kimin nesi aranacak , sen istifanı ver ihbar süreni doldur çık git sonra kafan rahat etsin

Hayalperesthemşire
Müsteşar
26 Mayıs 2019 23:00

Davan mahkemen olur bu sadece uzatırsa soruştrma sonucunu uzatır, evrak istendiği için gerekli yerlerden , direk olumsuz olucak diye bir durum yok

Rabken, 5 yıl önce
ama kavga etmemeli degil mi hocam karşı taraf dava acarsa güvenlik soruşturmasını olumsuz etkilemez mi

Rabken
Yasaklı
26 Mayıs 2019 23:44

olumsuzdan kastim uzamasiydi zaten hocam

Davan mahkemen olur bu sadece uzatırsa soruştrma sonucunu uzatır, evrak istendiği için gerekli yerlerden , direk olumsuz olucak diye bir durum yok

Rabken
Yasaklı
26 Mayıs 2019 23:45

teşekkürler

Hayalperesthemşire
Müsteşar
26 Mayıs 2019 23:50

Hiç uzatmayan da var, ailesi fetocu ilk zimmette düşüyor, suç işlemiş çıkmış ilk zimmette düşüyor, böyle çok fazla kişi duyduk, saçma sapan bir sistem yani

Rabken, 5 yıl önce
olumsuzdan kastim uzamasiydi zaten hocam

Rabken
Yasaklı
27 Mayıs 2019 01:34

zaten akıl ermiyor hocam hicbir işe

Hiç uzatmayan da var, ailesi fetocu ilk zimmette düşüyor, suç işlemiş çıkmış ilk zimmette düşüyor, böyle çok fazla kişi duyduk, saçma sapan bir sistem yani

burcinebe
Kapalı
27 Mayıs 2019 02:12

Sağlıkçıların sesi ne zaman duyulacak diyoruz fakat Sağlıkçılar'ın S'si bile duyulmuyor :(

Cansu0806
Memur
27 Mayıs 2019 04:23

Hocam nasıl duyulmuyor daha geçen cumhurbaşkanı açıklama yaptı ya!!! Branş sıralaması belli oldu tercihlerde haziranda

burcinebe, 5 yıl önce
Sağlıkçıların sesi ne zaman duyulacak diyoruz fakat Sağlıkçılar'ın S'si bile duyulmuyor :(

burcinebe
Kapalı
27 Mayıs 2019 07:34

Kim dedi Haziran diye? Gazeteci Murat Polat'ın haberine göre Bakan seçim sonrası düşünüyormuş. Bu da duyulmadığımız anlamına gelir.
Cansu0806, 5 yıl önce

Hocam nasıl duyulmuyor daha geçen cumhurbaşkanı açıklama yaptı ya!!! Branş sıralaması belli oldu tercihlerde haziranda

carlsagann
Aday Memur
27 Mayıs 2019 07:43

Cumhurbaşkanı konuşmasında 12 bin sağlıkçı yı hemen şimdi alıyoruz dedi. Şimdi dediği seçimden sonra değildir umarım

burcinebe
Kapalı
27 Mayıs 2019 07:44

İnşallah seçim öncesidir..
carlsagann, 5 yıl önce
Cumhurbaşkanı konuşmasında 12 bin sağlıkçı yı hemen şimdi alıyoruz dedi. Şimdi dediği seçimden sonra değildir umarım
27 Mayıs 2019 08:34

Yaaaa gerçekten miii :(
burcinebe, 5 yıl önce
Kim dedi Haziran diye? Gazeteci Murat Polat'ın haberine göre Bakan seçim sonrası düşünüyormuş. Bu da duyulmadığımız anlamına gelir.

ans1
Aday Memur
27 Mayıs 2019 08:41

Arkadaşlar Aras Ali nin verdiği sayı doğru çıktı neden verdiği tarih yanlış olsun ayrıca c.başkanı da en yakın zamanda dedi atama bence haziranda

27 Mayıs 2019 08:46

böyle konuştuğun için olabilir mi ?

Rabken, 5 yıl önce
bu tur başlıklara eksi atan ruh hastalarının dertlerini cok merak ediyorum kimi rahatsız ediyor kime bu kadar dokunuyor kime bu kadar batıyor atama istememiz? bunu gercekten merak ediyorum bu kadar mi igrencsiniz
Toplam 3878 mesaj
«178179180181182183184185186187188189»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi